סרט חדש ופרטים בסרט על המשחק CRYSIS - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרט חדש ופרטים בסרט על המשחק CRYSIS

Galit17

Recommended Posts

שוב,השאלה איך הוא ירוץ ב C2D.

לפי דעתי יהיו 4דרישות מערכת 2 מינימום 2 מקסימום 1 לDX10 ול DX9

[br]פורסם בתאריך: 1.06.2007 בשעה 14:34:51

מוזר שאני קונה כרטיס HIGH END שעולה 2000 שקל ואני צריכה לשחק במשחק כמו LOST PLANET על MED, זה לא נתפס לי.

ומה היה קורה אם הייתי לוקחת את 1950XTX גם הייתי משחקת על MED אז כבר לא עדיף לחסוך את ה 1000 שקל הללו?

מילא אם הייתי יכולה לשחק על MAX אבל אם בכרטיס 8800640 ובכרטיס 1950XTX אני אשחק על MED אני כבר מעדיפה לחסוך 1000 שקל ולקחת 1950XTX כנראה איין הבדל משמעותי בן 1950XTX ל 8800640.

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תפסיקו קיבינימט לתת את LOST PLANET DEMO המסכן הזה כדוגמא למשחק DX10 !! :pissed:

מה, קשה להבין שזה דמו טיזר ש שיחררה שעדיין לא עבר אופטימיזצייה למחשב ושלא הוכנסו בו שום אפקטים ב DX10 !

לאחר שב GAMESPOT הבחינו שאין שום הבדל גרפי בין גרסאת ה DX9 לגרסאת ה DX10 ובנוסף היתה ירידה בביצועים בגרסאת ה DX10 הם יצרו קשר עם כדי שינסו להסביר להם מה בדיוק הקטע פה..

CAPCOM אמרו שגרסאת ה DX10 לא תציג שום תוספות גרפיות חוץ מניצול טוב יותר של ה GEOMETRY SHADRES שאמורה להביא לתוספת ביצועים של בין 10-20 אחוז מגרסאת ה DX9. שוב, הדבר לא נעשה בדמו ויעשה רק במשחק הסופי !

אז תפסיקו בבקשה כל פעם להתייחס לביצועים במשחק הזה כאל איזשהו באנצ'מארק שאפשר להאחז בו..

למקור:

http://www.gamespot.com/features/6171326/index.html?om_act=convert&om_clk=exclusives&tag=exclusives;title;1

סוף שבוע טוב לכולם !! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא הבנתם מה אני אומרת!

קחו משחק חדש שיוצא היום,נניח המשחק LOST PLANET , Company of Heroes

הדרישות המערכת של משחקים בדכ יש מינימום ומקסימום נכון?

המינימום אמור להיות מעבד של 3 שנים אחרונות וכנל לכרטיס מסך.

הממקסימום צריך להיות מעבד של השנה האחרונה וכרטיס של השנה וחצי האחרונה.

במקרה שלי קניתי את E6600 וכרטיס מסך שלרוב האנשים אין המחשב שלי שקניתי נחשב מעל מה הדרישות מקסימום זסהה ככה תמיד עם משחקים.

הפעם יש איזה דפקט הדרישות מינימום ל LOST PLANET ל DX10 זה כרטיס מסך מינימום 8800GTS ומעבד C2D

ודרישות מקסימום זה 8800GTX\ULTRA (וגם זה בקושי) ועם מעבד C2Q.

זה נראה לי פשוט מוזר כל מה שקורה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קחו משחק חדש שיוצא היום,נניח המשחק LOST PLANET , Company of Heroes

הדרישות המערכת של משחקים בדכ יש מינימום ומקסימום נכון?

לאחרונה יש חלוקה של מינימום מומלץ וגבוה

המינימום אמור להיות מעבד של 3 שנים אחרונות וכנל לכרטיס מסך.

הממקסימום צריך להיות מעבד של השנה האחרונה וכרטיס של השנה וחצי האחרונה.

בדרך כלל כל קונפיגורציה תריץ את המשחק מאחר והוא בנוי למרבית האפשרויות אולם מדי פעם יוצאים משחקים כבדים במיוחד שבעת היציאה אין עדיין את החומרה הנדרשת להפעלה מיטבית. הדבר נובע מכך שהמשחק נבנה לאורך חיים ארוך ומתי שהוא תוך כדי המכירה תצא החומרה המתאימה.

במקרה שלי קניתי את E6600 וכרטיס מסך שלרוב האנשים אין המחשב שלי שקניתי נחשב מעל מה הדרישות מקסימום זסהה ככה תמיד עם משחקים.

החומרה שלך מצויינת אבל לדעתי המשחקים של 2007/8 ידרשו מעבד חזק במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך משחק כזה מתכנן לצאת לשוק אם המחשב הבסיסי שנמכר היום הוא עם מעבד 6300?

"יש חוסר תיאום בן טכנולוגיית המשחקים למחיר טכנולוגיית המחשבים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזה את טועה אז רק שיחררו סירטון היוצרים של המשחק, היה עם 7800GTX + מעבד FX51\61 + 1GB לא זוכר בידיוק את הפרטים, קיצר בערך 30\40 FPS הגדרות לא ידועות לי.

תאמיני לי אפשר לשחק על 30\40 FPS ועוד עם 8800GTX זה יהיה חלומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולפי דעתי את חופרת במים.

כשנגיע לגשר נחצה אותו. מה את מתייסרת על דברים שמבוססים על ההשערות שלך בלבד ??

חכי שהמשחק ייצא קודם.. ואז תחזרי להתבכיין כאן / או לצחוק על כולנו שאצלך רץ חלק על הגדרות מקסימום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Galit17 - צריך להיות סובלניים בקשר למשחקים חדשים שיוצאים בטכנולוגיה חדשה, אי אפשר לדעת מה יקרה.

מקסימום אם הביצועים של ה8800GTS לא ירצו אותך תעשי לו OC, הוא אוברקלוקר נהדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשבו רגע על משחקים ישנים שהיו ועל הדרישות שלהם, זה היה כמו היום במשחק LOST PLANET. ? הכוונה ל חוסר תיאום בן טכנולוגיית המשחקים למחיר טכנולוגיית המחשבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...