צעיר החשוד ברצח שני בני אדם, חשוד בביתור מאות חתולים - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צעיר החשוד ברצח שני בני אדם, חשוד בביתור מאות חתולים

rk666

Recommended Posts

יש לי לא מעט ידע בנושא, לפחות יחסית לבן אדם ממוצע. תראי, אין ספק שבכל מקרה תמיד צריך להתחשב במצבו של אדם כאשר הוא עומד לדין - אבל השופט צריך להחליט האם הוא נהג במודע או שלא ואיך להתייחס לזה, לא המשטרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי לא מעט ידע בנושא, לפחות יחסית לבן אדם ממוצע. תראי, אין ספק שבכל מקרה תמיד צריך להתחשב במצבו של אדם כאשר הוא עומד לדין - אבל השופט צריך להחליט האם הוא נהג במודע או שלא ואיך להתייחס לזה, לא המשטרה.

המשטרה לא קבעה...

שלחו אותי לבית חולים פסיכיאטרי...

--

זה מאוד נדיר שמוצאים אנשים כאלה שכשירים לעמוד למשפט (וגם לא מנסים להיראות לא כשירים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שלפסיכיאטר יש את הכלים כדי לראות את כל ההיבטים של ההחלטה האם אדם מסויים כשיר או לא כשיר להעמדה לדין.

המשטרה לא קבעה...

שלחו אותי לבית חולים פסיכיאטרי...

--

זה מאוד נדיר שמוצאים אנשים כאלה שכשירים לעמוד למשפט (וגם לא מנסים להיראות לא כשירים)

:o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו, הוא דפוק. אבל ממש.

מגדל מספר חיות בביתו - אבל רצח 500 חיות אחרות.

רוסי בעצמו - אבל שונא רוסים ורצח 2 מהם.

אין מצב שהוא שפוי, המשטרה בטח לחצה עליהם שיוציאו אותו שפוי בשביל עונש 'הגון' לאדם כמוהו.

כמו שעשו לזה שהטביע את הבת שלו ואז קבר אותה ביער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר ב-2 מומחים ל-2 נושאים שונים. תראה, כמו שיש משפטית, יש גם פסיכיאטריה משפטית. לא צרייך שופט בשביל להכריע אם מועמד כשיר למשפט או לאו, אבל מה שבטוח זה שצרייך פסיכיאטר. לפסיכיאטר, בכל אופן, אין אינטרס בלהוציא אדם כזה או אחר אשם או זכאי כמו שיש לשופט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שפוי או לא שפוי, צריך להרחיק את האדם הזה מהציבור, או לכלא, או מבודד בביה"ח פסיכיאטרי, ולהרבה, הרבה זמן.

כך שההחלטה של המשטרה והרופאים לא כלכך משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...