זקוק להמלצה למסך 17 לגרפיקאי. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצה למסך 17 לגרפיקאי.

b127

Recommended Posts

מסך שיציג קשת צבעים רחבה ואמיתית.

מחיר עד 2500 ש"ח.

לא יותר גדול מ17 אין מקום במשרד.

עבדתי עד היום רק על CRT, ואני לא רוצה להרגיש ירידה באיכות.

והעיקר שהצבעים יהיו מכוונים נכון, שלא אראה תמונה אדומה ותודפס תמונה ירוקה וכדו'.

אשמח לשמוע מבעלי מקצוע ומבעלי נסיון.

בתודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה שלך הייתי הולך על איזו.

התקציב שלך מתאים ובנוסף הדרישה שלך למסך שמכויל בצורה סבירה תתממש עם המסך הנ"ל.

http://zap.co.il/model.asp?model_id=501168

אם יש לך בעיית מקום מבחינת גובה ואתה מוגבל ל 17" אתה יכול ללכת על מסך 20" רחב שגובהו אינו עולה על הגובה

של מסך 17" כך אתה לא שובר את המגבלות מקום שלך ומקבל תוספת נכבדת לרזולוציה שתמיד עוזרת בשעת עריכה גרפית.

ב-20" תאלץ לשלם הרבה יותר בשביל מסך של איזו ומעל 2500 ש"ח בשביל מסך מבית טוב עם כיול נאות אך קח בחשבון שמסכים אלו

מגיעים ברוב הדגמים עם פאנל S- שעדיף על פאנל ה-PVA שיש בדגם ה-17" של איזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי אך הטעתי אותך, דגמי 20" רחבים של איזו לא זמינים בארץ ואילו שאר החלופות לא יתאימו לך מבחינת דיוק צבעים.

הדל 2007WFP לא מדויק ברמה של האיזו ובנוסף חלק מהמשתמשים מדווחים שישנם בעיות שונות עם הגירסה האחרונה(04).

הנק 20WGX2 הוא בעל ציפוי משתקף ולכן יעוות את הצבעים ובנוסף ציפוי זה אינו מתאים לסביבת עבודה עם תאורה משרדית.

האסוס PW201 והViewSonic VX2025wm כיול צבעים הוא בהחלט לא הצד החזק שלהם.

אם אתה מעוניין לקבל צבעים מדויקים אני מציע שתישאר עם המסך שהצעתי או שתנסה לארגן יותר מקום במשרד וללכת על מסך

יותר גדול של איזו, קח בחשבון שעליה ל-19" לא תועיל מכיוון שהרזולוציה של 19" זהה ל 17", המנימום בשביל לקבל

יותר רזולוציה הוא מסך 20" רגיל או רחב והרגילים כנראה שלא יתאימו לך מבחינת מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי אך הטעתי אותך, דגמי 20" רחבים של איזו לא זמינים בארץ ואילו שאר החלופות לא יתאימו לך מבחינת דיוק צבעים.

הדל 2007WFP לא מדויק ברמה של האיזו ובנוסף חלק מהמשתמשים מדווחים שישנם בעיות שונות עם הגירסה האחרונה(04).

הנק 20WGX2 הוא בעל ציפוי משתקף ולכן יעוות את הצבעים ובנוסף ציפוי זה אינו מתאים לסביבת עבודה עם תאורה משרדית.

האסוס PW201 והViewSonic VX2025wm כיול צבעים הוא בהחלט לא הצד החזק שלהם.

אם אתה מעוניין לקבל צבעים מדויקים אני מציע שתישאר עם המסך שהצעתי או שתנסה לארגן יותר מקום במשרד וללכת על מסך

יותר גדול של איזו, קח בחשבון שעליה ל-19" לא תועיל מכיוון שהרזולוציה של 19" זהה ל 17", המנימום בשביל לקבל

יותר רזולוציה הוא מסך 20" רגיל או רחב והרגילים כנראה שלא יתאימו לך מבחינת מקום.

תודה

למה לא להישאר עם CRT?

בבית יש לי CRT P1230

אני מתחיל לעבוד גם במשרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צבעים חדות ודיוק זה EIZO,

הגדרות צבעים המקוריות שהוא יוצא לך מהקופסא מהימנות בדיוק של 99% ללא קאליברשיון. כמו כן איזו מסך ידידיתו ביותר לכיול וכיוון צבעים וטמפרטורות.

הדל לעומת זאת כלל לא ידידותי וכיול הצבעים בו מעצבן ולא נוח כלל... חוץ מזה שיש לי ניסיון מר ביותר עם הדל 2007WFP ככה שבתור גראפיקאי לא הייתי ממליץ לך כלל לעבוד עם המסך הזה.. חוץ משטח התצוגה שלו אין לו כלל יתרון...

בכל אופן הפתרון של EIZO מומלץ בכל במקרה... חבל שאינך יכול לקחת 19, 17 כיום הוא בזבוז כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...