יכול להיות ש GeForce PX8600GT יותר משתלם! מ RADEON X1950PRO ? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יכול להיות ש GeForce PX8600GT יותר משתלם! מ RADEON X1950PRO ?

eitanbts

Recommended Posts

היטמן 4 נראה אפילו אצלי בתקופה שהיה לי 6200 AGP מצוין, כמו בתמונות כאן. קרטע רק בקטעים עם קהל רב. נשבע לכם, זה היה פשוט המשחק הכי יפה שראיתי. יכולתי רק לעמוד ולהסתכל על הנוף. וידעתי בדיוק באיזה תחום להוריד את האיכות כדי שהביצועים יעלו אבל לא אני לא אשים לב להבדל, וכך הרווחתי ממש!

להיטמן 4 תמיד היו בעיות עם כרטיסי ATI (עריכה:שזה עכשיו :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה הכוונה ניסת לשכפל? קודם כל בתמונות הראשונות ששלחת זה היה מקרוב אז תצלם מרחוק לבניינים כמו שצלמת בתמונות השניות ששם נכון רואים יותר חלק מאצלי ומאצל השני כאן בפורום. אז יכול להיות שזה רק נמצא בX1950 PRO או בכל סידרת X1950. דרך אגב אל תגיד שהחבר אולי לא שם AA כי הוא כן שם וגם אני עצמי שמתי וראיתי אותו דבר. וגם אני רוצה לומר שזה בכל משחק ככה אבל לא בצורה כזאת. יש משחקים שזה ממש בלתי נסבל ויש משחקים שזה טיפה וזה לא הכי מורגש אבל זה בכל משחק וזה בדוק למה שיחקתי בהרבה משחקים. רוצה עוד בבקשה. דרך אגב היה לי במחשב הקודם שלי נוודיה 6800 ופשוט הכל היה יפה וחלק רצח גם היטמן 4. [הקיצר הבעיה בכרטיס הזה זה AA לא חלק וצלליות לא חלקות זהו.]

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה,נכנסתי למשחק הזה רק בשביל לבדוק אם ה AA אכן לא משפיע והוא כן,אצלי לפחות.

אני לא חושב שהפילטר הזה (AA) גרוע יותר בסידרת 1950 ההיפך,הם שיפרו אותו.

עוש דבר שכדאי שתבדוק.

את הגדרות הפילטרים תעשה או מהדרייבר של הכרטיס מסך או מהמשחק עצמו (לא בשניהם שלא יווצר קונפליקט)

בנוסף תבדוק שהגדרת את הפילטר על 3D ולא על DESKTOP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה לא מה שחדש היום זה מה שטוב. אצלי זה נמצא על 3D . ואני שיחקתי בהגדרות מאה פעם אמרתי לך למסקנא זה האיכות של הכרטיס הזה ובכלל אחרי שהוא שלח לי וראיתי שגם זה אצלו אז זה יותר חיזק. ותגיד איך היטמן זז לך חלק? למה לי הוא לא זז טוב אפילו על הגדרות הכי חלשות וגם לחבר זה ככה המשחק לא זז טוב וזה לא בעיה של הכרטיס שהוא לא יכול להריץ את המשחק הזה אלה זה בעיה שהמשחק לא מסתדר אם הכרטיס הזה אולי בגלל שזה בחסות נוודיה. ולמשל יש משחקים כבדים מאוד שזזים אחלה כמו S.T.A.L.K.E.R .Rainbow Six Vegas

אני כל שניה פותח את התמונות שצילמת באמת הכל חלק חחחח אני מת כבר להתפטר מהכרטיס הזה אני אוהב גרפיקה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SIMONSIX יש לי כמה שאלות אולי תוכל לענות לי עליהן...

אני כרגע מחכה ל-8600GTS המשופר שאמור להתחרות ב-X1950XT, והכרטיס הזה שאתה קונה הוא בין X1950XT ל-XTX. האם כדאי לי להמשיך לחכות לכרטיס 86GTS המשודרג? או לקנות כרגע את ה-X1950XTX? אני לא מתכוון לשדרג כרטיס מסך עוד שנתיים אפילו, בגלל זה אני די חושב בכיוון של DX10, בכוונה שה86GTS המשודרג יוכל להחזיק אותו על הגדרות בינוניות.

והאם הכרטיס הזה X1950XTX יעלה על הספק שלי? 400TRT. והאם הוא כרטיס חם בדר"כ? ואני יכול לחבר אותו כמו כל כרטיס רגיל למחשב שלי בלי שום דבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CONNECT3D X1950 CrossFire Edition 512MB GDDR4 DVI-I

כתוב שם X1950

איך החלטתם שזה XTX???

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=5978

הכרטיס הגיע אלי :xyxthumbs:

על המדבקה האחורית כתוב שחור על גבי ירוק:

X1950XTX 512MB PCIE CROSSFIRE

[br]פורסם בתאריך: 22.05.2007 בשעה 10:41:48

SIMONSIX יש לי כמה שאלות אולי תוכל לענות לי עליהן...

אני כרגע מחכה ל-8600GTS המשופר שאמור להתחרות ב-X1950XT, והכרטיס הזה שאתה קונה הוא בין X1950XT ל-XTX. האם כדאי לי להמשיך לחכות לכרטיס 86GTS המשודרג? או לקנות כרגע את ה-X1950XTX? אני לא מתכוון לשדרג כרטיס מסך עוד שנתיים אפילו, בגלל זה אני די חושב בכיוון של DX10, בכוונה שה86GTS המשודרג יוכל להחזיק אותו על הגדרות בינוניות.

והאם הכרטיס הזה X1950XTX יעלה על הספק שלי? 400TRT. והאם הוא כרטיס חם בדר"כ? ואני יכול לחבר אותו כמו כל כרטיס רגיל למחשב שלי בלי שום דבר?

סולטן,לשנתיים הקרובות קשה למצוא כרטיס שיתאים.

אולי כדאי שתמתין ותראה לאן הרוח נושבת בכל מה שקשור למשחקי DX10

8600 משודרג אולי יתן לך פיתרון (השדרוג יהיה גם ל- 256BIT ?)

לגבי הספק ,תשאל בפורום ספקים,דניס ישמח לעזור לך.

אתה יכול לחבר אותו רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא הרכבתי אותו.

צריך להגיע מישהו בצהריים להתרשם מהכרטיס שאני מוכר.

הוא רוצה לראות אותו בפעולה :)

אח"כ אני עולה לצפון לחג אצל ההורים ,יום חמישי אני מרכיב אותו .

קח עוד שתי מהיטמן הורדתי את ה GAMMA ל 0.9 (חשוך יותר) ואת הרזולוציה ל 1440X900 AAX6 AFX8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אחי חדשות טובות! בפורום ספקים ומארזים אמרו לי שה-X1950XTX ייכנס למארז והספק יחזיק אותו בהחלט. XTRACT אמר לי ויש לו ידע בתחום...

אז מה אתה אומר? לקנות אותו עכשיו או לחכות ל-86GTS המשדורג עם 512MB ו-256BIT?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...