HD2900XT בביקורת אצל Xbitlabs - עמוד 7 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HD2900XT בביקורת אצל Xbitlabs

lmlm

Recommended Posts

URIB ,אני מצטער לאכזב אך ה8800GTX המומהר שלי לא עבר 86 מעלות גם אחרי 10 לופים של LOST PLANET .

ואם כבר LOST PLANET ... מה כולכם מקשקשים? קודם כל זה פורט עקום מהXBOX 360 (גם הוא פורט עקום!). שנית, המשחק רץ אצלי מעולה ב1280X960, הכל על מקסימום (חוץ מSHADOWS שבDX9 אפשר רק עד MEDIUM, בנוסף X4AA ו X16AF - רץ חלק! אני מצטער לאכזב אבל 40-90FPS זה מאוד שחיק! אתם כולכם נסחפים.

ואם עוד פעם מישהו אומר שה2900XT יותר טוב מהGTX אני בועט לו בין הרגליים, אתם מביאים לי ת'ג'ננה! :pissed: (ואל תטחנו את המוח על איזה משחק אחד עם דרייבר מסויים ברזולוציה X עם פילטר Y כשהשמש זורחת ויש צרצרים בחוץ אז ה2900 עובר את הGTX ב0.000001 FPS ... ).

:s07: :s07: :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

URIB ,אני מצטער לאכזב אך ה8800GTX המומהר שלי לא עבר 86 מעלות גם אחרי 10 לופים של LOST PLANET .

ואם כבר LOST PLANET ... מה כולכם מקשקשים? קודם כל זה פורט עקום מהXBOX 360 (גם הוא פורט עקום!). שנית, המשחק רץ אצלי מעולה ב1280X960, הכל על מקסימום (חוץ מSHADOWS שבDX9 אפשר רק עד MEDIUM, בנוסף X4AA ו X16AF - רץ חלק! אני מצטער לאכזב אבל 40-90FPS זה מאוד שחיק! אתם כולכם נסחפים.

ואם עוד פעם מישהו אומר שה2900XT יותר טוב מהGTX אני בועט לו בין הרגליים, אתם מביאים לי ת'ג'ננה! :pissed: (ואל תטחנו את המוח על איזה משחק אחד עם דרייבר מסויים ברזולוציה X עם פילטר Y כשהשמש זורחת ויש צרצרים בחוץ אז ה2900 עובר את הGTX ב0.000001 FPS ... ).

:s07: :s07: :s07:

:screwy::bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ATI RADEON HD 2900 XT

PCI Express™ x16

Memory 512MB GDDR3

Memory Bus 512-bit

Core Clock 850MHz

Memory Clock 2000MHz

RAMDAC Dual 400MHz

Connectors: Dual DVI-I, HDTV

320 Stream Processors

Up to 24x custom filter anti-aliasing

ATI Avivo HD Video and Display technology

Built-in HDMI with Multi-channel 5.1 surround audio

HDCP Compliant (HD-DVD and ready)

CrossFire Multi-GPU Technology Ready

HDTV Ready

עם מקורי!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב סתם ילד קטן שמשועמם ולא יודע מה לעשות בחיים, אומרים לו משהו הוא הולך עם זה עד הסוף בוא נגיד נגד הזרם.

הוא כניראה פאן בוי משהו, הוא לא אוהב לישמוע את האמת, ואוליי הוא יעבור לשפת הסימנים יתתחיל לעשות פרצופים מול המסך.

Xvertigo אתה היחידי כמו מוסרי שאני מחזיק מימנו, בעתיד איזה HD2900XT בידיים שלך לביקורת חח, סתם מסכים איתך בכול מילה אין צורך להוסיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והתגובה שלך לא היתה שפת הסימנים?

לא, היא היתה מילולית פרט לאיזה סמיילי או שניים. אין טעם שתקח את זה לפסים אישיים. חבל.

אם אתה מתייחס לזה:

:lol: :lol: :lol:

זה היה בתגובה לזה:

ורטיגו היקר,מן הראוי שתדייק בנתונים שאתה זורק פה לאוויר הרשת :pissed:

ההבדל בביצועים הוא 0.000002 FPS

:cool2:

וזהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...