זכרון G.SKILL מחו"ל - המלצה/חוו"ד ? ( + 'אישורכם' למפרט מחשב ... ) - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זכרון G.SKILL מחו"ל - המלצה/חוו"ד ? ( + 'אישורכם' למפרט מחשב ... )

rafi_d

Recommended Posts

אני רוצה להזמין את הזכרון הזה :

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16820231098

"שינוע" ע"י חבר... מה דעתכם ?

יש סיכוי, לדעתכם, למימוש אחריות בארץ במידה ויש בעיה בעתיד ?

אגב, דווחו בעיות התאמה ל DS3 965 של GB או AB9 של ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה הכי זול מסוגו שראיתי שם... אשמח להצעות לחנות אחרת לרכש בארה"ב (אם שווה/זול יותר) או אולי לא כדאי לדעתכם בכלל ושווה ללכת על KINGSTONE זול בארץ ?

OC - ל 4300E/965P (לשימושי HTPC וגם ביתי-כללי-אינטרנט) - אולי בעתיד כן, מקווה להגיע ל3M .

תקציב (תקציבי,צנוע) - ס"ה למחשב עד 2400-2500 (ללא צורב , יש לי) החלוקה שחשבתי:

- לזיכרון - כל מה ש"נכנס" בעד 350ש"ח... לטעמי - ה2G הזולים (אך סבירים) ביותר שאמצא.

- לכ. מסך - 400-450> (עלה מ300... חשבתי על 8500GT)

- MB - ~600 (חשבתי על GB DS3, או -PRO-AB9 של ABIT)

- CPU ~500-600

- 300~ מארז/ספק (אולי FOXCONN).

יש הערות/הארות/הצעות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי אותך...

זכרון 2G 667 בארץ - מ 487 ש"ח בחו"ל - מ 56$~ (240 ש"ח)

זכרון 800 2G בארץ - מ 580 ש"ח בחו"ל - מ 75$ ( 300 ש"ח)

אז 90% זה בעיניך הפרש סביר ? אז או ש 200-300 ש"ח זה כבר לא כסף... או שטעיתי בחשבון/אני לא יודע היכן לקנות ... :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אתה מוזמן לעיין ברשימה ולהשוות. דיברתי על סדר גודל של הפרש. אני משוכנע שיש מקורות זולים או יקרים יותר כאן ושם

2. אז שלא יהיו. אם אפשר לקנות שם , מדוע לא ? ... (פרט לנושא האחריות.... אבל אולי ה"לכל החיים" מכובד גם כאן...)

תורת "היחסיות" שלך מושפעת מירידות המחירים. אתה "רגיל" ל1000 ופתאום זה 500 . אז זה נשמע "סביר" לא ? רק שהמחיר הוא 250 למעשה...

OK, לאף אחד אין להציע מקורות טובים יותר מNEWEGG ? ... אני מזמין עוד כמה ימים ... התלבטות... 677 או 800 ... ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ok ... תודה על העידוד המוראלי... גם אני גר בארץ... אבל סיפרו לי איזה סיפור על כפר גלובאלי כלשהו... ואני בודק אותו כעת, ואת הציונות נשאיר לפורום אחר... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...