thermite is it relly that esay? - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

thermite is it relly that esay?

nehmia

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה לא? כי תפגע בביטחון שדה?

תעשו לנו טובה ותפסיקו עם השושו הטיפשי הזה, אם אין לכם מה לכתוב חוץ משושואים שקריים (כולה אלומיניום וחלודה) תחסכו את התגובה שלכם מאיתנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Chill...

רק לא מזמן איזה דביל פוצץ לעצמו את העין עם שטויות כאלה. אם אני עושה משהו כזה, אני יכול להיות אחראי על עצמי ועל הסביבה, אבל אם הוא עושה משהו כזה אני לא יכול להיות אחראי על כלום, ואפשר בקלות להיפגע.

חיפוש פשוט בדפי זהב היה מוציא עשרות תוצאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Chill...

רק לא מזמן איזה דביל פוצץ לעצמו את העין עם שטויות כאלה. אם אני עושה משהו כזה, אני יכול להיות אחראי על עצמי ועל הסביבה, אבל אם הוא עושה משהו כזה אני לא יכול להיות אחראי על כלום, ואפשר בקלות להיפגע.

חיפוש פשוט בדפי זהב היה מוציא עשרות תוצאות...

הבנתי אותך, חשבתי שאתה מדבר על משהו אחר.

אני חוזר בי, אתה צודק.

ברנייאק באמת תוכנית אדירה ועוד עם ריצ'ארד המונד.

אני מת על הקטע עם הדביל ב מסעדה שתמיד מעיפים אותו בסוף לרחוב

אבל אני לא אוהב את הקטעים עם "טינה טרנר", זה סתם מעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גמני עשיתי מלא ניסוים (לא מסוכנים בכלל, הפקתי מימן באלקטרוליזה והוצאתי אותו בבועות) ואז התקרית עם שני הילדגים שאחד איבד את עינו בעקבותיה, הפסקתי.

אין לי כוח להיכנס לבוץ הזה שוב כי זאת רק שאלה של זמן מתי הניסויים יהפכו למסוכנים יותר ואפילו קטלניים, ואז סיכוי גדול שאני אפגע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי אותך, חשבתי שאתה מדבר על משהו אחר.

אני חוזר בי, אתה צודק.

הכל טוב :xyxthumbs:

האמת, התוכנית הזאת דיי דפוקה... זה בכלל לא מעניין, ורק יש איזה פיצוץ אחד ששווה לראות בכל פרק.

יאו זה קטלניי

תחשבו אבל במקום להדליק את הפתיל אתם מדליקים את האבקה :S

נמסות לכם הפנים

צריך להיות דיי (הרבה) דביל בשביל לעשות כזה דבר. משהו יותר הגיוני זה שניצוץ מהפתיל מדליק את זה לפני שאתה מספיק להתרחק... (בטרמייט זה לא כזה רציני, אבל בדברים מתפוצצים זה כן...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מדויק מה שאתם אומרים.. בטרמיט לא כל פתיל יכול להדליק את זה צריכים חתיכת מגנזיום ולא אבק שריפה שחור כמו שיש ברוב הפתילים כי המגנזיום בוער בטמפרטורה מאוד גבוה אבל גם מאוד קשה להדליק אותו עם גפרורים... אז אי אפשר להדליק עם גפרורים את התערבות של הטרמיט אז זה לא יתפוצץ לך בפנים כמו שיקרה עם חומים נפץ לא יציבים

חומרי נפץ מאוד יציבים לא יתפוצצו גם אם יפגע בהם קליע או שהם יהיו באש...

והזה עם טינה טרנר ועם הסינית הזאתי שבודקת אם פירות צפים זה אחד הדברים הפתטתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מדויק מה שאתם אומרים.. בטרמיט לא כל פתיל יכול להדליק את זה צריכים חתיכת מגנזיום ולא אבק שריפה שחור כמו שיש ברוב הפתילים כי המגנזיום בוער בטמפרטורה מאוד גבוה אבל גם מאוד קשה להדליק אותו עם גפרורים... אז אי אפשר להדליק עם גפרורים את התערבות של הטרמיט אז זה לא יתפוצץ לך בפנים כמו שיקרה עם חומים נפץ לא יציבים

אז איך אפשר להדליק את זה בתנאים ביתיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חומרי נפץ מאוד יציבים לא יתפוצצו גם אם יפגע בהם קליע או שהם יהיו באש..

רוב חומרי הנפץ צריכים גם בלאסטינג קאפ וגם בוסטר בשביל לבצע דטונציה מלאה, אז מן הסתם הם לא יתפוצצו מאש.

טרמייט אולי לא נידלק מניצוץ, אבל הוא בהחלט יכול להדלק לפני הזמן, וזה מסוכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כל כך חם על האסייתית הזאת שזה מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...