"חוק חסימת אתרים למבוגרים (קריאה לפעולה)" - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"חוק חסימת אתרים למבוגרים (קריאה לפעולה)"

karpad

Recommended Posts

איזה כיף שאין לי דמי קישוריות ותמורת זה אני מוותר על החירות שלי...

אתם בכלל שמים לב לזה שאתם בפה מלא אומרים ששווה לוותר על החירות שלכם ועדיין לקרוא לו שר תקשורת הכי טוב אי פעם רק בגלל חיסכון של 5% בחשבון סלולארי? (רק 5% כי הם השלימו את זה ממקורות אחרים).

בקצב הזה יצביעו פה לסטאלין אם הוא יתן שיחות סלולריות חינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איזה כיף שאין לי דמי קישוריות ותמורת זה אני מוותר על החירות שלי...

אתם בכלל שמים לב לזה שאתם בפה מלא אומרים ששווה לוותר על החירות שלכם ועדיין לקרוא לו שר תקשורת הכי טוב אי פעם רק בגלל חיסכון של 5% בחשבון סלולארי? (רק 5% כי הם השלימו את זה ממקורות אחרים).

בקצב הזה יצביעו פה לסטאלין אם הוא יתן שיחות סלולריות חינם.

מסכים, ושוב כל המעשים הטובים שהוא עשה מתבטלים כשהוא בא לבצע מעשה כ"כ איודטי :bash:

Aviko

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעזאזל...? אף אחד מכם לא למד הבנת הנקרא בתיכון? מה הפאקינג קשר בין מה שאטיאס עושה מול החברות הסלולריות לבין ההצעה של ח"כ אמנון כהן (שאטיאס תומך בה) בנוגע לחסימת אתרי אינטרנט? מישהו אמר שאני תומך בזה? בסך הכל ציינתי שבתור שר תקשורת מדובר באחד השרים הטובים ביותר (אם לא הטוב ביותר) שהיה אי פעם בישראל. זו עובדה, ואי אפשר להתווכח איתה (בטח שלא עם טיעונים של כיתה ד' ב' "עשרות מעשים טובים מתבטלים מול מעשה אחד רע").

אבל הוא היה צריך לעשות הרבה דברים אחרים כמו:

הגדלת רוחב הפס של והכבלים - עידוד השקעה בטכנולוגיות חדשות.

מניעת חסימת פורטים של הספקיות.

הכנסת תחרות חדשה בשוק הספקיות.

לא לעכב מתן אישור VOD ליס.

ניסיון להכניס WIMAX לישראל.

עידוד יבוא מקביל של מכשירים סלולריים.

אתה כנראה לא מבין את תפקידו של שר התקשורת. התפקיד שלו זה לא לנהל את חברות התקשורת בארץ ולומר להן מה לעשות, איך ומתי - אלא לבצע רגולציה של השוק, על כל המשתמע מכך.

הגדלת רוחב הפס של והכבלים זה אינטרס שהוא בראש ובראשונה של ושל הכבלים - ירצו, יבקשו אישור, יקבלו אישור.

מניעת חסימת פורטים של הספקיות? אתה פשוט חי בסרט. לך למשטרה ותגיש תלונה נגד ברק על זה שהם חוסמים לך פורטים, נראה איזו תגובה תקבל.

הכנסת תחרות חדשה בשוק הספקיות - יש כיום ארבע ספקיות עיקריות (עד לאחרונה היו 6), בדיוק כמו חברות הסלולר (שבתחום זה אטיאס עשה כאמור מהפכה של ממש עם תוכנית ניידות המספרים, זה שאתה לא מבין את משמעות המהלך לא אומר שהיא לא קיימת).

לא לעכב מתן אישור VOD ליס - הבעיה בנושא הזה הייתה חוקתית, כי על פי *החוק*, בגלל שיס היא חברת בת של , אסור היה לה להשתמש בתשתית של בזק לצורך שידור מידע. אטיאס הוא זה ששינה את החוק ואפשר מתן הרשיון ליס.

