האם משחקים חדשים שיוצאים ל-XBOX360 הם יהיו טובים יותר מבחינה גראפית מהקודמים ? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם משחקים חדשים שיוצאים ל-XBOX360 הם יהיו טובים יותר מבחינה גראפית מהקודמים ?

gshhar

Recommended Posts

כי הרי בניגוד למחשב ששם משפרים כל הזמן את המנוע גראפי יש אפשרות להחליף כרטיס מסך ובקונסוליה אין אז האם המשחקים שיויצאים הגראפיקה שלהם טובה יותר או שהיא אותו הדבר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הזמן לומדים לעבוד טוב יותר עם ה-360 ולנצל אותו יותר, ואז המשחקים יהיו עם גרפיקה קצת יותר טובה.

אבל מתישהו כבר לא יהיהו שיפורים.

אבל כל הקטע זה שכל המשחקים בערך על אותה גרפיקה ( הטובים ) ואין צורך לשדרג כל שנה שנתיים, והכל עובד לך כמו אצל כל אחד אחר, ואתה משחק בראש שקט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שהוא יהיה יותר יפה מ GOW.... GOW זה משחק שמשתמש במעבד של PS2 והוא משתמש במעבד של הקונסולות מהדור החדש...

אני מתערב שהמשחקים ב 2008-2009 יהיו יפים משמעותית מהמשחקים שיוצאים השנה.

כמו ש GOW יפה משמעותית ממשחקים שיצאו שנתיים לפניו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא כזה שככל שיפתחו יותר משחקים כך המפתחים יצברו עוד ידע ונסיון שיעזור להם לנצל יותר את "כח" הקונסולה ובסופו של דבר להגיע לביצועים יותר גבוהים שיתבטאו בעיקר באיכות הגרפיקה שהמשחק יציג.

אבל (תמיד יש אבל), זה לא אומר שכל משחק יציג גרפיקה יותר גבוהה, כי זה עניין של השקעה של המפתחים.

אם מדובר במשחק יחסית צנוע אז הגרפיקה לא תהיה ברמה הכי גבוהה שיש, הכל פונקציה של כסף והשקעה (כמו כל דבר אחר בעולם הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב PS3 הגרפיקה תשתפר עם הזמן, זה בטוח.

כי המפתחים לא יודעים לנצל את כל הכוח שלו

ויש לו הרבה כוח.

אז מבחינת ה PS3 יש עוד למה לצפות,

לגביי ה360 יהיה שיפור אבל לא ממש משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שהוא יהיה יותר יפה מ GOW.... GOW זה משחק שמשתמש במעבד של PS2 והוא משתמש במעבד של הקונסולות מהדור החדש...

אני מתערב שהמשחקים ב 2008-2009 יהיו יפים משמעותית מהמשחקים שיוצאים השנה.

כמו ש GOW יפה משמעותית ממשחקים שיצאו שנתיים לפניו.

דיברתי על משחק אחר ל360 שגם הקיצור שלו זה GOW :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי על משחק אחר ל360 שגם הקיצור שלו זה GOW :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

אה! דיברת על Gears of War... נו - כתבת את זה תשובה אחת מתחת להודעה שלי שדיברתי על God of War - אז מה אני אמור לחשוב :)? :bash:

בכל מקרה, Gears of War הוא ללא ספק אחד המשחקים היפים שיצאו אי פעם - אבל בכל זאת.

תמיד יהיה שיפור עם השנים. תמיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...