למה אני שונא את מצ"ח - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה אני שונא את מצ"ח

iakovl

Recommended Posts

היי

לכל מי שלא מכיר אותי אני יעקב (הידוע בשם השני יאן)

בן 19.5 חוקר מצ"ח

והיום הבנתי שאלוהים, זה לא שאני שבוז זה שהמערכת משביזה אותי בכוח

הייתי אמור לעשות לעצמי חופש

לצאת היום להיות חג בבית ולחבר את זה לחמשוש קיצר שלשוש

אבל... שבוע שעבר ביקשו ממני להחליף בין השבתות (קיצר, אין שלשוש) בלי הרבה ברירה הסכמתי.

היום הודיעו לי שאפילו חג אין לי.... איזה עולם

שנה וחצי בצבא

טוחן 11/3

לוקח ימי חופש ולא רגילות כמו בן אדם כי אי אפשר

חג מסכן רוצה לנוח

פסח ב' - סגרתי

עצמאות - סגרתי

שבועות - אני סוגר

איפה הצדק בעולם?

אין לי זיין יותר לזה

גם את ההתקדמות הקטנה שלי בפרויקט שלי שרציתי לעשות

איזה פרויקט ואיזה בטיח

אפילו את הת"ש 3 שלי אני לא יכול לקיים... יצאתי היום לבית (= לילה 1) כל שאר השבוע זה חג + תורנות שבת = אתה לא יוצא לבית

אין לי זין יותר לזה פשוט אין לי

סתם קצת מרמור שאני משתף כי אני כבר יותר מדי שבוז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שנה וחצי בצבא

טוחן 11/3

לוקח ימי חופש ולא רגילות כמו בן אדם כי אי אפשר

חג מסכן רוצה לנוח

פסח ב' - סגרתי

עצמאות - סגרתי

שבועות - אני סוגר

אני לא אתחיל עם הטיעון שקרביים טוחנים יותר (וזה נכון)

רק אתייחס לחלק המצוטט.

אם לא תלך למפקד שלך ותראה לו את העובדות ככה (סגרתי את כל החגים האלה - תן לי את החג הזה) אתה תמשיך לעשות חגים.

אגב, אני מבין שאת ליל הסדר עשית בבית אז זה לא כזה נורא.

ואתה רק שנה וחצי בצבא.. לא רוצה לבאס אבל אתה רק בחצי הדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בחיים לא יכול לטעון שאני טוחן הרבה ביחס לקרביים, הם קרביים

אני... ג'ובניק!!! לזה צהל הפך אותי.

1.5 שנה בצבא. החוקר (לא נגד ולא קצין) השני הכי מפוזם בבסיס (מצב לא טוב כשלעצמו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מהיציאות איך החיי יום יום והשבתות והחגים שאתה סוגר בבסיס ?

פגשתי פעם חוקרי מצ"ח בג'למה (ליד יקנעם) ודווקא היה נראה לי שהם כמעט ולא עושים כלום , חוץ מלראות כמובן :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מהיציאות איך החיי יום יום והשבתות והחגים שאתה סוגר בבסיס ?

פגשתי פעם חוקרי מצ"ח בג'למה (ליד יקנעם) ודווקא היה נראה לי שהם כמעט ולא עושים כלום , חוץ מלראות כמובן :smile1:

היום יום

אנשים עובדים מ0800 עד 2200 וגם אחרי, תלוי בכמה עוד יש עבודה

לשבת לקרוא עיתון בבוקר אין לך זמן

הפסקה אחת ביום לשעה לארוחת צהריים

וזהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם השתחררתי כולה לפני 3 חודשים אבל זה נראה לי נצח... אז אני כבר לא זוכר כמעט כלום על הצבא

קיצר, הת"ש 3 זה לא חמשוש+אפטר קבוע? כי אם כן ואתה סוגר 11/3 משהו פה מסריח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תש 3 זה רק חמשוש דבר ראשון, חמישי שיש שבת בבית.

דבר שני זה חמשושים רק כי נוח לצבא לעשות ככה, אם המפקדים שלך רוצים הם יכולים לתת לך לעשות יום בבית יום בבסיס זה לא מונע ממך לעשות שבתות או כל דבר אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי לומר לך בנאדם אבל אם בשנה וחצי שאתה משרת עוד לא הבנת שהצבא לא יתן לך שום דבר בחינם ושאתה צריך לקחת ממנו כל דבר אז המצב שלך לא משהו.

תבין, צריך לריב ולהתעקש על כל דבר, אם זה תנאי שירות, יציאות, תורנויות וכל דבר אחר מכיוון שאם לא תעשה את זה פשוט ידפקו אותך (מה שקורה עכשיו).

אם נעזוב לרגע את זה שהגעת לחיל הכי גרוע שיכול להיות אני מאמין שאפילו שם אפשר היה איכשהו להסתדר ולהתקמבן אבל כנראה לא התעקשת ונלחמת מספיק, מה גם שאיך אפשר לוותר ככה על הת"ש שלך? מה זה סתם ליופי?

אני אתן לך את עצמי בתור דוגמא, התגייסתי בספטמבר 05, פרופיל 97, בן יחיד אז לא יכול ללכת לקרבי, היתה לי מוטיבציה לא רעה לתרום ורציתי להתעסק בתחום המחשבים כמובן, מבחינת הצבא הוא היה צריך למלא מכסות אז הוא לא התחשב בשום דבר ודחף אותי לחיל האויר לאיזה קורס של מפעילי קשר, משהו מזוויע ביותר, כמובן שלא חשבתי לרגע שאני אהיה שם אז באותו הרגע התחלתי לפעול להוצאת ת"ש ובו זמנית הוצאתי להם חודשיים גימלים, כאשר אושר לי הת"ש 5 אז כמובן הקורס נפסל והפכתי להיות עובד כללי, כאן זה לא נגמר, הם לא רצו להוציא אותי מחיל האויר ושלחו אותי לטכני, לא כל כך הפריע לי משום שאני גר בחיפה ויש לי אוטו פרטי ככה שזה סה"כ 10 דקות נסיעה מהבית, הגעתי לטכני ושם הציעו לי כל מני תפקידי זוועה של פקידות משבע וחצי ועד חמש, כמובן שלא הסכמתי לשום דבר והתעקשתי על שעות מסוימות, לבסוף הסכימו לקבל אותי רק במקום ספציפי אחד ושם אני עושה תפקיד של 10 עד 1 כל יום.

מה שאני בא לומר לך זה שהצבא לא יתן לך שום דבר בחינם, צריך להילחם בשיניים על כל דבר, להתעקש על כל דבר, להראות שאתה לא פראייר ואותך לא ידפקו או יסנג'רו ולא משנה איפה אתה, לפעמים זה יהיה כרוך במשפטים ואולי אף ישיבה בכלא, אין ברירה רק ככה משיגים מה שרוצים, הברירה השניה שלך היא להמשיך לסבול, יש כאלה שיהיו מוכנים לזה, אני לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הייתי במ.צ

מזל שיצאתי בשיניים...

כמו שאמר WarMachine מעליי צריך לנקוט בעמדה ולא להתפשר לא משנה מה תהיה התוצאה...

כמו שנאמר...

ג'ובניק שיוצא כמו קרבי

WarMachine

איך שמת את הקאונטר הזה בחתימה ?

אני לא הצלחתי \:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...