מעוניין לקנות WII בארה"ב - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לקנות WII בארה"ב

itaysp

Recommended Posts

שלום,

אני מעוניין לרכוש בקרוב WII בארה"ב בזמן הנסיעה שלי עם המשפחה.

אני מעוניין להשקיע בין 400 ל 450 דולר בקונסולה, שלט, אביזרים ואיזה משחק או שתיים לבינתיים.

איפה אפשר למצוא היום את הקונסולה במחיר האמיתי שלה(250$ עם ה WII SPORT) או יותר זול אפילו, ואת שאר האביזרים במחיר סביר?

אני אהיה בניו יורק.. אורלנדו.. בשלב מסויים גם בטורונטו.. ובעוד מקומות.

שווה לקנות בדיוטי פרי שם? יש את זה בכלל במלאי עכשיו? ואם לא, מתי צפוי להיות?

עריכה:

ראיתי שב מוכרים חדשות בפחות מ250 דולר. אפשר למצוא גם בחנויות ? אולי שווה לי בכלל לקנות מ eBay? אומנם אני מסתכן במוצר פגום/משומש וגם תשלום מכס אם הוא יתפס.. אבל זה יכול להוזיל לי את הכל, ואחריות במילא אין לי אם אני קונה בארה"ב.. לא שיש ממש אחריות בארץ אבל ראיתי חנויות שנותנות שנה אחריות של החנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק ב itrackr.com כדי למצוא קונסולה בחנויות. לפי האתר הזה יש לWII זמינות של בערך 20% בחנויות. זה אומר שתצתרך להתאמץ אם אתה רוצה אחד. אם אתה מוצא אחד בחנות תקנה.... יש הרבה שקנו ב המחיר שם מעל 300$ עם משלוח זה יכול להגיע ל400$ ואם יעצרו את זה במכס עוד 27.5% ....

אם אתה לא מוצא בחול ונכנע למחירים בארץ ממש לא כדאי לקנות קונסולת PAL אם אתה מתכוון לקנות משחקים. המשחקים של הPAL האירופי עולים בערך 30% יותר מהמשחקים של ה NTSC האמריקאי וגם קשה יותר להשיג אותם. יפאני עדיף לאנשים שיודעים יפאנית והוא לא מגיע עם SPORTS .

ההורים שלי גרים בארה"ב אז הם עשו לי PREORDER אבל זה עלה הרבה כי היו שם הרבה משחקים עוד שלט וכרטיס שלא כלכך היתי צריך. גם שלטים כדאי לקנות בהתאם לצרכים שלך כי בארץ הם עולים יותר מפי 2 לשלט ונונצ'ק. וגם כדאי לפחות שלט קלאסי אחד אם יש לך תוכניות לשחק גם משחקים ישנים בקונסולה הוירטואלית (בארץ הוא גם עולה יותר מפי 2 ).

אתה יודע כבר איזה משחקים אתה רוצה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה :)

אני חושב שבאמת אני אנסה להשיג את זה בארה"ב ואם אני לא אצליך אני אעבור ל .

אני חושב לקנות לפחות עוד שלט אחד ונונצ'ק, וגם שלט ישן אחד עם כרטיס שכרון למשחקים הישנים.

אני אהבתי את המשחקים הישנים של הקובייה, MARIO KART, SMASH והייתי רוצה לשחק בהם גם ב מאחר ולא הייתה לי אף פעם קובייה.

ל WII אני חושב לקנות את זלדה בתור התחלה, ואולי גם את שראיתי שהוא דיי זול. יש לי פה 2 חברים שגרים בסביבה עם ויש להם קצת משחקים אני אוכל להשאיל מהם בהתחלה..

ל יש תמיכה בכל המשקים של הקובייה מקוריים? או שזה רק עם צ'יפ?

אני חושב במקביל לקניית ה לקנות LCD 37" לכן אני חושב לקנות חיבורים מתאימים, או שהם באים כבר עם ה WII?

NSTC יעבוד לי על רגילה בארץ? ועל ה LCD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטלביזיה LCD אתה צריך לקנות גם כבל component . המשחקים שצינת לא יצאו עדיין לWII אבל אפשר לקנות בקונסולה הוירטואלית MARIO KART 64 של N64 ב1000 נקודות (10$ ) . SMASH BROTHERS BRAWL ל WII יצא רק בסוף השנה (דצמבר ינואר ) אלא אם כן יקדימו אותו. הWII תואם לCUBE ב100% אבל עדיין יש ענין של חסימה אזורית אבל הבנתי שהFREELOADER עובד (דיסק פריצת איזורים תוכנתית שאפשר לקנות). בשביל לשחק במשחקי GAME CUBE תצתרך גם שלט של GAMECUBE וגם כרטיס זכרון לGAMECUBE בשביל השמירות.

