אני יכול להשיג מעבד Q6600 במחיר של 220$. השאלה אם כדאי? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני יכול להשיג מעבד Q6600 במחיר של 220$. השאלה אם כדאי?

moshikoko

Recommended Posts

יש לי כרגע E6600 והלוח שלי P965L אשר גם תומך במרובעי .

אני מעריך שאני יכול למכור את המעבד בסביבות 800 שח כי יש עליו אחריות והכל ולקנות ב220$ את המעבד החדש. לא מתוכנן OC אבל הבנתי שאני חייב ספק של 600W לפחות בכדי להריץ את ה Q6600 ב 100%. האם כדאי למכור מעבד 1 ולקנות 1 אחר ועוד ספק שיעלה בסביבות 500שח נוספים או להשאר איתו?

או, שכדאי לקנות ב 220$ ולמכור במחיר גבוה יותר בשביל הרווח?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון כדאי.

אבל כמובן זה תלוי בשימושים שלך. אם השימושים שלך הם או משחקים אני לא חושב שזה כדאי.

אם אתה מתכנת/מקודד או משתמש בשאר תוכנות כבדות למניהם היתי שוקל בחיוב את העניין.

בעניין הספק,זה כמובן תלוי באיזה ספק ספציפי מדברים ומה המפרט הכולל. אבל מפרט עם GTS ו-Q6600 בסטוק (ללא OC) גם ליברטי 400 יחזיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקנה מה שיש לך זה מצויין עדיין אין תמיכה מלאה אפילו בשני ליבות ושתיהיה תמיכה מלאה או אפילו חלקית בארבע ליבות ה-Q6600 יהיה זבל כי אפשר ליקנות באותו המחיר פי כמה יותר טוב וגם E6600 מראה כרגע ביצועים יותר טובים מ-Q6600....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לעשות את הקניה לא בגלל שאני צריך כרגע את הביצועים, אלא לעשות קניה לעתיד. כך לא רצתרך לשדרג מעבד. רק כרטיס מסך. בכל מקרה, כרגע אני מעוניין לבזבז כמה שפחות כסף אז נראה לי שאשאר עם המעבד שלי כמו שהוא ועם הספק הנוכחי שלי. אולי אקנה את המעבד Q6600 ומכור בשביל לפנק את עצמי בכרטיס חדש או משהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה, מאיפה אתה משיג את הQ6600 ב220$, חדש? קופסה?

אני קונה עכשיו חלקים מארה"ב ורוצה גם להביא, והE6600 עולה 220$

עם תגיד לי מאיפה אולי אני יביא את הQ6600 במקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מושיקו אם אתה רוצה לסכן לחבר שלך את המקום עבודה בשביל כמה שקלים אז בבקשה

כעיקרון אסור לך למכור את המעבד בשנה הראשונה חוקיי אינטל

וגם אם אתה עושה את זה אל תפרסם זאת ברבים עדיף....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא? אתה לא יודע מי אני ואתה בטח שלא יודע מי חבר שלי! אז מה הסיכון פה?

מי שירצה לקנות ממני, לא ידע שהמעבד מאינטל. לא כתוב עליו שהוא מישם. ותאמין לי שיהיו כאלה שיקפצו על המציאה.

תודה על האזהרה בכל אופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תהיה אידיוט. תקח אותו בשבילך.

אחרי שפירסמת ברבים שאתה יכול לקנות Q6600 ב- 220$ דרך חבר שעובד באינטל. אתה רוצה למכור אותו?

אל תכניס את חבר שלך לצרות! תקנה את המעבד ממנו. תשדרג, תמכור את שלך... ותחייך (השגת מעבד בשליש מחיר) ככה אני הייתי עושה.

תהנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא? אתה לא יודע מי אני ואתה בטח שלא יודע מי חבר שלי! אז מה הסיכון פה?

מי שירצה לקנות ממני, לא ידע שהמעבד מאינטל. לא כתוב עליו שהוא מישם. ותאמין לי שיהיו כאלה שיקפצו על המציאה.

תודה על האזהרה בכל אופן.

אם לדוגמה מכרתה אותו ומישהו ירצה לממש אחריות

אז למעבד יש חשבונית והם כבר ידעו שזה מעבד של עובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...