מעוניין בדיסקשיח 500GB לאחסון וגיבוי סרטים (או - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין בדיסקשיח 500GB לאחסון וגיבוי סרטים (או

xena

Recommended Posts

שלום,

אני מקליט סרטים דרך כרטיס טלויזיה, וכרגע אני צורב את הסרטים על DVDים. נמאס לי קצת מזה, בעיקר בגלל שהדיסקים האלו לא מחזיקים הרבה (כבר עכשיו נדפקים לי דיסקים מלפני 3 שנים, והכל שמור בקייסים ייעודיים לזה). חשבתי להעביר את כל הסרטים לדיסקשיח 500GB פנימי (לא חיצוני משיקולי עלות), להשאיר אותו במארז המחשב, אך לנתק אותו מהחיבור שלו, וכך לחסוך באורך חייו. וכך, מתי שארצה לראות סרט, פשוט אחבר את הכבל SATA והחשמל. כמובן שאפשרות הגיבוי הזו לא חפה מסיכונים, אך מבלי לפרט יותר מידי, יוצא שבמסגרת העבודה שלי אני יכול לקבל כל שנתיים דיסקשיח של 500GB, וכך כל פעם להעביר את תוכן הגיבוי לדיסק חדש. אני חושב שזה מצמצם את הסיכון.

אם הפתרון נראה לכם, ואם אין לכם רעיון טוב יותר לגיבוי בסדר גודל כזה שיאפשר לי גם לצפות בסרטים מתי שארצה, אז מה דעתכם על הדיסק הבא?

http://www.wellcom.co.il/catalog/product_info.php?language=he&products_id=6042

ראיתי שממליצים עליו לעיתים כאן. שאלה נוספת: למישהו יש ניסיון עם החנות הזו? המחיר נראה ממש זול, הם נותנים 3 שנים אחריות, אך לא הצלחתי להבין מהם האם הם בכלל עובדים עם יבואן רשמי.

גם כאן מוכרים אותו.

http://www.plonter.com/detail.tmpl?sku=WD5000AAKS&affiliate=zap

אל תשכחו שכל מה שמעניין אותי זה אמינות הדיסק, לא שקט ולא ביצועים. אני רק מפעיל ממנו.

האם בשל כך אולי כדאי לקחת את WD5000KS עם הפלטות הקטנות יותר? שוב, רק אמינות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

USB2? אבל אני עובד עם בגודל 1.5 גיגה. להעביר סרט לדיסקשיח יקח לי X4 זמן מחיבור SATA (ואני כל הזמן אעביר סרטים).

אבל בוא נאמר שאת זה תמיד אוכל להוסיף. מה לגבי השאלות האחרון ששאלתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה כן, לא הסברתי את עצמי, אמנם ל AA יש פלטות גדולות יותר אבל הוא פשוט יותר טוב, יותר מהיר ופחות מתחמם

בקשר למגירת שהצעתי, יש לי גם כזו אמנם לכונן 2.5 של ואני יכול להגיד לך שלהעביר סרט לוקח פחות מ 5 דקות (תתחשב בזה שהכונן הוא 5200 [או משהו] RPM) וזה הרבה יותר נוח מאשרלפתוח כל הזמן את המחשב

מה שהבאת הוא רעיון מעולה, רק תמצא אחד כזה בארץ :P (אם תמצא תביא לינק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היבוא הוא לא שלהם, אבל הם לא יודעים לומר לי האם זהו יבואן רשמי. בכל זאת רכשתי, בגלל זריזות המשלוח, ובגלל שגם בחנויות האחרות לא יכולתי לוודא את היבואן.

אני מקווה שימשיך הרצף הלא נגמר שלי. אף פעם לא התקלקל לי דיסקשיח, ועברו תחתי לא מעט (כמו שאמרתי, כנראה זה בגלל התחלופה הגדולה של הדיסקים. אני לעולם לא נשאר יותר משנתיים עם דיסק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...