בקשר למשחקים האחרים : אל תקנה FARCRAY אלא אם כן יתנו לך אותו בחינם. ה AI שם כלכך מפגר הבנתי שאפשר לישון צהריים עד שהוא יחליט לירות בך . תבדוק את זה http://www.g4tv.com/xplay/reviews/1401/Far_Cry_Vengeance.html

זלדה תבדוק אם אולי יש להם משומש בזול יותר זה משחק טוב 70 שעות משחק אבל יש לו סוף. תקנה PLAY בשביל שלט ונונצ'ק בנפרד. אני אוהב משחקי מסיבה יותר ואני די דבוק ל rayman raving rabids ו WARIO WARE .

בקשר למשחקים הקלאסיים הם נשמרים על ה לא ממש צריך כרטיס . הרגע לי יש SD של 1GB אבל עדיין לא השתמשתי בו. הכל נשמר על הזכרון של הקונסולה בנתיים כולל שמירות של משחקים ישנים...

אני לא יודע איפה מצאת בEBAY ב200 דולר כי המחירות לפני סגירה לרוב קרובות יותר ל300-400 .לרוב זה אנשים שקונים חדש בחנות ומוכרים את זה בשביל קצת רווח. בקשר לאחריות של החנויות בארץ - כולם פיראטיים (רובם לא מביאים בכלל משחקים) הם נותנים את זה בגלל שהם התקינו צ'יפ או משהו. הקונסולה לא ממש מתקלקלת היא לא צורכת הרבה חשמל (בסביבות 20W בעומס). תצתרך שנאי של מעל ל50W בגלל הצריכה שרשומה על הספק כוח.

בקשר לNTSC רוב הטלויזיות בארץ הם MULTISYSTEM אבל כדאי לבדוק מה שיש לך. אני קניתי איזה יד שניה וחשבתי שהיא אולי לא מולטי-סיסטם בגלל החברה הלא ידועה והיא היתה מולטי סיסטם והכל עבד בלי בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי תגובה ממש ארוכה ו.. לא יודע מה קרה קפץ פתאום דף של המארח SPD משהו עם איזה ABUSE :S

טוב אני אכתוב שוב, אבל בקצרה.. שכחתי מה כתבתי קודם :S

לחבר שלי יש קובייה ישנה עם הרבה משחקים, אם אני לוקח ממנו משחקים, הם יעבדו לי? (בהנחה שזה אותו אזור)

זה מה שאני צריך אז בנוסף לקונסולה:

Wii Play with Remote Wii Game - Retail - 47$

Nintendo RVLAFW Nunchuk Controller - Retail - 20$

Legend of Zelda: Twilight Princess Wii Game - Retail - 47$

Rechargeable Unlimited Wireless Controller with Link Cable by Intec - 23$

MadCatz 728658057558 Component Cable - Retail - 20$

Super Paper Mario Wii Game - Retail - 47$

NYKO 87000 Charge Station for - Retail - 25$

הכל יוצא 479 דולר.. קצת חורג מהתקציב אבל נסתדר..

יש משהו ששכחתי? את הנקודות אני יכול לקנות בבית דרך כרטיס אשראי נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אין מטענים רק סוללות נטענות שהחלפתי לשלטים שהבטריות שהגיעו איתם נגמרו.

משחקים זה עניין של טעם ואני חושב ששני המשחקים שבחרת לשחקן אחד בלבד ואולי תוכל להחליף אותם בעתיד. אילו משחקים טובים אבל הם נגמרים.אני די בהתחלה של זלדה אבל יוצא שאני משחק יותר במשחקי מסיבה כמו warioware ו rayman raving rabbids וגם sports די הרבה. אשתי משחקת בביליארד ב play כשיש לה זמן, הwii הלשין עליה שהיא שיחקה בדייג (הוא שומר במה שיחקו באותו יום ואם מישהו קיבל מדליה או משהו). אני גם משחק הרבה ב Streets of rage 2 בקונסולה הוירטואלית. משחק מכות ישן עדיין כיף . מדי פעם אני חוזר לred steel כדי לרסס כמה אנשים מדי פעם הקרב חרבות ממש לא משהו אבל המשחק יריות די בסדר.

