איך הייתה הבגרות במתמטיקה? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הייתה הבגרות במתמטיקה?

McMerc

Recommended Posts

• תגובות 176
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אגב רבותי, שאלה.

אני ניגש מחר ל 003 ול 005 (4 יח"ל). עכשיו, המגן שלי ב005 ממש ממש ממש רע, משהו סביב ה 50. כלומר גם אם אני אקבל 100 בבגרות סופי לא יהיה לי יותר מ80 בשאלון הזה, ואני לא רוצה את זה. איך אפשר לגשת בלי ציון מגן?

אם אני סתם אגש לזה בשניה שאני אסיים תיכון, זה יהיה בלי?

יותר מכך, אם אני ארצה אחרי התיכון לבד, בלי שום קורסים ובולשיט, לגשת לעשות שאלונים 006 ו 007, מותר לי? וזה יחשב כ5 יח"ל?

תודה אם מישהו יודע :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב רבותי, שאלה.

אני ניגש מחר ל 003 ול 005 (4 יח"ל). עכשיו, המגן שלי ב005 ממש ממש ממש רע, משהו סביב ה 50. כלומר גם אם אני אקבל 100 בבגרות סופי לא יהיה לי יותר מ80 בשאלון הזה, ואני לא רוצה את זה. איך אפשר לגשת בלי ציון מגן?

אם אני סתם אגש לזה בשניה שאני אסיים תיכון, זה יהיה בלי?

יותר מכך, אם אני ארצה אחרי התיכון לבד, בלי שום קורסים ובולשיט, לגשת לעשות שאלונים 006 ו 007, מותר לי? וזה יחשב כ5 יח"ל?

תודה אם מישהו יודע :\

ברור, למה שלא...

אחרי התיכון אין דבר כזה מגנים.

אבל אחרי התיכון לוקחים את הציון האחרון שלך.

כלומר, כל עוד שאתה בתיכון בוחרים את הציון הגבוה שלך באותו שאלון אחרי התיכון הציון בשאלון יהיה הציון של המועד האחרון.

ועוד דבר, לפי דעתי, כל מי שעושה עכשיו 4 יחידות וחושב שהוא ישלים ל-5 אחרי הצבא חי בסרט.

זה לא משהו אישי, פשוט ככה אני חושב.

אולי בודדים עושים את זה, וגם זה בגלל שהם צריכים את הנקודות האלו בשביל לימודים אקדמאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור, למה שלא...

כלומר, כל עוד שאתה בתיכון בוחרים את הציון הגבוה שלך באותו שאלון אחרי התיכון הציון בשאלון יהיה הציון של המועד האחרון.

זה ממש לא נכון.

אם קיבלתי נניח ב 007 90 ואני ניגש למועד ב' ומקבל 40, הם מחשיבים רק את הגבוהה כלומר 90.

מה שכן, אם אני ניגש שוב בחורף אז מחשיבים את הציון האחרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי כוח להתווכח איתך.

יש שני מועדים בשנה: חורף וקיץ.

ואני אגלה לך סוד, אבל תבטיח שלא תגלה אותו לאף אחד...

גם מועד ב' ניחשב מועד קיץ!

במועד קיץ תמיד בוחרים את הטוב מבינהם.

אני לא מבין מה חידשת פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור, למה שלא...

ועוד דבר, לפי דעתי, כל מי שעושה עכשיו 4 יחידות וחושב שהוא ישלים ל-5 אחרי הצבא חי בסרט.

זה לא משהו אישי, פשוט ככה אני חושב.

אולי בודדים עושים את זה, וגם זה בגלל שהם צריכים את הנקודות האלו בשביל לימודים אקדמאים.

קודם כל תודה. דבר שני, זה לא אחרי , זה ישר אחרי בצפר. ולמה אני חושב שאני אוכל? מהסיבה הפשוטה שהייתי תלמיד 5 יחל. ירדתי ל4 כי הייתי מטומטם ולא היה לי כוח לשבת על התחת וללמוד. עכשיו אני רואה את הטעות, ותאמין לי שאני אשלים את זה.

בכל זאת, אני עדיין צריך הבהרה (מצטער): האם אם אני אעשה באופן עצמאי שאלונים 006 007 זה יחשב לי כ5 יחל, והאם זה אפשרי, בלי קורסי הכנה של יואל גבע\לאמשנהמה ?(לא מבחינת חומר, אלא פשוט טכנית.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אתה יכול לעשות גם שאלונים שלא עשיתי בתיכון, אבל אתה צריך בית ספר אקסטרני.

אני לא יודע מה הם יבחרו, ניראה לי שתצטרך לבקש...

אף פעם לא עשיתי בגרות אקסטרנית, לכן קשה לי לפרט ולהגיד בודאות.

אתה לא חייב קורס הכנה, זה כמו פסיכומטרי, אתה יכול להרשם עצמאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...