צריך עזרה בבניית מחשב למשחקים עד 7K - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בבניית מחשב למשחקים עד 7K

Shavoigen

Recommended Posts

יכול להיות שאני טועה אבל לא נראה לי שיש מתאם ל8800GTS

הקטע ב2900 שיש לו שבב קול מובנה שמאפשר לו להשתמש במתאם HDMI

אתה לא חייב בשביל לחבר LCD, אתה יכול לחבר עם DVI.

היתרון העיקרי בHDMI שהוא כולל בתוכו גם קול וגם (בגלל שיש לו רוחב פס גדול יותר), בלי הHDMI אתה יכול פשוט לחבר את הקול והוידאו בנפרד.

בקשר לAVIVO, אני לא בטוח אם אפשר להקליט, השימוש העיקרי שלו הוא לראות דרך המחשב (פשוט לחבר את הממיר למחשב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש מתאם...http://www.techmod.co.il/scripts/prodView.asp?idproduct=150

http://www.techmod.co.il/scripts/prodView.asp?idproduct=180

כן בקשר לVIVO אני לא בטוח...לא זוכר איך זה עובד ואיך מישתמשים...כיעקרון עם כ-ו-ל מה שתגיד לא הייתי לוח את הATI רק מהסיבות של החום והרעש....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מתאם...http://www.techmod.co.il/scripts/prodView.asp?idproduct=150

http://www.techmod.co.il/scripts/prodView.asp?idproduct=180

כן בקשר לVIVO אני לא בטוח...לא זוכר איך זה עובד ואיך מישתמשים...כיעקרון עם כ-ו-ל מה שתגיד לא הייתי לוח את הATI רק מהסיבות של החום והרעש....

זה לDVI, ב2900 יש DVI לHDMI

לא יכול להיות מתאם DVI לHDMI ב8800 בגלל שהHDMI כולל בתוכו קול, בDVI אין קול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז טעיתי..טעות שלי...לדעתי אם אין לו באמת צורך בזה אז חבל על הבילבול פה...לפי מה שראיתי הGTS טיפה יותר טוב ממנו (640MB) בחלק הATI בחלק הGTS אני עדיין הייתי הולך על הGTS בגלל המחיר/ביצועים/שקט/חום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז טעיתי..טעות שלי...לדעתי אם אין לו באמת צורך בזה אז חבל על הבילבול פה...לפי מה שראיתי הGTS טיפה יותר טוב ממנו (640MB) בחלק הATI בחלק הGTS אני עדיין הייתי הולך על הGTS בגלל המחיר/ביצועים/שקט/חום

מסכים איתך לחלוטין.

אין כרגע החלטה חד משמעית מי יותר חזק.

אז לכותב ההודעה, אם הHDMI והAVIVO לא חשובים לך לא מומלץ לך לקחת את ה2900, הוא רועש מאוד (ומאוד מאוד שהוא במאמץ), הוא צורך יותר חשמל ומפיק יותר חום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי מכיר מישהו שהוא חבר של אבא שלו שיש לו את הATI...(קצת מסובך) בקיצור קנו לו את זה בהפתעה ההורים שלו כי "זה הכרטיס הכי חדש שיצא" הוא מיצטער על הרגע שהוא חיבר אותו למחשב ומכר את הX1950XTX שהיה לו...אני מדבר איתך שהוא בנאדם עם מארז מטורף עם ומלא שטויות וקירור מים והוא אפילו לא מעז לחבר את הכרטיס למערכת מים...הוא אמר שהוא חושב שהמים יוכלו להגיע לנקודת רתיחה (100 מעלות צלזיוס) בזמן משחק או מאמץ....ועוד לא התחלתי לדבר איתך על הרעש...הוא אמר שיש אתר בניה ליד הבית שלו והכרטיס עושה רעש בדיוק כמו המקדחות...וכשהוא מיתאמץ אז הרעש פשוט בילתי ניסבל...למרות שהוא ציין באנדל מאוד עשיר אבל הוא היה מעדיף להחליף GTS320MB יד שניה במקומו...

ועוד לא דיברנו על הצריכת חשמל...אבל אין צורך בבירור אישי...לראות ביקורות ובנצ'מארקים יספיק

ודיברתי איתו אישית (איכשהו יצא שאני מכיר אותו בגלל אחותי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה אחים שלי שעזרתם לי להגיע להחלטה טובה(כנראה)

אז m.l וכל שאר האנשים פה שעזרו לי אתפ אחלה

מסקנה:אני קונה 2900XT!!!