נסיון להכניס WiMax לישראל - הטכנולוגיה קיימת ופועלת בארץ כבר שנים. לפני חודשיים החלה 012 בניסוי נוסף של הטכנולוגיה. אפרופו 012, מי נראה לך אפשר לה להכנס לשוק הטלפוניה?

עידוד יבוא מקביל של מכשירים - לא ברור לי מה אתה רוצה. יש חנויות שמוכרות היום בארץ מכשירים סלולריים Sim-Free, המונופול של חברות הסלולר על הנושא הזה נשבר כבר מזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אלה שבעד גלישה בפורנו הם נ-ו-א-פ-י-ם !!!עם אף עבה ונוחר, מוח סגור ואטום, אינם שולטים בעצמם וחסרי הבנת הנקרא. סוף.

כל אחד יבדוק את עצמו בשעת מבחן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מינמיזר נתחיל אחד אחד.

ההצעה של אמנון כהן לא נועדה לעבור, אלא נועדה להיות השטיח האדום שעליו יעבירו את ההצעה שאטיאס שוקד עליה בימים אלה.

שר תקשורת טוב לא צריך רק להוריד כמה שקלים מהחשבון של כל אזרח מול החברות הסולולריות ברפורמות שדובר עליהן לפני זמנו (ניוד מספרים למשל, ביטול דמי קישוריות וכו') הוא צריך לקדם את תשתיות התקשורת של ישראל, שיהיו מהמובילות בעולם.

עד לכאן מסכים?

מתן האישור של יס לVOD התעכב כבר שנים (עוד לפני שיש השיקה את יס מקס אני זוכר שהיא רצתה אישור לVOD). אישור הצעד הזה מהר ככל האפשר (באמת שאפשר להעביר תיקון חוק קטן כזה בכמה שבועות ולא צריך לחכות שנה) משפיע ישירות על האינטרסים של להגדיל את רוחב הפס שמשפיע ישירות על הוט להגדיל את רוחב הפס.

כלומר אם הוא היה מתעכב על דברים יותר חשובים אולי היום כבר היו משדרגים את התשתית שלהם.

בקשר לספקיות.

שר התקשורת היה צריך להגיש את התנגדותו הנחרצת אל הממונה להגבלים העיסקיים בקש למיזוג של ברק ונטוויז'ן ו012 ואינטרנט זהב שפוגעים מאד בלקוח. אם המיזוגים האלה לא היו קורים ככל הנראה גם לא היו נחסמים פורטים.

בנוסף אם היה פיקוח כלשהו על הספקיות והיה מוקד שאליו ניתן להתלונן, ככל הנראה ברק לא הייתה חוסמת את הפורט לTORRENTLEECH ואם כן היה איזשהו דרך לקנוס אותה.

אם כבר אין תחרות בשוק הספקיות אולי כדאי לתת רישיונת לספקיות חדשות?

WIMAX - כאן התחילו רק נצנים אבל צריכה להיות כאן פריחה אדירה. מענק למשל של משרד התקשורת לחברות שיתחילו לפרוש תשתית כזאת יכול להגביר מאד את הקצב של הפרישה. שים לב שזה משפיעה גם על הגדלת רוחב הפס.

מכשירים סלולריים - נסה להביא מכשיר לרשת פלאפון - תראה כמה זה כיף. למה בארה"ב יש מכשיר CDMA כאלה מגניבים אבל בארץ אתה תקוע עם מכשירים שפלאפון מסרסת אותם?

ואם כר אז שכחתי - אם הכבלים כבר היום ריווחים למה לא לתת ליס_בזק רישיון לשווק חבילות טריפל וככה להוריד את המחירים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא צריך לקדם את תשתיות התקשורת של ישראל' date=' שיהיו מהמובילות בעולם.

עד לכאן מסכים?

[/quote']

הייתי מסכים, אם היינו חיים באוטופיה. אבל אנחנו לא.

