יכול להיות ש GeForce PX8600GT יותר משתלם! מ RADEON X1950PRO ? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יכול להיות ש GeForce PX8600GT יותר משתלם! מ RADEON X1950PRO ?

eitanbts

Recommended Posts

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תגיד אחי מה אתה בסדר מה פראייר בו. אני ראיתי כרטיסים יותר חלשים שמוכרים אותם בסביבות האלה. כולה הכרטיס אצלי שלוש חודשים.ותגיד,מה יותר חזק ה8800 GTS 300 או הכרטיס X1950 XTX :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותגיד,מה יותר חזק ה8800 GTS 300 או הכרטיס X1950 XTX :silly:

בדרך כלל ברזולוציות גבוהות הXTX לוקח

ובמקום להתווכח תחליט אם אתה רוצה לקנות אותו או לא ,לפני שלא ישאר לך ביכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה אבל עכשיו אני מחכה לתשובה ממנו מחר הוא יחזיר לי. הכרטיס הזה שווה רצח מוזר שמוכרים אותו בכזה מחיר . ואיך החברה הזאצ טובה למה לא שמעתי עליה הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת אני לא יודע אם לקנות את הכרטיס הזה כי אני לא אוהב את ATI האיכות תמונה לא משהו בכלל המשחקים לא חלקים . לא יודע אם זה בכל הכרטיסים של ATI או שזה כל סידרת X1950. אבל מה שאני בטוח שהPRO יש לו על הפנים איכות מגעילה [לא מדבר על הגרפיקה היא טובה אלה איכות תמונה שתיהיה חלקה. הAA לא משהו בכלל וגם כאן בפורום מישהו צילם לי תמונה עם אותו כרטיס אבל של חברה אחרת וראיתי אותו דבר אז למסקנה לא רוצה להתעסק איתם. ולכן אני לא יודע אם לקחת את הסיכון הזה ולקנות את X1950 XTX. למשל תראו תמונה מהיטמן 4 זה תמונה שהוא שלח לי וזה על פול גרפיקה גם AA מופעל וגם בדרייבר ורואים ככה וגם אצלי זה ככה. אז אני כניראה יקנה רק נוודיה. אני כבר הרבה חודשיים ניסתי לסדר את זה ולמסקנא יצא שככה האיכות של הכרטיס הזה. התמונה השניה זה ממני כן בעיה גם של צלליות לא חלקות.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת אני לא יודע אם לקנות את הכרטיס הזה כי אני לא אוהב את ATI האיכות תמונה לא משהו בכלל המשחקים לא חלקים . לא יודע אם זה בכל הכרטיסים של ATI או שזה כל סידרת X1950. אבל מה שאני בטוח שהPRO יש לו על הפנים איכות מגעילה [לא מדבר על הגרפיקה היא טובה אלה איכות תמונה שתיהיה חלקה. הAA לא משהו בכלל וגם כאן בפורום מישהו צילם לי תמונה עם אותו כרטיס אבל של חברה אחרת וראיתי אותו דבר אז למסקנה לא רוצה להתעסק איתם. ולכן אני לא יודע אם לקחת את הסיכון הזה ולקנות את X1950 XTX. למשל תראו תמונה מהיטמן 4 זה תמונה שהוא שלח לי וזה על פול גרפיקה גם AA מופעל וגם בדרייבר ורואים ככה וגם אצלי זה ככה. אז אני כניראה יקנה רק נוודיה. אני כבר הרבה חודשיים ניסתי לסדר את זה ולמסקנא יצא שככה האיכות של הכרטיס הזה. התמונה השניה זה ממני כן בעיה גם של צלליות לא חלקות.

לא יודע אם החבר שלך הפעיל AA .

צירפתי לך לינקים לתמונות שהעליתי עכשיו מהמשחק AAX4

בכרטיס X1800XT :

הגדרות גבוהות אבל לא מקסימליות.

http://www.img-il.com/file.php?file=xvzelntn2dbl.bmp

http://www.img-il.com/file.php?file=03jlwiumjnno.bmp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...