3 שאלות בקשר ללוח אם זכרון ומעבד - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

3 שאלות בקשר ללוח אם זכרון ומעבד

VolTAge

Recommended Posts

שלום לכולם, אני מקווה שתוכלו לעזור לי כאן. :)

1. אני יודע שה 8RDA+ יכול לפתוח את המכפלה של מעדבי TBRED החדשים, AthlonXP 2400+ ומעלה ללא צורך בשינוי פיזי במעבד. אז רציתי לשאול בקשר לזה אם האפשרות הזאת גם קיימת בדגם של ה A78NX, או שלא. עוד דבר, האם האפשרות של פתיחת מכפלה יכולה להשפיע משמעותית על האוברקלוק למעבד ? אני לא כל כך מבין בזה, אז אם תוכלו להסביר בקצרה איך המכפלה מתקשרת ל FSB זה יעזור לי נורא.

2. מסוים יכול לעבוד על CL של פחות מ 2 ? זה אפשרי ? אם כן, אפשר לקחת 3200, להעביר אותו למצב של 2700, ולהוריד את התזמון שלו לפחות מ 2 ? 1.5, או 1 ? אם כן, האם זה יתן תוספת ביצועים נכבדת ? עוד דבר בקשר ל CL, לדוגמא אני רואה את זה 2-3-3-6-T1, איך אני "קורא" את זה ? איך אני יודע איזה CL זה ?

3.האם יש איזה סטפינג ספציפי ל AthlonXP 2400+ שטוב לאוברקלוק ? אם זה ידוע לכם, יש סיכוי למצוא אותו בארץ בזמן הקרוב ? אם כן, איך אני אומר למוכר בחנות שאני רוצה את המעבד מהסטפינג הזה ? הוא אמור לדעת איזה סטפינג הוא מקבל ? כנראה שאני קונה מ PCHARDWARE את המעבד..

תודה מראש. :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי.. אז מה ההבדל אם אני לדוגמא שם את ה FSB על 160 ואת המכפלה על 12.5, או שאני שם את המכפלה על 15 ואת ה FSB על 133 ? יש איזה הבדל בקטע של האובקלוק בין 2 השיטות ?

ועוד משהו, אולי מישהו גם יכול בבקשה לענות לי על השאלות האחרות ? :)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, גם קראתי איזה מאמר על זה, ואמרו שהעלאת המכפלה גורמת רק למעבד לעבוד באוברקלוק, אם איזה חלק לא מאפשר להעלות עוד את ה FSB. אוקיי..

ואנשים, בבקשה בבקשה תענו לי על שאר השאלות, אני עוד מעט קונה מחשב וזה דחוף. ובכלל, אני בטוח שחלק מכם יודעים אותם, אז בבקשה תענו לי.. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. מסוים יכול לעבוד על CL של פחות מ 2 ? זה אפשרי ? אם כן, אפשר לקחת 3200, להעביר אותו למצב של 2700, ולהוריד את התזמון שלו לפחות מ 2 ? 1.5, או 1 ? אם כן, האם זה יתן תוספת ביצועים נכבדת ? עוד דבר בקשר ל CL, לדוגמא אני רואה את זה 2-3-3-6-T1, איך אני "קורא" את זה ? איך אני יודע איזה CL זה ?

3.האם יש איזה סטפינג ספציפי ל AthlonXP 2400+ שטוב לאוברקלוק ? אם זה ידוע לכם, יש סיכוי למצוא אותו בארץ בזמן הקרוב ? אם כן, איך אני אומר למוכר בחנות שאני רוצה את המעבד מהסטפינג הזה ? הוא אמור לדעת איזה סטפינג הוא מקבל ? כנראה שאני קונה מ PCHARDWARE את המעבד..

תודה מראש. :D

2. הספרה הראשונה זה CL. כעיקרון, ככל שהערכים יותר נמוכים, זמן האחזור לזכרון יהיה נמוך יותר(מהיר יותר) והמערכת תעבוד מהר יותר.

3. אם אני לא טועה יש את AGNGA\AGOIA. תבקש אחד מאלה, אבל אני לא בטוח שיש אותם לTBRED.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...