איך הייתה הבגרות במתמטיקה? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הייתה הבגרות במתמטיקה?

McMerc

Recommended Posts

קודם כל תודה. דבר שני, זה לא אחרי , זה ישר אחרי בצפר. ולמה אני חושב שאני אוכל? מהסיבה הפשוטה שהייתי תלמיד 5 יחל. ירדתי ל4 כי הייתי מטומטם ולא היה לי כוח לשבת על התחת וללמוד. עכשיו אני רואה את הטעות, ותאמין לי שאני אשלים את זה.

בכל זאת, אני עדיין צריך הבהרה (מצטער): האם אם אני אעשה באופן עצמאי שאלונים 006 007 זה יחשב לי כ5 יחל, והאם זה אפשרי, בלי קורסי הכנה של יואל גבע\לאמשנהמה ?(לא מבחינת חומר, אלא פשוט טכנית.)

בטח שאתה יכול, רק תצטרך להרשם בבית ספר כלשהו לבחינה (תתקשר לבית הספר הקרוב לבית שלך) ותקנה את ספרי הלימוד. אני באופן אישי הייתי הולך על בית ספר כזה שמכין אותך. 006 ו-007 קשים :|

pic140.gif

זה?

לא מדויק לחלוטין:

(√(f(x))' = (f'(x))/(2√f(x))

לדוגמה:

(√(X^3))' = (3X^2)/2√(X^3)

ד"א, אני ניגש ל-005 על 85 (דפקתי את המתכונת, איזה טיפש אני, היא הייתה כל כך קלה ועשיתי מלא שטויות) ול-06 על 88. נקווה לטוב (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 176
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בטח שאתה יכול, רק תצטרך להרשם בבית ספר כלשהו לבחינה (תתקשר לבית הספר הקרוב לבית שלך) ותקנה את ספרי הלימוד. אני באופן אישי הייתי הולך על בית ספר כזה שמכין אותך. 006 ו-007 קשים :|

לא מדויק לחלוטין:

(√(f(x))' = (f'(x))/(2√f(x))

לדוגמה:

(√(X^3))' = (3X^2)/2√(X^3)

ד"א, אני ניגש ל-005 על 85 (דפקתי את המתכונת, איזה טיפש אני, היא הייתה כל כך קלה ועשיתי מלא שטויות) ול-06 על 88. נקווה לטוב (:

זה אותו דבר, פשוט הנגזרת של X היא 1

אתה צודק שחשוב לציין את זה כי זה באמת מבלבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נבחן על 001, עשיתי 3 מגנים: 0, 43, 23.

אין מצב שאני עושה את הבגרות מחר, אני ייבחן ב-16 ביולי מועד ב', אני לא יודע כלום חוץ מהסתברות, וכאלה, אין לי מצב לעבור כלום.

אתה רציני? אני גם נבחן על 001 ועשיתי 2: 58 ו100. אני יודע רק הסתברות, אחרת הייתי מקבל בשני עוד יותר נמוך מהראשון... תבחן מחר, עם קצת מזל מספיק שיהיו 3 תרגילים של הסתברות ותקבל לפחות 69 - ובהנחה שאת כולם תעבור בהצלחה, יש לך ציון חיובי ואתה לא חייב להיבחן שוב(רק אם אתה רוצה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוףףף שאלון 006 יש לי רק 80 באסה רציתי הרבה יותר, אני יושב על 90 אבל המתכונת דפקה לי ת'חיים בכל מיקרה זה לא כזה רע סתם מאכזב וב005 מגישים אותי על 91

בהצלחה לכולם ! :) (ולי )

ונקווה לטוב שאלון 005 לא קריטי אבל 006 מפחיד אותי רצח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניגש ל-004 מגן 96.

לא למדנו חלק גדול מהחומר, מקווה שלא יפילו עלינו כל מיני תרגילים אקזוטיים מהנושאים שלא למדנו.

ד"א הרבה יותר קל בחלק מהתרגילים להפוך את השורש לחזקה, שורש X = X בחזקת חצי.

X^0.5 כולם יודעים לגזור ולא צריך לזכור נוסחה. (לא זוכר אם היא מופיעה בדף נוסחאות נדמה לי שלא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אתר בו אני יכול לראות מה אני צריך ללמוד בידיוק לבגרות?

האתר הזה ניקרא "משרד החינוך", ולמסמך קוראים מיקוד.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...