למה אני שונא את מצ"ח - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה אני שונא את מצ"ח

iakovl

Recommended Posts

עצוב לי לשמוע אחי. גם אני התחלתי לצערי במשטרה צבאית אבל הייתי בכלל מיועד להיות מאבחן ביטחוני (בודק מעברים) אבל יצאתי משם מיד בסוף הטירונות עוד לפני הקורס על 45 רפואי, אני סך הכל 7 חודשים בצבא וברוך השם לא סגרתי שום חג, לא בפסח לא עצמאות ולא שבועות.

אתה צריך להבין שאתה בצבא ואם לא תצעק ותעמוד על מה שמגיע לך הצבא לא יביא לך את זה ככה במתנה.

תתחיל לדאוג לעצמך וככה גם תצא מהשביזות... חג שמח לכולם!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לכל מי שאומר שצריך להילחם בצבא על כל דבר צודק , אבל

קל לדבר מבחוץ , למי שלא נמצא בסיטואציה של יעקב , בטח יש לו שם חברים והקצינים עושים ממנו 0

אני יודע למה אני נמצא בסיטואציה דומה , טוחן כמו מניאק(11\3) במקום שאני לא אמור לשרת מבחינה בריאותית

קל לדבר אבל לסרב פקודה בידיעה שתצטרך להישפט\להיזרק לכלא זה לא קל ולא כולם מסוגלים!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי לא נורא יש דברים יותר גרועים (מעברים חחח סתם)

שמע גם אני במשטרה צבאית (מעברים ) אני יכול להגיד לך דבר אחד כל מה שאמרו זה נכון אם לא תעשה הכל אבל הכל כדי שיהיה לך "טוב" בצבא אז אתה תמשיך לטחון. ממשטרה צבאית הכי קשה לצאת אבל לעבור תפקידים אתה יכול אתה פשוט צריך לעשות הכל כדי לצאת אפילו אם זה אומר כלא. במשטרה צבאית זה מה שיקרה הרבה פעמים.מצד שני זה תלוי במפקדים שלך ומה הם חושבים עליך בתור חייל. יכול להיות שאם הם תופסים ממך יהיה לך הרבה יותר קל לצאת.

נ.ב תפסיקו לחקור אותנו כל פעם שערבי חוטף מכות במחסום (-:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאן..! תאמין לי שאני שונא יותר ממך את מצ"ח ושות'...(וישי לי המון סיבות לכך) ואת האמת אני שמייח שיש לכם חיים קשים .. בלי לזלזל בך או משו :)

בכלל מ.צ זה חייל חרא.. :screwy:..

אודי.. מה עשית בג'למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני במישטרה צבאית גם כן מעברים ולא שבו"ז ולא בטיח...כן סגרתי פסח ראשון גם סגרתי עצמאות (לא כזה נורה יצאנו כל המחלקה לוולות במרכז ירושלים נהנתי הרבה יותר מחברים שלא סגרו את החג) יציאות לא ממש רעות 7-3-7-4 יש גם זמן לעבוד...עוד מאט מעלה פרופיל ויוצא או למכ"ים או למד"ג .

בהתחלה חיפשתי כל דרך לצאת ממ.צ ההיתי בטוח שמעברים זה הנורה מכל - טעיתי אני נימצא באחלה מקום תנאי מחייה מעולים מפקדים מצויינים וחבר'ה טובים.

חשבתי לעבור לקרבי - ושאלתי את עצמי את השאלה בשביל מה? בשביל עוד 200 שקל? שאותו חייל קרבי עושה מה שאני עושה , הוא פשוט מאבטח אותי כולו שבוז לא היה שבועיים בבית. את ה 200 שקל האלה אני עושה בחצי יום עבודה.

בקיצר הכל תלוי בבן אדם צריך להבין איך המערכת עובדת וזה שתיהיה שבוז לא יתן לך שום דבר רק יכניס אותך לדיכאון. או שתחפש דרך לצאת (אם סעיף נפשי לא מפריע לך) או שתסתגל כמו שאני עשיתי .

" פסימיסט רואה קושי בהזדמנות.

אופטמיסט רואה את ההזדמנות בקושי"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לדעת אם זה קרבי או לא

אם זה קרבי אתה יכול גם לדעת לאן אבל זה רק איזה שבוע שבועים לפני הגיוס

אם לא אני יכול לברר לך אם זה משטרה צבאית או לא (שזה חשוב לדעת)

First Squad מי המפקדים שלך אולי מישו מהם עשה איתי קורס מ"כים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...