מתן האישור של יס לVOD התעכב כבר שנים (עוד לפני שיש השיקה את יס מקס אני זוכר שהיא רצתה אישור לVOD). אישור הצעד הזה מהר ככל האפשר (באמת שאפשר להעביר תיקון חוק קטן כזה בכמה שבועות ולא צריך לחכות שנה) משפיע ישירות על האינטרסים של בזק להגדיל את רוחב הפס שמשפיע ישירות על הוט להגדיל את רוחב הפס.

כלומר אם הוא היה מתעכב על דברים יותר חשובים אולי היום בזק כבר היו משדרגים את התשתית שלהם.

שאלה: כמה זמן אטיאס שר התקשורת?

תשובה: שנה

אם מתן האישור של יס התעכב כבר "שנים", מה אתה רוצה מאטיאס - שר שנמצא בתפקיד בדיוק שנה וכבר פועל כדי לתת ליס את האישור הזה (תיקון החוק הועבר בקריאה ראשונה). אגב, לידיעתך, בזק הודיעה שגם אם החוק יתוקן היא לא מתכוונת לשדרג את התשתית שלה כדי לאפשר ליס לבצע VOD. אבל בטח גם בזה שר התקשורת אשם.

בקשר לספקיות.

שר התקשורת היה צריך להגיש את התנגדותו הנחרצת אל הממונה להגבלים העיסקיים בקש למיזוג של ברק ונטוויז'ן ו012 ואינטרנט זהב שפוגעים מאד בלקוח. אם המיזוגים האלה לא היו קורים ככל הנראה גם לא היו נחסמים פורטים.

הטענה הזאת קטנונית ברמה מדהימה. להתלונן על שר התקשורת שספקיות האינטרנט חוסמות פורטים מסוימים זה כמו להתלונן לשר הבטחון שהאוכל בבסיס מגעיל. לא רק שהיו חברות שחסמו פורטים עוד לפני המיזוגים (נטוויז'ן ואינטרנט זהב עשו את זה עוד קודם, אם כי במידה פחות בולטת), אלא שאף אחד לא מונע ממך לעבור לספקית אחרת (בזק בינ"ל לא חוסמת פורטים). ובכלל, הנושא הזה היה כל כך רדום בתקופה האחרונה שרק עכשיו הוא מתחיל להתעורר (בעקבות הכתבה שפרסמנו וכתבת Follow-Up שאמורה לעלות היום גם ב-YNET). אם זה יגיע למימדים גדולים, ויוכח מעבר לכל ספק שיש ספקיות שבכוונה תחילה חוסמות פורטים כאלו ואחרים, אני מאמין שמשרד התקשורת יתערב; עד אז - זה לא קשור בכלל למשרד התקשורת או לשר העומד בראשו.

בנוסף אם היה פיקוח כלשהו על הספקיות והיה מוקד שאליו ניתן להתלונן, ככל הנראה ברק לא הייתה חוסמת את הפורט לTORRENTLEECH ואם כן היה איזשהו דרך לקנוס אותה.

אם כבר אין תחרות בשוק הספקיות אולי כדאי לתת רישיונת לספקיות חדשות?

יש מוקד שנקרא המועצה להגנת הצרכן ואתה מוזמן לשלוח להם מכתב. ושוב, למה נדמה לך שאין תחרות בשוק הספקיות? זה שוק הרבה יותר תחרותי מהסלולר, למשל. לתת רשיונות לספקיות חדשות זו לא הבעיה - הבעיה היא שאין ספקיות שמבקשות רשיונות כאלה. השוק הזה בישראל רווי ומתח הרווחים גם ככה מאוד נמוך, לחברות חדשות אין שום אינטרס להכנס אליו היום.

WIMAX - כאן התחילו רק נצנים אבל צריכה להיות כאן פריחה אדירה. מענק למשל של משרד התקשורת לחברות שיתחילו לפרוש תשתית כזאת יכול להגביר מאד את הקצב של הפרישה. שים לב שזה משפיעה גם על הגדלת רוחב הפס.

