הדמו של DIRT שוחרר - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדמו של DIRT שוחרר

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 223
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

על אולטרה נמצא הנהג אם אני לא טועה והעצים.. כמעט כל השאר על HIGH ואני מקבל בין 35 ל40 FPS בשלב עם הסובארו...

אתה עם AA? תנסה שניה להשים הכל על ULTRA, יעני הזה ש"מוכן".

כי אני מקבל את אותו FPS אבל הכל על ULTRA (לא חושב שזה טוב :-\)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עושה פחות או יותר מה שאמרתה..והנה עשיתי 1:7.5 אבל זהו לא יודע מאיפה להוריד הבלאנס די טוב כמעט ואין תת היגוי הפניות די חלקות...קצת בעייתי להוריד מהזמן....איך אתה ממליץ ללחוץ על הבלימה? מכה חזקה ואז ישר פול גז או הדרגתי ? יעני להוריד לקראת הסוף ועוד קצת בסוף ואז להעלות..

אני בולם במכה אחת חדה כמה שיותר מאוחר ואז ישר מכוון את ההגה ונותן פול גז ליציאה מהסיבוב..

אפשר לחתוך זמן גם עם נסיעה בסיבוב על האדום לבן שבחלק הפנימי שלו.. כלומר שצד אחד של האוטו יהיה ממש על הגבול לפני ירידה לדשא וצד אחד על הכביש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון הוא לסובב כמה שפחות את ההגה ולהגיע כביכול לקו הכי ישר בפניה

כלומר הרעיון הוא לסובב פחות להיכנס לסיבוב יותר מוקדם ואתה עושה קו יותר ישר ויותר מהיר ואתה בולם פחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עם AA? תנסה שניה להשים הכל על ULTRA, יעני הזה ש"מוכן".

כי אני מקבל את אותו FPS אבל הכל על ULTRA (לא חושב שזה טוב :-\)

כן אני עם 4XAA ו8XAF...

אולי הדרייבר שלך או משהו.. אבל אני לא חושב.. יש דברים שמורידים הרבה FPS.. לדעתי זה אחלה FPS למערכת שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם עשית OC לא קטן לכרטיס מסך שלך, תקן אותי אם אני טועה.

ואתה יכול להגיד לי כמה FPS יש לך ב ULTRA? שהכל ULTRA?

כן, עשיתי OC לא קטן לכרטיס שלי.. הוא עובד על מהירויות של מעט יותר מ7900GTX כשר למהדרין(שלי עובד על 660 לליבה ו1700 לזיכרון וGTX עובד על 650 ו1600...)

עכשיו בדקתי במיוחד בשבילך.. שמתי הכל על הכי הכי גבוה(מה שאפשר לשים על ULTRA שמתי על ULTRA) ואת הצל שמתי על HIGH מכיוון שבULTRA יש לי באגים מוזרים..

להפתעתי הרבה הFPS לא השתנה כלל וכלל.. כאילו לא שיניתי את ההגדרות(וניסיתי להפעיל את המשחק מחדש כמה פעמים.. אותה תוצאה ! ) אחרכך עשיתי עוד כמה ניסויים וניסיתי לשחק על 1280X960(מסך CRT - 1280X1024 לא כלכך נוח) על אותם הגדרות ב1280X960 עם 2XAA במקום 4XAA היה לי בין 28 ל33FPS!! פשוט מדהים, הבעיה העיקרית היא שב1280X960 על הFPS הזה כמה מוזר שזה ישמע אני מתחיל להרגיש את האיטיות ככה שאני מעדיף לשחק על 1024X768...

:)

אני מרוצה...

עוד משהו מאוד מוזר... לחבר שלי יש X1950PRO(ללא אוברקלוק) והתקנתי שם את המשחק(יש לו גם E6300 על 3.15GHZ) ולהפתעתי הרבה הוא פעל באותם הגדרות בידיוק שעליהם פועל לי במחשב שלי והוא פעל על אותו FPS ואפילו FPS יותר טוב.. כנראה שהמעבד באמת משנה הרבה במשחק הזה :((

אני צריך :A

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק רציתי להוסיף .. לכל הספקנים שחושבים שאי אפשר להגיע לזמנים שציינתי קודם -

http://www.youtube.com/watch?v=K5HDZJGOFzQ

זה שיא חדש שלי בזמן הכללי אבל לא השיא שלי לסיבוב המהיר ביותר.. אבל היי, לאט לאט משתפרים כל יום. בסוף גם נגיע לקידומת 01.. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קטלני ! זה עוד יותר מגניב ממה שהם הראו שם !!

הם הראו בכלל משאית סמיטריילר אמריקאית כזאת ללא הנגרר מאחורה ויש לה ספויילר על הג !!

זה נראה לי הולך להיות משחק הרבה יותר מעניין וטוב ממה שחשבתי ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...