חחח...סתם ברור שלא,GTS בעיניים עצומות :xyxthumbs::yelclap::hi:

מת עליכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בא לומר לך מה לקנות רק לחדד כמה נושאים כאן :

- ה VIVO זה VIDEO IN VIDEO OUT כלומר פלט וקלט של וידאו אפשרות להוציא פלט וידאו מהמחשב ולקלוט וידאו אל המחשב. עד היום הVIVO היה באמת באיכות נמוכה בגלל סיבה אחת - איכות השידורים בארץ מתקיימת ברזולוציה של 640X480 ולכן זה נראה קטן מאוד ומעפאן ובטלויזיה הנורמלית זה נראה יפה. ב2900XT יש AVIVO שתומך HD כלומר אתה יכול לקלוט וידאו (גם להקליט) מכונן HD- \ BLURAY וזה יוצג על המסך שלך וזה באמת איכות בתז*נה. תוך שנה\שנתיים ככל הנראה חברות הכבלים יציעו ממיר בעל פלט HD כלומר לטלויזיות LCD וכו' (HDTV) ואז באמת הוידאו יהיה באיכות מהממת. אם במקרה תרצה לחבר את הממיר הזה למחשב תוכל להקליט מגוון סרטים באיכות HD אתה מבין? זה העיקר בAVIVO שיש ב2900XT זה החידוש שאתה יכול להקליט HD.

- רעש יותר מהליקופטר? בולשיט תפסיקו להגזים אז זה עושה קצת רעש תחליפו לו מאורר וגמרתם תסיפור.

- ל2900XT יש מתאם שמתחבר לDVI, יש לו 2 יציאות DVI והוא בא לרוב עם מתאם של DVI ל וככה אפשר לחבר אותו ביתר קלות לHDTV.

תיקח GTS640 לדעתי בתקציב כזה לא לקחת GTX סתם תתבאס בעתיד עדיף GTX על כל מקרה.

אם אתה רוצה לראות אותי מכניס את זה למפרט רק תבקש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא שמעת את ה2900XT במאמץ אז אל תגיד "אל תגזימו"...אני שמעתי אותו היום (!!) שעתיים לפני הבגרות במתמטיקה שמעתי אותו אצל אותו בנאדם שדיברתי עליו למעלה...אם אתה לא תישמע לא תאמין למרות שרעש זה דבר יחסי אבל לפי טעמי הקירור שלו הוא מהרועשים ביותר...ובמקרה נפלתי היום על יום חם במיוחד והפעלנו משחק (S.T.K.L.R אני חושב שככה רושמים את זה--אבל הבנם איזה משחק) והוא פשוט התחיל אחרי 2 דקות משחק להרעיש שכבר היה מרגיז במיוחד...

ואני לא רואה סיבה להחליף לכרטיס מסך חדש שעולה כול כך הרבה כסף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקח GTS640 לדעתי בתקציב כזה לא לקחת GTX סתם תתבאס בעתיד עדיף GTX על כל מקרה.

אם אתה רוצה לראות אותי מכניס את זה למפרט רק תבקש.

כן דווקא יהיה נחמד לראות עוד מפרט עם GTX
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד:

INTEL CORE 2 DUO S775 2.4GHz(E6600) 1066MHz/FSB 4MB - BOX ¤1257

לוח אם:

GIGABYTE GA-965P-DS3 REV3.3 ¤624

כרטיס מסך:

LEADTEK PCI-EX WINFAST GeForce PX8800GTX TDH 768MB GDDR3 384 BIT TV/O DVI - DX10 - RETAIL ¤3230

דיסק קשיח:

WD 250GB 16MB SATA2 7200 RPM - WD2500KS ¤380

צורב DVD:

ASUS DVDRW DRW-1814BLT DOUBLE LAYERED X18 - LIGHT SCRIBE - WHITE - RETAIL ¤223

זיכרון:

TWINMOS 2048MB (1024X2) DDR2 800MHz CL5 ¤530

מארז:

NZXT TRINITY w/o PSU ¤305

ספק כוח:

CORSAIR 520W HX SERIES : CMPSU-520HXEU ¤613

מחיר סופי (כולל הרכבה): ¤7021

המפרט הורכב ב - www.IQPC.co.il

המארז מעולה אם בא לך לחרוג קצת ולקחת משו אחר אז סבבה אבל TRINITY הוא מארז טוב יחסית שקט צונן ונותן מענה למפרט שכזה ובנוסף הוא לדעתי הרבה יותר יפה מהAPOLLO. המפרט הינו מפרט מושלם לדעתי.

תוכל למצוא מחירים יותר זולים בחנויות השונות - SKYPC.CO.IL , KSP.CO.IL , TMS.CO.IL .

IQPC יקרנים ותיהיה בטוח שהמחירים שתמצא אצל חנויות אחרות יהיה פחות מ6900.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שבילבלתם הכול.

VIVO זה VIDIO IN VIDIO OUT

AVIVO זה התכנולוגיה של ATI לשיפור תוכן HD. (אצל NVIDIA זה PureVideo ).

אם אתה רוצה לחבר LCD למחשב עם כבל HDMI (כמוני) אז אני ממליץ בחום רב על ATI , מצד שני אם אין לך כבר אוסף HDRIP במחשב אז תוותר.

ולכול החכמולוגים שם, אין קשר בין מס' ההודעות של משתמש לבין הידע שלו זה לא תחרות SMS זה פורום. תבדוק מה זה!

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%9D_(%D7%90%D7%99%D7%A0%D7%98%D7%A8%D7%A0%D7%98)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...