יש לכם 1400 שקל - הייתם קונים FX6021 או משהו אחר? - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לכם 1400 שקל - הייתם קונים FX6021 או משהו אחר?

Satlan

Recommended Posts

אחריות יש להם, אבל לגבי איכות המוצרים אני לא יודע... עקרונית לא אמור להיות הבדל בין המוצרים שהם מחזיקים למוצרים בחנויות אחרות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא אומר שהם סוג ז', אבל לפי מה ששמעתי הם לא א' "טהור". זה גם מסביר את המחיר הנמוך יחסית. [מדובר על מכשירים חשמליים/אלקטרוניים לא בשמים וסיגריות]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שהמוצרים שלהם פגומים.... פשוט הם קונים כמויות מטורפות וכנראה הם זורקים אותם בערמות או משהו, וכידוע, אלימות פיסית ואלקטרוניקה לא הולך ביחד :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמכור את הATP3 שלך :nixweiss:

(ברצנות, עם כל הרמקולים שיש לך, למה אתה צריך את הATP3? הסיבה היחידה שאני יכול לחשוב עליה זה משחקים, אבל גם במשחקים זוג מדפיים נחמד יהייה לא רע...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסל בולשיט.

הFX-6021 שלי הם מהדיוטי פרי והם הגיעו כשהקרטון אפילו לא היה מקומט.. ממש מגוהץ כמו מכל חנות אחרת.

קנינו גם טלויזיות, מכשירי ועוד מוצרי אלקטרוניקה ועד היום שום דבר לא נדפק או הגיע פגום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנו גם יש שעובד כבר די הרבה שנים בלי בעיות, אבל הרבה אנשים מתלוננים על כל מיני מוצרים פגומים, ממה שאני יודע, יותר מממוצע מוצרים פגומים לחנות... אבל יכול להיות שה"מידע" שיש לי לא הכי מדוייק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמכור את הATP3 שלך :nixweiss:

(ברצנות, עם כל הרמקולים שיש לך, למה אתה צריך את הATP3? הסיבה היחידה שאני יכול לחשוב עליה זה משחקים, אבל גם במשחקים זוג מדפיים נחמד יהייה לא רע...)

הם אצלי בעיקר בשביל לראות סרטונים מיו-טוב וכל מניי דברים כאלה. מדיי פעם אני גם משחק איתם, אבל לא משהו רציני. פשוט המחשב נמצא בכיוון שונה מהמערכת אז להשתמש בה בשביל משחקים לא הכי נוח. וכשאני אומר שאני שם בחדרים אחרים, אני לא מדבר על שטויות כמו ה-ATP (למרות שיש לי X230 בארון) אלא על דברים רציניים יותר סגנון ה-Encore 709 שאח שלי משתמש בהם בינתיים. עוד כמה חודשים נעבור לבאר-שבע וניקח איתי אולי איזה זוג :)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, אז עדיין כל הרמקולים שלך יותר טובים מה6021... התכוונתי שאתה יכול להחליף את הATP3 ב6021 בשביל אותם היישומים של הATP3...

ואגב באר שבע, אם אתה מתכוון לגור במעונות ג' אז יש סיכוי טוב שתהייה בחדר עם חיבור לרשת של האוניברסיטה- הרבה וסדרות בקצב הורדה של 10MB לשנייה ;)

מומלץ להצתייד ברמקולים טובים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...