קורס מומלץ לפסיכומטרי - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קורס מומלץ לפסיכומטרי

snaidis

Recommended Posts

אני מתלבט בין הקורסים השונים של החברות השונות לפסיכומטרי כמו קידום, לחמן, תיכון תל-אביב, IQ וכו...

איזה מהם הכי מומלץ?

שמעתי שקידום ותיכון ת"א לא משהו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קידום אישי זה מעולה, אבל זה גם הרבה כסף (5600 בערך)

אני אלמד בקיץ למועד אוקטובר דרך בית הספר עם לחמן (לחמן הם בעלי הזיכיון לעבוד עם בתי הספר) עם סיבסוד זה יוצא בערך 1200 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.אני אומר את זה מנסיון

2.היו כבר מחקרים על זה שהקורסים הנ"ל לא משפרים את הציון

3.הקטע של פסיכומטרי זה לא שאלות קשות, זה קטע של מהירות (בכמותי) ושינון (במילולי), אין שום שאלה שהיא ממש מסובכת, הכל עניין של תרגול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מניסיון כי אולי אתה מסוגלל ללימוד עצמי וחשבת אולי אחרים לא?

2. תראה לי...

3. הקטע בפסיכומטרי זה לא שאלות בעלי מספרים גדולים במתמטיקה אבל כן צריך לדעת טכניקות נכונות לגשת לתרגילים וטכניקות לימוד נכונות מה שהרבה לא יודעים... וגם לא מסוגלים ללמוד בעצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר ללמוד לזה באופן אוטודידקטי, אבל צריך בשביל זה הרגלי למידה.

החסרון של הלמידה עצמית, זה שאם יש לך שאלות אין את מי לשאול.

היתרונות הם חסכון בכסף, ואתה יכול לארגן לעצמך את הזמן.

אצל לחמן, כל מה שעשינו בכתה היה כתוב בספרים, ועוד משהו: היו איזה 40 תלמידים בכתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תומך.. לימוד עצמי הוא הטוב ביותר.. בקורס אתה סתם לחוץ בגלל כל החברה ואתה לא לומד בקצב שלך

תקנה ספרים ותתחיל ללמוד חודשיים לפני בערך..

אני למדתי מהספרים של יואל גבע.. והיה לי אחלה..

אבל גם כמו שאמרו.. אני אדם עם המון רצון .. אתה בטוח מכיר את עצמך... אם אתה חושב שאתה מסוגל תלך על זה.. בחום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר ללמוד לזה באופן אוטודידקטי, אבל צריך בשביל זה הרגלי למידה.

החסרון של הלמידה עצמית, זה שאם יש לך שאלות אין את מי לשאול.

היתרונות הם חסכון בכסף, ואתה יכול לארגן לעצמך את הזמן.

אצל לחמן, כל מה שעשינו בכתה היה כתוב בספרים.

הרגלי למידה שאין לרוב האנשים וכסף זה כסף, כסף בא כסף הולך, ואם יש לך אז עדיף כבר שתשקיע אותו במשהו מועיל כמו קורס לפסיכו כהשקע לעתיד.

אני תומך.. לימוד עצמי הוא הטוב ביותר.. בקורס אתה סתם לחוץ בגלל כל החברה ואתה לא לומד בקצב שלך

תקנה ספרים ותתחיל ללמוד חודשיים לפני בערך..

אני למדתי מהספרים של יואל גבע.. והיה לי אחלה..

אבל גם כמו שאמרו.. אני אדם עם המון רצון .. אתה בטוח מכיר את עצמך... אם אתה חושב שאתה מסוגל תלך על זה.. בחום

כמה הוצאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שעדיף לקחת קורס אבל לא חושב שכדאי את הקורסים היקרים כי סה"כ זה רק כדי ללמוד את כל הטריקים הקטנים וחלק מהשיטות זה מה שעוזר

ככה היה לי לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה קורס יקר?

אין דבר כזה יוקרתי, הציונים נעים בין 5K ל6K

יש קורסים של 1200 בערך

אני עשיתי קידום תיכון בערך במחיר הזה

ואמרו כבר שיש לחמן ב1200 בערך

אני לא חושב שיש טעם לשלם 5000 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה עם שאר הקורסים אבל אני שמעתי מה הלך בקורסים בתיכון של קידום (שהם כבר לא עושים) שעולה כמו שאמרת פחות או יותר וקורס שאני לקחתי שהוא קידום אישי ואני יודע טוב מאוד מה הם נותנים בקידום אישי אז יש הבדל ענק, ענק שאתה פשוט מתאר לעצמך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה עם שאר הקורסים אבל אני שמעתי מה הלך בקורסים בתיכון של קידום (שהם כבר לא עושים) שעולה כמו שאמרת פחות או יותר וקורס שאני לקחתי שהוא קידום אישי ואני יודע טוב מאוד מה הם נותנים בקידום אישי אז יש הבדל ענק, ענק שאתה פשוט מתאר לעצמך...

תאמת אני עשיתי פעמיים, פעם אחת עם הקידום תיכון ועשיתי אחרי 2 מועדים שוב פעם לבד והוצאתי די הרבה יותר אבל זה בעיקר בגלל שלמדתי יותר וכבר ידעתי את השיטות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...