התייעצות לגבי קושחות בנתב Linksys WRT54GL - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לגבי קושחות בנתב Linksys WRT54GL

Splashy

Recommended Posts

היי,

לא מזמן רכשתי את הנתב הנ"ל בעקבות המלצה.

יש לי שאלה לגבי קושחות חלופיות.

הן לא מבטלות את האחריות? (נראה לי שכן). האם זה באמת שווה את הסיכון?

התנסיתי עם קושחה של Thibor 15c HyperWRT והיא מצאה חן בעיני אבל אני מפחדת לסכן את האחריות אז חזרתי למקורית בינתיים.

לקח לי גם זמן עד שהצלחתי לחזור למקורית כמו שצריך (היו שאריות של הקודמת שגרמו לכך שהקושחה המקורית לא נראית כמו שצריך ואי אפשר לשנות כלום למרות שמחקתי את ה-NVRAM, לחצתי על RESET מאחורה במשך דקה פעמיים.. בכל אופן אחרי הרבה התעסקויות הצלחתי לתקן את זה). האם יש דרך קלה וחד משמעית לעבור מקושחה לקושחה בלי לשבור את הראש ובלי שאריות מקושחות קודמות?

נכנסתי לאתר של לינקסיס ארה"ב לראות אם יש עדכון לקושחה המקורית אבל יש שם רק עדכון לנתב גרסה 1.0 והנתב שלי הוא גרסה 1.1.

אפשרות שאהבתי במיוחד ב-Thibor היא להקצות IP מ-DHCP לכתובת עפ"י בחירתי. לא מצאתי אפשרות כזו בקושחה המקורית. האם יש סיכוי שתהיה בעתיד? ואיך בכל זאת אפשר לנצל את הנתב כמו שצריך בלי לאבד אחריות? או לפחות לחזור לקושחה מקורית בקלות בלי שאריות מקושחות קודמות?

אשמח לעצות.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

1. אני ממש לא חושב שזה מבטל את האחריות. מקסימום מחזירים לקושחה המקורית ואין זכר לקושחת הCUSTOM . ברגע שהמוצר חוזר ניתן לטעון את הקושחה המקוסטמת שוב. הקושחות הללו לא גורמות כל נזק לנתב.

2. תסתכל גם על dd-wrt ו - tomato (שתומכת בחייגן כבלים בארץ) . שתיהן טובות. אני באופן אישי עובד עם DD-WRT ומאוד מרוצה ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...