אז אחרי דריברים חדשים מה עדיף- 2900XT או 8800GTS 640MB? - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז אחרי דריברים חדשים מה עדיף- 2900XT או 8800GTS 640MB?

gil_k

Recommended Posts

Sifa Jen תאמין לי שאף אחד לא היה מתנגד להכניס כרטיס כמו הHD2900XT לסלון. אני רוצה לשאול אותך - אתה ישן בסלון? אז מה פאקינג מפריע לך הרעש?!!?!?!?!?!??!!?!? מי יישמע אותך יחשוב זה עושה רעש כמו של שואב אבק! זה כולה מאורר מעפאן מה עשית מזה שואב אבק גרנדיוזי.

HDCP - בעתיד זה אמור לשמש כהמקור היחידי לסרטי BR\HD מקוריים - משמע כדי לראות סרטים מושכרים בעתיד יהיה עדיף לך כרטיס HDCP READY.

ה8800 לא כזה. חוץ מזה הHD2900XT כרטיס די טוב למשחקים ולמחירו 2000שח אין תחליף לדעתי כאשר הוא מציע , HDCP ביצועים טובים במשחקים ומה שלדעתי הכי חשוב - כל משחק DX9 הוא יריץ חלק ללא בעיה ממש כמו ה6600GT מול הDX8.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:kopfpatsch:

מחשבי נועדו להיות קטנים,שקטים ולקחת קצת חשמל. זה בניגוד מוחלט ל2900XT.

בעוד 3-4 שנים לפחות יהיה כרטיס ב200 ש"ח שיהיה עדיף עליו. חוץ מזה שמי שקונה כרטיס כמו 2900XT לא הולך להחזיק אותו 3-4 שנים אצלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sifa Jen תאמין לי שאף אחד לא היה מתנגד להכניס כרטיס כמו הHD2900XT לסלון. אני רוצה לשאול אותך - אתה ישן בסלון? אז מה פאקינג מפריע לך הרעש?!!?!?!?!?!??!!?!? מי יישמע אותך יחשוב זה עושה רעש כמו של שואב אבק! זה כולה מאורר מעפאן מה עשית מזה שואב אבק גרנדיוזי.

HDCP - בעתיד זה אמור לשמש כהמקור היחידי לסרטי BR\HD מקוריים - משמע כדי לראות סרטים מושכרים בעתיד יהיה עדיף לך כרטיס HDCP READY.

ה8800 לא כזה. חוץ מזה הHD2900XT כרטיס די טוב למשחקים ולמחירו 2000שח אין תחליף לדעתי כאשר הוא מציע , HDCP ביצועים טובים במשחקים ומה שלדעתי הכי חשוב - כל משחק DX9 הוא יריץ חלק ללא בעיה ממש כמו ה6600GT מול הDX8.

אף אחד שאני מכיר לא היה מכניס כזה דבר לסלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם השניים מעלי.

הבלש מנסה להתנהג כמו יחצ"ן של AMD\ATI. כשHDCP " ישמש כהמקור היחידי לסרטי BR\HD מקוריים", אז אני אקנה/אשקול לקנות משהו שיאפשר לי להנות ממנו. וגם אז, המחירים לא יהיו 2000 שקל בשביל דבר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...