אז אחרי דריברים חדשים מה עדיף- 2900XT או 8800GTS 640MB? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז אחרי דריברים חדשים מה עדיף- 2900XT או 8800GTS 640MB?

gil_k

Recommended Posts

היום הזמנתי מחשב אבל רק כדאי להיות בטוח בבחירה של הכרטיס מסך פתחתי את האשכול הזה.

אז אחרי עדכוני דריברים חדשים, איזה מבין הכרטיסים עדיף? ??? :nixweiss:

2900XT או 8800GTS 640NB

ואם אפשר גם לפרט קצת, לא רק להגיד X או Y.

וזה גם דיי דחוף לי לדעת כי אני הזמנתי את המחשב ואני יוכל לבקש להחליף את הכרטיס.

וממש תודה לעוזרים, גיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

2900XT

מחיר דומה (2300-2050שח~)

ביצועים משתווים לGTS640 יציבים יותר ואפילו לפעמים עוקפים אותו.

יפהייפה (יש במה להשוויץ), שם מפציץ (שיא הטכנולוגיה של ATI).

HDCP - שבב H.264 מקודד שנותן לך נגינה חלקה של תכני HD (וידאו ברזולוציה גבוהה), אין את זה ב8800GTX\GTS.

VIVO - קיצור של VIDEO IN VIDEO OUT, יציאה וכניסה של אותות בHD > תוכל לחבר את הממיר למחשב ולהקליט במחשב, כל זאת בחיבורים סטדנרטיים.

אובר קלוקר עדיף - עם מים תוכל להגיע לביצועים מטורפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הHD2900XT.

אפשר לחשוב לבד: הכרטיס יצא 7 חודשים אחרי ה8800GTS 640MB... ובגלל זה פונק בטכנולוגיות החדשות כמו שבאלאש ציין לעומת מה שKILL_B7 מאמין שיש ל8800 שאין לו (וזה ממש קריזה לשלם 3K+ שקל על כרטיס מסך שכרטיס שעולה 500 (ה8500GT) עושה עבודה טובה יותר בסרטים, אה?).

המסקנות ברוב הביקורות ביומיים הראשונים לצאת 2900XT היו ששניהם מתפקדים ומבצעים פחות או יותר אותו דבר, מה שאומר שאם יעבדו חזק עם דרייברים (שהרי הדרייברים רחוקים מסופיים) אז הכרטיס יפגין ביצועים טובים יותר מה8800GTS. מהצד האחר, אומרים שגם הדרייברים של לא סופיים אבל לא קראתי עדיין במקור "אמריקאי מוסמך" על זה.

אה וגם, למרות השנאה שלי לאדום באמת הכרטיס נראה סקסי חחחח אין מה לעשות.

אה כן, אבל לתשומת לבך- הכרטיס מזוהה ברוב הביקורות כרועש יותר, חם יותר וצורך יותר חשמל מה8800GTS ואת זה צריך לקחת בחשבון (ספק טוב, טוב ש"יחליף" את הקירור הרעשני ע"י השתקת המקורי בתוכנה והשגת טוב חיצוני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה רוצה להגיד "עושה עבודה טובה יותר בסרטים" אתה מתכוון שבמקום שהמעבד ב40% כשהסרט רץ הוא ב30%. כי יש אנשים שיחשבו שזה מראה באיכות ירודה יותר או משהו כזה.

מה גורם לך לחשוב כשהדריירים של 2900XT ישתפרו האלו של 8800GTS640 לא ישתפרו גם כן?

מי קונה כרטיס לפי מה שהוא נראה(שזה גם עניין של טעם) :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובות :D

ובקשר לשאלה שלי,

אז מה שאתם אומרים לי שבמשחקים- אין הבדל בין הכרטיסים. וככה זה גם ב DX10?

וההבדלים בינהם הם בתמיכה ב ו HDCP לטובת ה 2900XT. לעומת כרטיס שיותר שקט צורך פחות חשמל ויותר קטן- 8800GTS 640 MB?

ויש לי שאלה בקשר ל HDCP, במה זה עוזר שיש תמיכה מלאה בזה? שהכרטיס לוקח את העיבוד של הסרט אליו במקום אל המעבד?

ואם יש לי E6600 שנחשב למעבד חזק לא תהיה בעיה לעבד את התוכן ב HD...

ובקשר לVIVO, זה אותו הדבר כמו כרטיס טלויזיה? אפשר להקליט ולהקרין מהמסך.

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר אמרתי ה8800 נותן תמיכה מלאה בזה:

NVIDIA PureVideo™ HD Technology2

Dedicated on-chip video processor

High-definition H.264, VC-1, MPEG2 and WMV9 decode acceleration

Advanced spatial-temporal de-interlacing

HDCP capable3

Spatial-Temporal De-Interlacing

Noise Reduction

Edge Enhancement

Bad Edit Correction

Inverse telecine (2:2 and 3:2 pull-down correction)

High-quality scaling

Video color correction

Microsoft® Video Mixing Renderer (VMR) support

http://www.nvidia.com/page/8800_tech_specs.html

אין אפשרות טובה לשקול את כוח של הכרטיסים בDX10.

עם המעבד הזה לא תהיה שום בעיה לא משנה באיזה כרטיס תשתמש.

VIVO נותן לך אפשרות לראות ולהוציא וידיאו לTV(ה8800 נותן אפשרות רק להוציא ווידיאו).בקשר להקלטות אני לא בטוח אולי יש צורך בתוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KILL אתה מצחיק מה לא מובן??? ה8800 הוא לא HDCP READY כלומר לא תומך ב- High-bandwidth Digital Content Protection שזה אומר שהוא לא מסוגל להריץ את הסוג הזה של הHD - מה שאומר שהוא לא כרטיס HD !!!!!!!!!!!!! אין לך מושג על מה אתה מדבר - רושמים פה HDCP שם HDCP אז החלטת שהכרטיס שלהם תומך HDCP!??!?! חתכ'ת עילג חסר אינטליגנציה מאותגר שכלית! תפסיק להסיק מסקנות שטותיות! ! ! ! ! ! !! ! ! ! !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שעדיין לא הספיק להכיר זה אורי2(אדם הוזה,פאנבוי הדוק שלא מוכן לראות את המציאות שהיא תחת אפו).

אני לא צריך לתת לך דין וחשבון.

הוא תומך והוכחתי את זה,מה התשובה שלך?

עלבונות והרבה שטויות, מאוד בוגר ואמין מצידך אורי2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...