תופעה מוזרה עם צורב LG N42 הדיסקים הנצרבים לא מזוהים בכוננים אחרים - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תופעה מוזרה עם צורב LG N42 הדיסקים הנצרבים לא מזוהים בכוננים אחרים

LazyCat

Recommended Posts

יש לי צורב LG N42 ואני משתמש בדיסקים -R של Verbatim או .

משום מה כל מה שאני צורב מקובצי iso לא נקרא בשום צורב/DVD אחר (צרבתי במהירויות שונות 4x 8x 16x וניסיתי לקרוא את הדיסקים עם 3 סוגים שונים), בכולם אני מקבל הודעה (ולפעמים הדיסקים מופיעים לי כריקים) -

"Windows cannot read from this disk. The disk might be corrupted, or it could be using a format that is not compatible with ."

מה שמוזר זה שהצורב עצמו קורא ללא כל בעיה את הדיסקים הללו.

אני משתמש ב- Nero 6.6.0.12

מישהו נתקל בבעיה ומכיר פתרון?

עריכה:

צרבתי את אותם iso בצורב NEC 3520 במהירות מקסימלית באותו סוג דיסקים ולא היתה לי כל בעיה בקריאה שלהם בכוננים אחרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

הבעיה היא לא רק ב- ISO אלא בכל מה שאני צורב עם ה- H42N.

ניסיתי לצרוב במגוון מהירויות על 4 סוגי מדיה שונות - Verbatim -R x16, Verbatim DVD+R x16, LG -R x8, Philips -R x16.

ניסיתי לקרוא אותם עם Toshiba -ROM, NEC 2510A, NEC 3520A ללא הצלחה (בכולם אני מקבל את ההודעה שבפוסט הראשון).

ניסיתי לקרוא אותם במספר DVD/DIVX-Player והם עבדו מצויין.

בדקתי את הקונפיגורציה של הכוננים השונים והם בסדר גמור, צרבתי עם אותם דיסקים ב- NEC 3520A והם עבדו בכל מקום.

למישהו יש רעיון מה הולך כאן?

האם כדאי להחליף את הצורב, או שהבעיה היא לא בו?

האם יתכן שאני מפספס משהו (בהגדרות וכו') בכוננים שלא קוראים את הדיסקים?

האם הבעיה בגירסת ה- NERO הישנה (6.6.0.12)?

אודה לכם על העזרה 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון נוסף -

בדקתי את אותם הדיסקים באותם כוננים אך במערכת , הדיסקים נקראו ללא בעיה...

הבעיה היא ב- sp2, ניסיתי למחוק ולהתקין מחדש את הדרייברים של הכוננים וגם את בקרי ה- IDE, אך ללא הצלחה.

אני ממש לא מעוניין לפרמט בגלל זה, במיוחד שאני לא בטוח שזה יהיה הפתרון...

יש למישהו רעיון מה עושים מכאן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי זה קרה כשצרבתי ב LG H10N של דודה שלי וכשבדקתי את הדיסק בNEC שלי הוא לא קרא אותו (הדיסק רק עושה רעש בכונן ולא מגיב) כשניסיתי לקרוא אותו בכונן של שיש לי רק חלק מהקבצים נפתחו והשאר תקעו הכל וכשבדקתי בנייד של חבר שלי כל הקבצים היו בסדר.

מה הולך כאן ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...