תחרות הבדיחה הכי מצחיקה :)-ההרשמה כבר נסגרה! נפתח אשכול הצבעה. - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תחרות הבדיחה הכי מצחיקה :)-ההרשמה כבר נסגרה! נפתח אשכול הצבעה.

Tomerb1

Recommended Posts

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני נאלץ להסכים עם תמר. אין לי מושג למה זה מצחיק.

(חוץ מזה שאס זה 1 או 11, אבל לא משנה).

אתה רציני ? :kopfpatsch:

פאקינג תקראו עוד פעם

אני לא מבין איך אתם לא קולטים מה הפאנצ' פה...

אני מבין שאנגלית זה לא הצד החזק שלכם. או שהבעיה בסימני פיסוק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוסי ואמריקאי יושבים במסעדה

האמריקאי שואל את הרוסי "תגיד לי משהו, איך זה שאנחנו האמריקאים תורמים כסף לכל העולם, מפיצים דמוקרטיה ואת החיים הטובים...וכולם שונאים אותנו? ואיך זה שאתם הרוסים מנהלים משטרה חשאית, מסכסכים בין מדינות ומחסלים מתנגדי משטר...וכולם מעריצים אתכם?"

הרוסי משיב "אענה לך בצורה פשוטה - רואה את הכלב שם בפינה? תנסה להאכיל אותו רוטב טבסקו"

האמריקאי מרים גבה בתמהון אבל מחליט ללכת על זה. הוא טובל כפית בטבסקו ומגיש אותה לפה של הכלב, ברגע שהכלב מריח את הרוטב החריף הוא נרתע בגועל ואז מתנפל על האמריקאי ונושך אותו. האמריקאי חוזר לשולחן כולו מתוסכל ואז הרוסי קם ואומר לו "זוז הצידה NOOB", לוקח את אותה כפית ומורח אותה על התחת של הכלב. באותו רגע הכלב נכנס לאמוק, מתחיל להתרוצץ ברחבי המסעדה, מתנגש בקירות וקופץ על שולחנות. בסופו של דבר הוא נעצר ומלקק את הרוטב מהתחת שלו.

הרוסי חוזר לשולחן בחיוך ואומר לאמריקאי "אתה רואה, זה לא היחס שאנחנו מעניקים לעולם, זה המקומות אליהם אנחנו בוחרים להתייחס"

חח אהבתי לגמרי :hat:

וזוז הצידה NOOB קרע אותי :lol: :lol: :lol::smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רציני ? :kopfpatsch:

פאקינג תקראו עוד פעם

אני לא מבין איך אתם לא קולטים מה הפאנצ' פה...

אני מבין שאנגלית זה לא הצד החזק שלכם. או שהבעיה בסימני פיסוק ?

הפאנצ' מובן לגמרי. זה פשוט לא מצחיק. באמת שלא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הבדיחה הזאת מופיעה במקום שלישי או רביעי באיזה אתר שמדרג את 100 הבדיחות המצחיקות ביותר.

ואני נקרעתי מצחוק כשקראתי אותה לראשונה.

אבל עזוב, היא לא מצחיקה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Un-Fucking believable

אחד הבדיחות הכי מצחיות ששמעתי בחיים שלי!!!!!!!! ואני ממש מרחם על מי שלא הבין... (עד כמה חסריי חוש הומור צריך להיות בשביל לא להבין בדיחה כזאת חזקה omg!!!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...