זה הדבר הכי טוב שאתם יכולים לעשות עם הכסף שלכם - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה הדבר הכי טוב שאתם יכולים לעשות עם הכסף שלכם

Guy King

Recommended Posts

מאחר שהעולם הפך להיות כפר גלובלי אחד קטן, אז אפשר להגיד שכולם הם עניי עירי. ואין צורך להתייחס ברצינות תהומית לכל מה שכתוב בתנ"ך, לפעמים זה סתם שטויות (כמו הקטעים עם אלוהים). ושוב - מה אכפת לך משדרות או מהעניים במדינה? אם את דוגלת במשפט הזה אז קודם כל בני משפחתך, אחרי זה חברייך ואולי רק אחרי זה תושבי שדרות. ולדעתי כולם בני אדם, והסבל של כולם זהה, ואם הם לא נולדו לאם יהודייה ואם הם לא מדברים עברית זה לא אומר שעבורי הם פחות טובים. פחות קרובים לי זה נכון, אבל אי אפשר להשוות את מה שקורה שם למצב בארץ. עניי עירך קודמים רלוונטי לגבי ע"י כך שמהעוני בבלגיה למשל לא כ"כ אכפת לי. זאת דוגמה טובה למשפט הזה.

ותנסי לקרוא מה שכתוב באתר, הם תורמים את הכספים לגופים מהימנים בעקבות בדיוק מה שאמרת. מה שגם אני מניח שאפשר לתרום נגיד כספים לזרוע של הצלב האדום שנמצאת אי שם באירופה או בארה"ב ושמיועדת לפעילות בקונגו.

ולכל מי שעומד להגיד "עניי עירך" וכל הבולשיט הזה - שלא יהיה אחרי זה צבוע, שיצדיק גם את זה שאף מדינה לא התערבה בזמן השואה. ושאחרי זה ביום השואה יזיל דמעה שיגידו "לזכור! ולעולם לא לשכוח", ושיגיד שהיום זה כבר לא יכול לקרות עם האינטרנט, הלווינים, הכיסוי העיתונאי וכו'.

ועם כל הכבוד - עוני אמיתי אין בישראל. אולי - אם בנאדם ממש מתאמץ - אז יש. עוני אמיתי זה תת-תזונה, להיות רק עם סט אחד של בגדים, בלי בית (או בית מקש/מבוץ או לגור על ספסל), בלי מים זורמים ובלי חשמל בכלל או מכשירי חשמל.

אפשר לחסום על דברים כאלה?

:bash::s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

יש עוד מקומות גרועים [עיראק דרום קוריאה הודו פקיסטן וכל האזור שם]

אם יש לך כח לעזור למיליונים בהצלחה ::)

צפון קוריאה התכוונת. וזה לא "הכל או כלום". אני לא יכול לשנות או להציל את העולם. מה שאני יכול לעשות, וזה בקטנה ולא דורש הרבה מאמץ - זה לתרום קצת כסף (שבמונחים של אפריקה הענייה שווה הרבה יותר. עם 5 שקל בנאדם בטח יכול לקנות אוכל לחודש) ולנסות לתרום להעלאת המודעות. העלאת המודעות לפעמים באמת עוזרת, ע"ע איכות הסביבה והעזרה לקונגו ולסודן, שבקלות גם יכל להיות לא קיים בכלל (אלמלא כמה עיתונאים עקשניים וניצולים משם למשל).

ולא, אי אפשר לחסום. דווקא מה שקורה שם מוכיח לך (שוב) שאין אלוהים. או לפחות שהוא לא טוב או הוגן, או שאכפת לו מה קורה כאן. ואני לא רוצה לגרור את החדר הזה לוויכוח על אלוהים, זה לא חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי... כמה שאתה בור!

אתה מוזמן לבוא לבית-תמחוי, ולראות בעצמך או להגיע ב-8:00 בבוקר ללשכת הוצל"פ בת"א.

תראה שם אנשים רגילים שמתחננים לרשם, לבטל עיקול מטלטלין כולל חשבונות בנק ומשכורת.

עצוב שיש עוד אנשים שחושבים כמוך! במקום לעזור. :bash:

יש הרבה אנשים הבאים לבית תמחוי אבל חלקם היחסי הוא ממש קטן(כי אי אפשר שלכולם יהיה מרצדס בחניה)

ואנשים שהסתבכו בגלל החלטות מוטעות לא נחשבים עניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צפון קוריאה התכוונת. וזה לא "הכל או כלום". אני לא יכול לשנות או להציל את העולם. מה שאני יכול לעשות, וזה בקטנה ולא דורש הרבה מאמץ - זה לתרום קצת כסף (שבמונחים של אפריקה הענייה שווה הרבה יותר. עם 5 שקל בנאדם בטח יכול לקנות אוכל לחודש) ולנסות לתרום להעלאת המודעות.

לא מסכים כי

מה הסיכוי שהאנשים האלה יחיו חיים סבירים [לימודים-עבודה-משפחה-בילויים]

אפסי

אז בסוף זה כן "הכל או כלום"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה אנשים הבאים לבית תמחוי אבל חלקם היחסי הוא ממש קטן(כי אי אפשר שלכולם יהיה מרצדס בחניה)

ואנשים שהסתבכו בגלל החלטות מוטעות לא נחשבים עניים.

אנשים שפוטרו מהעבודה בגלל מפעל שנסגר, או קפיטליסט שהחליט שיותר זול לפתוח מפעל בסין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שפוטרו מהעבודה בגלל מפעל שנסגר, או קפיטליסט שהחליט שיותר זול לפתוח מפעל בסין?

זאת גם החלטה מוטעית ללכת לחברה כזאת.

ודקטור צודק

ואפשר לתרום גם לזה וגם לזה

נ.ב

במגרת הישיבה אני עוסק בחלוקת . בוא נגיד שהחלום של קונגלזי זה בתים כמו שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת גם החלטה מוטעית ללכת לחברה כזאת.

ודקטור צודק

ואפשר לתרום גם לזה וגם לזה

נ.ב

במגרת הישיבה אני עוסק בחלוקת . בוא נגיד שהחלום של קונגלזי זה בתים כמו שלהם

איזה ישיבה? יש מצב שזה בנתיבות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...