יש לך מושג כמה יעלה לפרוס תשתית WiMax ברחבי המדינה? המון, המון כסף. מיליארדים על גבי מיליארדים של דולרים. וזה לא רק להתקין אנטנות, זה גם לשדרג את רוחב הפס בין ישראל לאירופה, להקים מאות צמתי תקשורת... מדובר בהשקעה פשוט עצומה ולראיה, אין אף מדינה בעולם שמרושתת כולה ב-WiMax. גם בישראל יש ערים שבהן הטכנולוגיה ממומשת (רהט ואריאל כדוגמאות בולטות במיוחד), וזה תופס תאוצה עם הזמן (כמו שאמרתי, 012 התחילו בניסוי נוסף לפני חודשיים).

מענק של משרד התקשורת?? ROFLMAO אתה רציני??? משרד התקשורת הוא המשרד הכי פחות מתוקצב מכל משרדי הממשלה. התקציב השנתי שלו עומד על 47 מיליון ש"ח. לשם השוואה, תקציב משרד הבטחון עומד על 47 מיליארד ש"ח. אתה מצליח להבין את ההבדל הדק? איזה מענק אתה רוצה שמשרד התקשורת ייתן, חבילה של בורקסים?

אגב, רק שתדע שישראל היא אחת המדינות הבודדות בעולם בהן קיימות כל כך הרבה נקודות גישה חופשיות לרשת. בכל מדינה באירופה דקת חיבור הייתה עולה לך הון, רק בישראל אתה יכול לשבת במסעדה ולגלוש באינטרנט, בלי לשלם על זה אקסטרה.

מכשירים סלולריים - נסה להביא מכשיר לרשת פלאפון - תראה כמה זה כיף. למה בארה"ב יש מכשיר CDMA כאלה מגניבים אבל בארץ אתה תקוע עם מכשירים שפלאפון מסרסת אותם?

תגיד אתה רציני? למה נראה לך שאריאל אטיאס הוא מנכ"ל פלאפון? למה נראה לך שזה מעניין אותו איזה מכשירים פלאפון מביאים לארץ? למה נראה לך שזה צריך לעניין אותו בכלל?

אתה רוצה מכשיר מתקדם, תלחץ על אחד הלינקים הבאים ותפסיק להתבכיין:

www.orange.co.il

www.cellcom.co.il

www.mirs.co.il

ואם כר אז שכחתי - אם הכבלים כבר היום ריווחים למה לא לתת ליס_בזק רישיון לשווק חבילות טריפל וככה להוריד את המחירים?

אין לי חשק לחזור על עצמי. כנס לכאן:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=262593.0

הראייה שלך כל כך פשטנית... "למה שהוא לא יעשה כך וכך וכך, זה כל כך פשוט וקל!!".

שכחתי לציין, בנוגע להערה שמישהו זרק קודם לגבי זה שהקנס על חברות הסלולר יחול רק מחודש דצמבר, זה לא לגמרי נכון. כל החברות שלא יאפשרו עד למועד שנקבע ניידות מספרים, ייקנסו ב-2 מיליון ש"ח. חברה שתאפשר זאת לפני התאריך, תקנס בסכום מופחת (בין 1 מיליון ל-2 מיליון). חברות שלא יאפשרו ניידות מספרים גם אחרי חודש דצמבר, ייקנסו ב-12 מיליון ש"ח כל אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שר התקשורת הנוכחי הוא הטוב ביותר שהיה אי פעם בישראל.

אטיאס ? אני מסכים. הוא ארגן והוציא לפועל את תוכנית ניידות המספרים, ויאסור על חברות הסלולר לחייב משתמשי קצה ל3 שנים. אחד השרים הטובים יותר שיש לממשלה שלנו להציע.

אם אתה מדבר על סירוס הבלוטות' - פלאפון לא מסרסת את המכשירים, הם באים ככה מהמפעל. החברה פשוט לא מייצרת אותם עם פרופיל העברת קבצים OBEX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...