Starcraft 2 - כל הפרטים כאן - עמוד 20 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

COH זה משחק האסטרטגיה הכי טוב שיצא אי פעם (ושיחקתי ברובם, לפחות הגדולים שבהם) פשוט מדהים, אין משחק שבכלל מדגדג את העומק שיש בו (כול יום יש משהו חדש שמשהו עושה נגדך)

(לפי דעתי, ואם הפיתוח הטכני היה 10% טוב כמו הפיתוח ה"המשחקי" אז זה היה משחק מושלם)

כן גם אני חושב ככה COH הוא מישחק אדיר ברמת האסטרטגיה שבו

ממש האפשרויות בוא הם אין סופיות מיבחנית טקטיקות ואסטרטגיות חדשות

אבל המישחק סובל מבעיות טכניות קשות ביותר עד כדי כך שאין אפשרות לשחק בגלל כל הבעיות.... בייחוד בישראל שהאינטרנט גם ככה לא משהו....

מה גם שהאיזון בין הצבאות השונים הוא לא משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 926
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

COH זה משחק האסטרטגיה הכי טוב שיצא אי פעם (ושיחקתי ברובם, לפחות הגדולים שבהם) פשוט מדהים, אין משחק שבכלל מדגדג את העומק שיש בו (כול יום יש משהו חדש שמשהו עושה נגדך)

(לפי דעתי, ואם הפיתוח הטכני היה 10% טוב כמו הפיתוח ה"המשחקי" אז זה היה משחק מושלם)

אחי אתה חי מזה בסרט

אין משחק שמתקרב לWARACRAFT III ברמת המשחקיות , האיזון , הטקטיקות , הMICRO וה MACRO , גרפיקה מאוד מאוד טובה לעכשיו ועוד תחשוב שזה יצא לפני 5 שנים , הCAMPAIGN אחד הטובים שאני ראיתי במשחקים , פשוט רואים שהשקיעו בו מחשבה והכל זורם ומעניין , הMULTIPLAYER ממש ממש טוב רק שבו נגיד שלאחרונה כבר הם הפסיקו להשקיע בו בגלל WOW ו SC II שעתיד לצאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

עדכון-

לא ממש, הבליזקון די משעמם הפעם

ועדיין לא הוזכר פה שסטארקאפט 2 ישוחרר כטרילוגיה - בכל משחק קמפיין של גזע אחר.

http://sc2pod.com/news/StarCraft_II_Trilogy/

(מהדיון על 3)

ואוו, טריולגיה של משחקי StarCraft, זה פשוט נשמע לי כ"כ מצויין.

וכן, אני יודע שיש גם סיבות כלכליות מאחורי זה

ואם EA היו יוצאים בהכרזה דומה ומחלקים משחק אחד ל-3 חלקים - כולם היו קוראים להם "מוצצי דם".

אבל בגלל שזה פאקינג בליזארד, מצידי שיחלקו את SC2 ל - 35 חלקים - אני עדין אקנה :) (כי אני יודע שכל חלק יהיה שווה את זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק מקווה שהם לא יעשו אותו מצועצע מידי עם פיצוצים מוגזמים וצבעוני מידי... כי המראה הפשוט של SC המקורי זה אחד הדברים שאני הכי אוהב בו- ולפי דעתי אפילו כבר בWC3 הם קצת הגזימו עם הצבעוניות (נראה "מנופח" מידי... כאילו מישהו צייר את זה בשביל ספר ילדים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Oo

די בעיה להגיד הסגנון הפשוט של SC... בזמן שהוא יצא כמעט כל המשחקים נראו ככה מחוסר כוח עיבוד במחשבים ממוצעים (וגם צריך להכניס למשוואה שבליזארד אוהבת שהמשחקים שלה עובדים על 95% מהמחשבים בשוק)

ואני שמח שWC4 יוצא רק בגלל שזה אומר שגם world editor חדש יוצא

מישהו אמר DOTA2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Oo

די בעיה להגיד הסגנון הפשוט של SC... בזמן שהוא יצא כמעט כל המשחקים נראו ככה מחוסר כוח עיבוד במחשבים ממוצעים (וגם צריך להכניס למשוואה שבליזארד אוהבת שהמשחקים שלה עובדים על 95% מהמחשבים בשוק)

ואני שמח שWC4 יוצא רק בגלל שזה אומר שגם world editor חדש יוצא

מישהו אמר DOTA2?

יש הכרזה על W4??? איפה??? תביא לי!!

עריכה:

אה BLIZZCON 2008 !! וואו!! חלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו מדברים על בליזארד פה... עד שהמשחק לא מוזהב שום דבר לא סגור

אפשר לראות סרטונים מTGS שהם החדשים ביותר של המשחק

^זה ששאל על WC4

כאשר הם אמרו שSC2 ישוחרר בצורת טרילוגייה הם גם אמרו שWC4 ישוחרר באותה הצורה

אין עדייו כלשהו<-עכשיו שאני חושב על זה... זו אחת ההכרזות הגרועות ביותר של בליזארד אי פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...