HD2900XT בביקורת אצל Xbitlabs - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HD2900XT בביקורת אצל Xbitlabs

lmlm

Recommended Posts

טוב בעקרון המחיר כל כך משתלם אך ורק בגלל אנוידיה, אז אני חושב שאנחנו צריכים לקוד קידה למלכים היחידים (פאנבויזם, אני צוחק פה).

ברצינות, ההשקה של הG80 זרזה את והביאה לנו הלקוחות את ה2900XT שבביצועים בכלל לא רע ואני מאוד מתרשם לטובה איך הם מצליחים לתמחר אותו כל כך בזול למרות הביצועים הטובים שלו. אולי זה בגלל החום/רעש/צריכת חשמל, אבל הוא עדיין מביא ביצועים ומי שכבר רכש פתרונות לחום/רעש/צריכת חשמל לא צריך לחשוב בכלל על 8800GTS וישר ללכת על ה2900XT, כי ברגע שהוא פתר את שלוש הבעיות הללו, הכרטיס עדיף בהרבה על ה8800.

אני אף פעם לא ייחסתי קריטיות לאיכות תמונה, כאילו כמה JAGGY EDGES יכול להטריד בזמן משחק מהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש הבדלים בין הכרטיסים.. ATI נופל מNV במיוחד בAA ובצבעים.

שמרתי תמונה של ATI וסימנתי את הנקודות החלשות בתמונה.

שימו לב שהצבעים ברקע הם דהויים ביחס לNV. הAA עושה עבודה לא טובה, שימו לב לרשת ולקווים שעל המנוף.

בתכלס, תוך כדי משחק, קשה להבחין בהבדלים האלה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיון הראשי על R600 בפוסט הראשון נתנו שם הרבה לינקים לביקורות שם יש השוואות בין איכות תמונה.

השוואה מהירה שמצאתי:

http://www.hothardware.com/articles/ATI_Radeon_HD_2900_XT__R600_Has_Arrived/?page=11

יש המשך בדף הבא.

אתה צוחק נכון?

ATI's new modes definitely do a better job as the number of overall samples is increased. Focus your attention on the antennas on top of the building at the upper left of the scene and you'll see what we mean.

וזה עוד עם דפוקים ומלאים באגים כמו שכתוב.

If you look through the shots, the first thing you're likely to notice is a slight rendering bug on the HD 2900 that causes a problem with the lighting on some of the buildings and trees
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכרתי את הכרטיס גם כי הייתי צריך כסף באותו זמן.

חחחחחחחחחחחח אתה צוחק נכון?(שאתה נותן דין וחשבון למה שאתה עושה בחיים האישיים שלך). :o

אתה לא צריך לתת לנו דין וחשבון מה עשית עם הכרטיס מסך שלך , החיים שלך הם שלך ולאף אחד אין זכות להתערב לך בהם ומה עשית עם המוצרים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...