תקציב: 3000 | שידרוג מפרט, צריך עזרה. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקציב: 3000 | שידרוג מפרט, צריך עזרה.

Arkadi.Krr

Recommended Posts

אז ככה המפרט שלי הוא כזה:

1.5GB RAM DDR1 400+ MHZ

X600 readon series 256mb

330GB hard disc

pentium 4

3.0 GHZ

קניתי את המחשב הזה לפני קצת יותר משנה.

עכשיו תראו, אני גיימר והיום כל משחק חדש שיוצא אני לא יכול לשחק חלק! סתם לדוגמא המשחק spiderman 3 זוחללללל אצלי....

אפילו 2 אני לא יכול לשחק 100% חלק על מקיסמום גרפיקה... אני צריך להוריד לשימוש לDX7 כדי לשחק חלק...(שהוא יצא בכלל לפני כמה שנים...)

בקיצור אני מאוד מבואס מהמחשב שלי מהבחינה הזאת(משחקים).

אז השאלה שלי היא כזאת, מה אני צריך לשדרג ולמה לשדרג וכמה יעלה השידרוג?

(בשביל שכל משחק ירוץ אצלי חלק על מקסימום)

ארקדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקנות מחשב חדש....

הלוח אם שלך ישן... לא תומך ב וגם לא ב PCI....

וגם המעבד שלך חלש...

ולכן אתה תצטרך לקנות מחשב חדש...

בן בכמה המחשב שלך? 3 שנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב חדש?

אולי אפשר לשדרג חלקים מסוימים פשוט?

ולמחשב חדש התקציב שלי לא יותר מ3 אלף.(יש לי הרבה דברים במשחב הזה שנאי יוכל להעביר לחדש, כמו כונן, מסך, מקלדת עכבר, ארד דיסק, זה יחסוך הרבה כסף, אז כנראה בקניית המחשב יכלל רק מעבד, כרטיס מסך וזכרונות?)

אפשר הצעה למרט חדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין טעם לשדרג... זה יהיה ביזבוז כסף...

וגם אם תרצה לשדרג את המחשב אתה תצטרך לשדרג כאן את כל מערכת שזה כבר לקנות מחשב חדש.

[br]פורסם בתאריך: 22.05.2007 בשעה 16:34:53

דרך הגב, אתה נמצא כאן באותו מצב שאני נמצא בו.

יש לי מחשב בדיוק כמו שלך רק כרטיס מסך אחר.

3 אלף זה מספיק למחשב חדש וטוב. למרות שאתה נראה לי כבד לכן אתה תצטרך להשקיע בכרטיס מסך טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אני מתכוון 3000 מקיסמום? זאת אומרת:

3000

-

1800 מסך עצבני ביותר שיש לי, אז לא צריך מסך.

-

650 330 GB (שתי ארד דיסקים) SATA

-

200 כונן פצצה

=

320 שקל בלבד לפרט מחשב אני צריך.

חח איזה מצחיק, זאת אומרת שיש לי לבזבז על עוד 2680 שקל על מפרט.

אז.... כל מה שיהיה לי במפרט ב3 אלף לא יכלל מסך,ארד דיסק, וכונן.

אז בגדול אפשר להגיד שאני מבזבז 5450 שקל למחשב נטו.

אז איזה מחשב אני יקנה במחיר של 3000?(לא כולל מסך, כונן, ארד דיסק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי תחכה ל 22 ביוני.

המחירים של המעבדים ירדו בגדול. ותוכל לקנות מעבד בן זונה בממש זול. כי עכשיו גל המעבדים הטובים עולים בערך 1000 שקל.

בכל אופן , אני מאמין שתוכל לקנות מחשב ממש טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הת'ראד, לא ברור לך שהסיבה העיקרית לביצועים הנמוכים במשחקים זה כרטיס המסך שלך? לא שמעתי על X600 אבל אני מניח שהוא לא הרבה יותר חזק מכ.מסך מובנה. סה"כ תחילף ת'כרטיס ותראה שיפור ענקי.. אם הלוח שלך לא תומך PCI-E אז נראה לי שי 1950PRO AGP בקצת יותר מאלף. ופעם הבאה אל תתפתה ללוקשים ותתיעץ קודם עם אנשים שמבינים במפרטים... :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאתה מעוניין בשדרוג. בין אם אחד כזה אפשרי או לא, הפורום דורש שתכלול תקציב לצורך מטרה זו, ושכותרת השרשור תכלול את התקציב המדובר.

לכן, אם לא תערוך את הכותרת כך שתכיל תקציב ותבהיר שמטרת התרד היא שדרוג מחשב קיים, מה שלא משתמע ממנה כרגע, אאלץ לנעול את התרד בהתאם לחוקי הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאתה מעוניין בשדרוג. בין אם אחד כזה אפשרי או לא, הפורום דורש שתכלול תקציב לצורך מטרה זו, ושכותרת השרשור תכלול את התקציב המדובר.

לכן, אם לא תערוך את הכותרת כך שתכיל תקציב ותבהיר שמטרת התרד היא שדרוג מחשב קיים, מה שלא משתמע ממנה כרגע, אאלץ לנעול את התרד בהתאם לחוקי הפורום.

ערכתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3000 שקלים זה המון לשדרוג. פשוט המון.

אם יוצאים מנקודת הנחה שאתה לא צריך מארז, או כונן אופטי - זה בהחלט סכום לרכיבי חדשים.

אם אתה לא צריך ספק, אז בכלל. היות ולא כתבת מה הספק שלך, אני יוצא מנקודת הנחה שהוא לא חתיכת זבל גנרי, אלא ספק של יצרן מוכר בהספק סביר.

יש לך כוונות לאוברקלוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא יודע איזה ספק יש לך, קרוב לוודאי שלא התייחסת אליו כשקנית את המחשב וקרוב לוודאי שמכרו לך זבל. כלומר, תצטרך ספק כח חדש. אם אתה רוצה לדעת מה יש לך פשוט תפתח את המארז ותסתכל על הספק. צריך להיות כתוב שם מי היצרן ומה הדגם.

אם אתה רוצה לדעת מה זה , ובכלל איך מרכיבים או משדרגים מפרט - אני מציע שתקרא את המדריך להרכבת מפרט שבראש הפורום.

אני מציע שתצא מנקודת הנחה שאתה זקוק לספק חדש ושאין לך כוונה לבצע OC, ושתתן למומחים להרכיב לך שדרוג ב3K לפי התנאים האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...