קניתי שילוש משומש ורציתי לדעת איך הלוח אם שלו? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי שילוש משומש ורציתי לדעת איך הלוח אם שלו?

morangal555

Recommended Posts

אני לא מכיר את ההבדלים בציפסטים של INTEL?

ואיך בכלליות עד כמה שאני יודע הלוחות אם שלהם לפני 2-3 שנים היו על הפנים הם השתפרו מאז?

סתם מתוך סקרנות איך הוא לOC?

לא שאני מתכנן לעשות הוא מספיק חזק בשבילי

הלוח הוא ConRoeXFire-eSATA2 945P

http://www.asrock.com/mb/overview.asp?Model=ConRoeXFire-eSATA2&s=775

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד הוקמה על ידי כדי לתת מענה לשוק הנמוך..

הלוחות שלהם נחשבים לטובים ליעד השוק שלהם...

והיום לא הייתי קונה לוח שלא מבוסס על ערכת השבבים 965...

מה התקציב ללוח ומה המערכת שתכננת בכללי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך הלוח בכלליות אסרוק השתפרו בשנים האחרונות? או שעדיין מדובר בחברה בעלת אמינות נמוכה?

עריכה: קניתי כבר הכל פשוט התקציב שלי היה מוגבל אז זה מה שקניתי ברור שהייתי מעדיף ללכת על ציפסט 965 אבל מה לעשות

מגבלות תקציביות דרך אגב המפרט המלא בצד הלוח אם +מעבד +זיכרון משומשים היו בשימוש 8 חודשים

דרך אגב מי שקניתי ממנו את החלקים לא הרכיב טוב את המאוורר הקליפסים היו משוחררים בשתי נקודות

אז ניקית ורעננתי משחה והרכבתי חדש על הדרך AC 7 גם כן משומש מתנה מבן דוד שלי ועכשיו המעבד יושב על 32C

עכשיו שאלה קודם אצלו כשבדקתי הוא היה על 70C בביוס כלומר במנוחה אני מניח כשהוא העמיס עליו הטפ' היתה אף גבוהה הרבה יותר

יש דרך לבוק אם היתה לזה השפעה על המעבד או שאם הכל כרגע תקין אז זה בסדר אין איזו שהיא תוכנה בסגנון של MEMTEST רק למעבד

ואם לא אז צריך להמציא כזו לא ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך הלוח בכלליות אסרוק השתפרו בשנים האחרונות? או שעדיין מדובר בחברה בעלת אמינות נמוכה?

הם אף פעם לא היו בעלי אמינות נמוכה..

תבין את ההבדל..

הלוחות שלהם אמינים (מיום הראשון כבר) אל מיועדים לשוק הנמוך ולכן מציעים מספר מצומצם של פיצרים וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע ממספר אנשים קרובים שאמרו לי שיש להם בעיות עם לוחות אם מתוצרתם בעיה של קבלים שמתנפחים

בעיה שחזרה על עצמה גם לאחר ממימוש האחריות יתכן וזו היתה בעיה של דגם ספציפי אבל שוב כיום אין לי עם מי להשוות

המקרה שאני מדבר עליו היה לפני כשנתיים שלוש

עריכה:

דרך אגב מי שקניתי ממנו את החלקים לא הרכיב טוב את המאוורר הקליפסים היו משוחררים בשתי נקודות

אז ניקית ורעננתי משחה והרכבתי חדש על הדרך AC 7 גם כן משומש מתנה מבן דוד שלי ועכשיו המעבד יושב על 32C

עכשיו שאלה קודם אצלו כשבדקתי הוא היה על 70C בביוס כלומר במנוחה אני מניח כשהוא העמיס עליו הטפ' היתה אף גבוהה הרבה יותר

יש דרך לבוק אם היתה לזה השפעה על המעבד או שאם הכל כרגע תקין אז זה בסדר אין איזו שהיא תוכנה בסגנון של MEMTEST רק למעבד

ואם לא אז צריך להמציא כזו לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לוח הדגל של החברה עם המון תוספות ופיצרים כמו מערךSLI כרטיס קול HD כרטיס 1 GBIT

ועוד כל מיני פיצרים נחמדים כמובן שהוא לא לוח HIGH END

ודרך אגב מחירו 500 ש"ח(חדש כבמובן)

עריכה עשיתי קצת חיפוש בגוגל ומצאתי עליו כמה ביקורות אבל אף אחת לא ביצעה עליו OC כנראה שאין טעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...