כדאי לך לעבור על המשחקים למשל לראות סירטונים שלהם ב ולבדוק ציונים וכו. חוץ מזה metroid prime אמור לצאת ב20 לאוגוסט אז אולי זה יהיה אקטואלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה.. יש לי את הWII SPORT וה PLAY ל 2 שחקנים לא? יש משחקים רציניים ל2 שחקנים? שיחקתי אלך חבר רק באלה וב RAYMAN

אבל אני מדבר על משהו כמו MARIO KART או SMASH?

אני אהיה בכל אוגוסט כנראה בארה"ב.. אבל אבא שלי טס לפני חשבתי לקנות כבר לפני.

כנראה אני אוכל לקנות את המשחק אבל אני צריך עוד תקציב :S אולי במקום מריו נייר..

הסתכלתי על כמה סרטונים של מריו נייר וזה ממש עשה לי חשק לשחק :) אבל 47 דולר למשחק כזה :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שמריו נייר משחק טוב מאוד. היה איזה review בפורום נינטנדו של vgames . מישהו כתב בתגובה שהוא סיים אותו וכדאי לכל אחד שיש לו שיהיה לו אותו. ישר אני ועוד מישהו אמרנו לו "נו אז בכמה אתה מוכר? " אני סתם התלוצצתי (יש לי 7 משחקים חוץ מWII SPORT ) הוא בסוף לא הסכים למכור והשני קנה ממישהו אחר באיזה 180 שקל במקום 200 (עשו לו טובה כי הוא חייל).

אולי באמת כדאי לך לקנות משחקים שאין לחבר שלך ואז תוכלו להחליף . את rayman אני ממליץ לך להלוות ממנו אם הוא יסכים בכלל (אני משחק אותו די הרבה למרות שסימתי את הסיפור) . בזמן האחרון יותר אני משחק ב WARIOWARE כדי לפתוח משחקונים חדשים אחרי שסימתי את שלב ה סיפור ופתחתי multiplayer . משחק מסיבה אולטימטיבי וגם צריך רק שלט אחד לmultiplayer מעבירים אותו מאחד לשני. זה משחק של הרבה משחקונים שצריך לעשות ב3 שניות או פחות (כשהמשחק מתקדם גם מאיצים את הקצב).

בריימן חלק מהמשחקים אפשר לשחק בריבוי סימולטני אבל יש שלא. למשל במשחק ריקודים אם עושים 4 שחקנים הוא לא מחלק את המסך ל4 וכל אחד משחק כאילו במשחק לשחקן אחד אבל בשתי שחקנים הוא מחלק את המסך ל2 ומשחקים באותו זמן.

אני לא בטוח שבפורום הזה יכולים לעזור לך הרבה עם בחירת משחקים לWII כי זה אתר יותר של חומרה ורוב האנשים פה עם קונסולות רגילות כמו PS2,PS3,XBOX360 . תבדוק את פורום נינטנדו של vgames או את הפורום של האתר gcisrael.net . הוספתי את המספרים של ה משני הפורומים האילו ויש לי כבר 30 ברשימה (ומתוכם רק איזה 6 או 7 הוסיפו אותי) . בקיצור יש הרבה יותר אנשים עם שם שיכולים לעזור לך לבחור משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני שמח שמתחילים להיות יותר אנשים בפורום אם :xyxthumbs:

טני לא קניתי עדיין אבל מתכנן לקנות שנה הבא

חוץ מזה כמו שאמרו אל תקנה את

הפורט שלו לWII דפוק

בעניין הסופר מאריו נייר -הוא קיבל ביקורות טובות אבל מאריו נייר 2 לקוביה כניראה יותר טוב

אני שיחקתי במאריו נייר 1 לN64 וזה משחק מצוין גם מאריו RPG לSNES והספינופים לנידות מצוינים

מבחינת בחירות המשחקים הייתי קונה קודם כל את זלדה כמובן

ואחרי זה את מאריו כדורגל שיוצא בקרוב וכניראה יכלול מצב מקוון

אני רק מאחל לך שתצליח לימצוא תWII

כי למרות שנינטנדו הגדילה יצור לבערך מליון וחצי בחודש עולמי עדיין יש מחסורים גדולים

וכניראה יהיה כל השנה שלא לדבר על קריסמס הבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני גם מקווה למצוא.. אני אהיה בארה"ב בערך חודש יהיה לי הרבה מקומות לחפש בהם :)

וגם אבא שלי נוסע כמה פעמים כנראה לפני אבל אני לא בטוח שיהיה לו זמן לחפש לי אם זה כזה קשה למצוא.

ובמקרה הכי גרוע.. אני אשלם עוד כמה עשרות דולרים כדי לקנות מ EBAY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...