התלבטות בין מכשירים - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין מכשירים

tsvika

Recommended Posts

שלום לכולם

אני רוצה לקנות מכשיר חדש ואני מתלבט בין כמה דגמים

Sony Ericsson K800i

Nokia 6288

Nokia N73

לשלושת המכשירים יש פיצ'רים שאני רוצה אז עוד יותר קשה לי להחליט

אני אשמח אם תוכלו להמליץ לי על הכדאי שמבין ה 3 ואם זה אפשרי אז גם לדרג את השלושה

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם

אני רוצה לקנות מכשיר חדש ואני מתלבט בין כמה דגמים

Sony Ericsson K800i

Nokia 6288

Nokia N73

לשלושת המכשירים יש פיצ'רים שאני רוצה אז עוד יותר קשה לי להחליט

אני אשמח אם תוכלו להמליץ לי על הכדאי שמבין ה 3 ואם זה אפשרי אז גם לדרג את השלושה

אני הייתי לוקח ת' N73

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסכם לך את זה? (כמו שאני רואה את זה)

K800-אחלה אבל הרמקולים לא מספיק חזקים. לא נוח לדבר כשמים ישירות על האוזן.הכרטיס הרחבה הוא M2 -שהוא לא נפוץ כ"כ ויותר יקר מאשר של השאר. פלאפון מנופח לדעתי.

6288- מחיר יקר יותר מה6280 כשההבדל לא כזה ניקר בעיקר כשאתה פשוט יכול להחליף פאנל. פלאפון רגיש מידי- מכשיר סתמי (לדעתי)

N73- סימביאן !! אני לא נכנס שוב לדיון יתרונות וחסרונות- קח בחשבון שמערכת הפעלה פתוחה תאט במקצת את המכשיר (אבל אפשר להתרגל וההאטה לא משמעותית), אחלה מצלמה(יחסית לפלאפון), בהרבה יותר טובים מאשר בפלאפונים הנ"ל ואמרתי כבר סימביאן? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

N73- סימביאן !! אני לא נכנס שוב לדיון יתרונות וחסרונות- קח בחשבון שמערכת הפעלה פתוחה תאט במקצת את המכשיר (אבל אפשר להתרגל וההאטה לא משמעותית), אחלה מצלמה(יחסית לפלאפון), בהרבה יותר טובים מאשר בפלאפונים הנ"ל ואמרתי כבר סימביאן? ;D

וזה פשוט נוקיה

זה הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העובדה שהנוקיה מבוסס סימביאן לא משפיעה לרעה על חיי הסוללה שלו?

אין לו מאוד חזקה אבל היא סבירה בהחלט... המצלמה של הK800I קצת יותר טובה (בתמונות, בוידאו הנוקיה לוקח בהרבה) אבל הממשק שלו והרמקול נופל בהרבה משל הN73, 6288 לא הייתי לוקח בחשבון בין שני כאלה ... בקיצור: N73

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...