שרי הממשלה גולשים ב HW- שימו לב לדרכי הטיפול בפלסטינים שהציעו - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרי הממשלה גולשים ב HW- שימו לב לדרכי הטיפול בפלסטינים שהציעו

Pika007

Recommended Posts

אתם הורגים אותי... מצד אחד ביקורת על אמיר פרץ ואולמרט שנתן לו את תיק הביטחון למרות שלא היה לו רקע בטחוני.

מצד שני יש פה אנשים שאומרים שהיו לוקחים תפקידים בממשלה - שבטוח אין להם רקע...

מה גורם לך לחשוב שלמרבית השרים שלנו יש רקע או ידע כלשהו לגבי התיקים שהם מחזיקים? ::)

ככה זה להיות פוליטיקאי. בשביל זה הם מוציאים המון כסף בשביל יועץ אסטרטגי, כלכלי ומעצב שיער. מה שחשוב באמת, לדעתי, זה הרצון להשקיע בתיק שאותו השר מחזיק, לעשות דרכו שינוי אמיתי שיביא לשיפור ניכר באוכלוסיה, ולא עוד דרך לגנוב כסף ולחזק קשרים עם גורמי הון או גורמים פליליים. במילים אחרות - צרייך יושר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דריה למדי אותו דבר או שניים.

עם אתם רוצים שישראל יתקפו בלי תוכניות ובלי כלום קרירין לך לכנסת.

עם אתם רוצים שישראל יתקפו עם תוכניות לכו על בורקס פיצה, מיבצע בורקס פיצה, עם פיטריות.

עם אתם רוצים מישהו שישתמש בנשק לא קובציונלי, אלימלך עם הלייזר שלך אתה כל יכול.

תודה על הידיעה, חח כניראה שהם באמת קוראים ולוקחים מ-HWzone כמה שורות, לפחות שיתנו קרדיט.

חחחח הקמצן הזה לא משלם לחתונות אתה רוצה שינהל לך את תקציב המדינה? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גורם לך לחשוב שלמרבית השרים שלנו יש רקע או ידע כלשהו לגבי התיקים שהם מחזיקים? ::)

דבר ראשון - למרות שזה פופלארי היום, אני לא אוהב את המנהג שבתגובה למישהו מגיבים על טענה שכלל לא נאמרה - וכך לגרום לו להראות כשוגה בטיעון שלו - למרות שמעולם לא טען אותו. ::)

דבר שני לכל שר יש לפחות רקע פרלמנטרי בתור ח"כ וברוב המקרים גם מספר לא מבוטל תפקידים פרלמנטריים כאלה ואחרים - מה שאומר שלפחות את התהליכים הפוליטיים, החקיקתיים, והממשלתיים הוא מכיר - והם חלק לא קטן מהידע והנסיון הנדרש להצלחתו בתור שר בממשלה... ידע שאת לא יכולה להגיד שלך יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא הייתי רוצה מקום בממשלה. בשביל מה? כל הסחיטות וזה... אם לא תהיה מושחט בטח אף אחד לא יתמוך בך ואתה מהר מאד תעוף מהחיים הפוליטיים.

אם כבר לשים אותי בממשלה, הייתי שמחה לקבל את תיק החינוך או יותר טוב, איכות הסביבה או .

ותרשי לי לנחש מה השינוי הראשון שתכניסי - יגר לסל הבריאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא

השינוי הראשון שהיא הייתה עושה זה להכניס לסל הבריאות תרופה לתגובות מפגרות כמו שלך......

באמת, עכשיו למה זה היה הכרחי?

אני בעד בורקס פיצה ואיסתרא לממשלה :xyxthumbs:

וכמובן שימנו אותי לשר לענייני l33t

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר שני לכל שר יש לפחות רקע פרלמנטרי בתור ח"כ וברוב המקרים גם מספר לא מבוטל תפקידים פרלמנטריים כאלה ואחרים - מה שאומר שלפחות את התהליכים הפוליטיים, החקיקתיים, והממשלתיים הוא מכיר - והם חלק לא קטן מהידע והנסיון הנדרש להצלחתו בתור שר בממשלה... ידע שאת לא יכולה להגיד שלך יש.

אבל לפרץ יש, נכון?

אז תגיד לי, אדוני הנכבד... היכן משיגים נסיון כזה? כי היכן שלא תפנה היום, לא רוצים אנשים בלי נסיון, אך מצד שני, נסיון זה לא דבר מולד.

ותרשי לי לנחש מה השינוי הראשון שתכניסי - יגר לסל הבריאות...

חשבתי על תרופות מצילות חיים. וגם חשבתי לעשות חוק שימנע מיבואנים של תרופות לגבות מחיר פי 12 יותר גבוהה מהמחיר שהם רכשו, על תרופות מצילות חיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לפרץ יש, נכון?

אז תגיד לי, אדוני הנכבד... היכן משיגים נסיון כזה? כי היכן שלא תפנה היום, לא רוצים אנשים בלי נסיון, אך מצד שני, נסיון זה לא דבר מולד.

עמיר פרץ כבר היה ח"כ בשנת 88, ומשנת 99 עד היום. בין לבין היה בהסתדרות. לפני זה היה ראש עריית שדרות ב-83 מטעם העבודה.

אז לפני שאת קופצת להיות שרת הבריאות... אני מניח שדרכך יכולה להתחיל בזה שתפקדי לאיזה מפלגה (או תקימי תנועה עצמאית משלך) ותתחילי מיני קרירה פוליטית איפה שאת נמצאת היום. מי יודע אולי יצא לך להתעסק בבעיות מקומיות יותר ובתקציבים קטנים יותר לפני כובד המשקל והמורכבות של תפקיד שר הבריאות. משהו שיכין אותך להמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והוא היה חרא של ח"כ כמו שהוא היה חרא של ראש הסתדרות.

אף אחד לא קופץ. מותר לי לחלום אלא שמעבר לחלום בהקיץ אין לי כוונות לקריירה פוליטית. הרי שגם זה לא ריאליסטי. אם אתה לא חבר של והבן של ועם סכומים עם 7 ספרות בחשבון בנק, אז מי אתה בכלל? ועוד בפוליטיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והוא היה חרא של ח"כ כמו שהוא היה חרא של ראש הסתדרות.

אני לא יודע אם את טועה או צודקת ועד כמה (לי רוב הזמן לא מפריע להודות שאני לא יודע - כשאני לא יודע)... אבל אני די בטוח שאת לא יודעת על מה את מדברת בכל מקרה... לא שזה קשור לדיון המקורי.

אף אחד לא קופץ. מותר לי לחלום אלא שמעבר לחלום בהקיץ אין לי כוונות לקריירה פוליטית. הרי שגם זה לא ריאליסטי. אם אתה לא חבר של והבן של ועם סכומים עם 7 ספרות בחשבון בנק, אז מי אתה בכלל? ועוד בפוליטיקה.

יש פוליטקאים שלא היו להם ולא לאבא שלהם 7 ספרות בחשבון בנק (למשל הנדון למעלה).

אז זה שזה אפשרי - זה בטוח. ריאלסטי? זה גם ראליסטי להגיע ל-7 ספרות בחשבון בנק עם בתוני פתיחה ממוצעים בישראל (אין ספק שזה דורש ממך להיות אדם מיוחד קצת). אולי ל 10 ספרות הרבה יותר קשה - כי שם השוק פחות חופשי ויותר משפחתי באופיו - אבל אני מניח ששום דבר לא בלתי אפשרי - בעיקר שההון שלא פתוח בפני כולם הוא בעיקר ההון הישן - והרי אנחנו במהפכה של הון חדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...