הוצאה בטוחה של דיסק און קיי - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוצאה בטוחה של דיסק און קיי

קובי 1980

Recommended Posts

2 שאלות לי על ה"זכרון נשלף".יש לי את הcruzer u3 .

1.כאשר אני רוצה להוציא את הדיסק אני הוצאה בטוחה דרך השורת משימות,העניין הוא שגם לאחר שאני מקבל את ההודעה שאפשר להוציא התאורה בקרוזר לא נכבית,אני הבנתי שהיא אמורה לכבות,האם זה בסדר ?

2.הדיסק מחובר לצרור מפתחות יחסית כבד,זה יכול לגרום לנזק כזה או אחר לכניסת הusb במחשב (הכניסה למחשב נשלפת ישירות מהדיסק בדגם זה)

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה לא צריך להשתמש בהוצאה בטוחה כלל. פשוט תוציא אותו כשאתה מסיים לעבוד.

זה לא בריא .

הניתוק של הזרם בפתאומיות יכול לקלקל את ההתקן....

תחשוב על זה כמו בקצר או משהו כזה שהלוח אם יכול להישרף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר. הוצאה בטוחה רק דואגת שכל המידע שהיה בCACHE יכתב ולדיסק ולא יגרם אובדן מידע. ברירת המחדל האוטומטית של

WINDOWS לDOK היא למטב עבור שליפה מהירה כלומר ללא שימוש בכתיבה ברקע לזכרון. אין שום קשר למתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית הכי בטוח להוציא רק כאשר הנורית לא דולקת. עדיף קודם לצאת בכלל מה-u3 ואז ללחוץ לחיצה אחת עם כפתור שמאל של העכבר על האייקון הירוק של החומרה החדשה. אז הוא מראה לך ישר את שני הכוננים, וכשאתה מכבה אותם הנורית אמורה לכבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית הכי בטוח להוציא רק כאשר הנורית לא דולקת. עדיף קודם לצאת בכלל מה-u3 ואז ללחוץ לחיצה אחת עם כפתור שמאל של העכבר על האייקון הירוק של החומרה החדשה. אז הוא מראה לך ישר את שני הכוננים, וכשאתה מכבה אותם הנורית אמורה לכבות.

זה בדיוק מה שאני עושה,העניין הוא שהנורית לא נכבית.

המכשיר מעודכן ואין שום בעיה בדרייבר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו, אין שום סיבה להשתמש בהוצאה בטוחה, זה רק קשור למנגנון השהיית הכתיבה (קאש) שמשפר ביצועים ובמקרה כזה אתה עלול לאבד מידע ואם הוא בדיוק כותב אף לפגוע בDOK.

כל מה שחשוב להקפיד זה לא להוציאו בזמן כתיבה או קריאה ולחכות שהמנורה תפסיק להבהב (כי זה באמת יכול להרוס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קובי, זה כי אתה בVISTA - הנורית שם לא נכבית.

עקרונית אם אתה מקנפג את הDOK שלך לפעולה בלי CACHING אז לא תיהיה לך בעיה להוציא בלי הוצאה בטוחה, אבל ממולץ לעשות את זה בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או'קיי תודה רבה לכולכם.אני לא מבין למה דווקא בויסטה זה לא נכבה אבל לא משנה.(למרות שעשיתי עדכון)

אתם יכולים בבקשה לענות גם על השאלה השניה שלי ?

אני יודע שהיא קצת מוזרה,אבל תודו שאם חושבים עליה היא הגיונית קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיכוי קטן מאוד שזה ישבור את הכניסה במחשב. אבל אם זה נשלף יש סיכוי לפגיעה במנגנון של הדיסק און קי. אבל אם לא נשבר לך עד עכשיו המנגנון הזה אז זה גם לא ישבר בעתיד (עקב משקל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיכוי קטן מאוד שזה ישבור את הכניסה במחשב. אבל אם זה נשלף יש סיכוי לפגיעה במנגנון של הדיסק און קי. אבל אם לא נשבר לך עד עכשיו המנגנון הזה אז זה גם לא ישבר בעתיד (עקב משקל).

אוקיי תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה:

מכמה דברים לא נכונים שקראתי כאן...

בתור אחד שעבד עם הספק של סאןדיסק, רצוי לעשות הוצאה בטוחה תמיד,

יש מלא אנשים שלא עושים את זה והדיסק און קי נשרף להם... ועדיף שתוציא את שאר המפתחות רק שיהיה לך ראש שקט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה:

מכמה דברים לא נכונים שקראתי כאן...

בתור אחד שעבד עם הספק של סאןדיסק, רצוי לעשות הוצאה בטוחה תמיד,

יש מלא אנשים שלא עושים את זה והדיסק און קי נשרף להם... ועדיף שתוציא את שאר המפתחות רק שיהיה לך ראש שקט...

אוקיי תודה רבה,זה מה שאעשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...