מחיר רציני/ראשון ירידת מחירים ל-2900xt, ירד ל-2,250 - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחיר רציני/ראשון ירידת מחירים ל-2900xt, ירד ל-2,250

amig2

Recommended Posts

למה אני לא מצליחה לצטט את התגובה של «Boŗŋ2ĸįĺĻ»? בכל מקרה - «Boŗŋ2ĸįĺĻ» - :yelclap:

ד"א - כשאני קניתי את ה X1900XT שלי - גם לי אמרו "תיקני ספק חזק - לא יחזיק מה שיש לך" ובפועל ה 400W שלי מחזיק כמו תותח את הכרטיס ועוד הרבה מאוד חומרה.

אני עדיין טוענת - ורב הסקירות מגבות את זה - שההבדל בצריכת הזרם לא כזה מהותי ולא צריך לעשות ממנו כ"כ הרבה רעש. אם כבר - צריך לעשות רעש מהרעש שעושה גוף הקירור של הכרטיס. בתור לקוחה שלהם לשעבר (X1900XT) קיוויתי שבדור הנוכחי הם למדו לקח ולא יענישו את הלקוחות שלהם שוב עם כרטיס ש"שומעים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תראי, -ATI, לא במצב הכי טוב, כי אינטל ואנוידייה הביאו אותה בחזק....

ולכן -ATI במירוץ אחר מעבדים וכרטיסי מסך שיביאו גם תמורה טובה וגם מחיר טוב, זה לא קל... גם אל תשכחי שהיה את הרכישה.

אינטל ואנוידייה יכולים לשבת רגל על רגל עכשיו (לזמן קצר), אבל מה שבטוח ש--ATI עובדים נונסטופ כדי להביא את המהפך הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה חודשים שקניתי כרטיס מסך , התלבטתי בין ה-GTS ל-GTX , ובסוף קניתי את ה-GTS בגלל שחששתי שאם אני אקנה את ה-GTX אני יהיה חייב לקנות גם ספק חדש , יש לי ספק-כח של 450W

בקיצור גם היום לא היה התלבטות מה לקנות , והייתי קונה את ה-GTS שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה חודשים שקניתי כרטיס מסך , התלבטתי בין ה-GTS ל-GTX , ובסוף קניתי את ה-GTS בגלל שחששתי שאם אני אקנה את ה-GTX אני יהיה חייב לקנות גם ספק חדש , יש לי ספק-כח של 450W

בקיצור גם היום לא היה התלבטות מה לקנות , והייתי קונה את ה-GTS שוב

450W מספיק גם ל-GTX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראי' date=' -ATI, לא במצב הכי טוב, כי ואנוידייה הביאו אותה בחזק....

ולכן -ATI במירוץ אחר וכרטיסי מסך שיביאו גם תמורה טובה וגם מחיר טוב, זה לא קל... גם אל תשכחי שהיה את הרכישה.

אינטל ואנוידייה יכולים לשבת רגל על רגל עכשיו (לזמן קצר), אבל מה שבטוח ש--ATI עובדים נונסטופ כדי להביא את המהפך הבא.

[/quote']

כולי תקווה - אני מאוד אוהבת את הכרטיס הנוכחי שלי :xyxthumbs:

היום אם הייתי צריכה לשררג - הייתה לי דילמה מאוד קשה. כנראה שהייתי מחכה לחברה שתוציא דגם של ה X2900 עם חלופי והולכת עליו...

למזלי כרגע הכרטיס שלי יותר ממספק אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

450W מספיק גם ל-GTX.

בתור אחד שעושה OC גבוה למעבד ולכרטיס מסך , ה-450W לא היה מספיק עם ה-GTX

בכל מקרה ל-2900 מומלץ ספק כח של מינימום 500W !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה, אבל Xtract או דניס לא היו מדברים כמוך, הם היו אומרים ש-450W אפילו מתאים גם ל-OC, לא יודע למה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה "מומלץ"? בדקת בעצמך או ראית מישהו שניסה עם ספק 450W ונתקל בבעיות?

שוב, גם לי יש X1900XT שבזמנו "הומלץ" לי לקחת אותו עם 450W מינימום והוא חי נפלא עם ספק 400W ב OC!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק של מינימום 500W הכוונה בספקים ג'נריים שלא מספקים אפילו 250W

אם יש לך ספק כמו LIBERTY 400W שבאמת מספק 400W אתה יכול לשים עליו כל כרטיס שיש היום בלי בעיה ובלי לחשוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי קירורים שונים

לספיר יש שונה מהסטוק, לא יודע איך קוראים לו, אין עדין סקירות עליו, ולא ידוע כמה הוא יותר אפקטיבי ושקט, אבל לא נראלי שהם היו מוציאים משהו פחות טוה מהסטוק.

כמו כן יש את גירסאת TOXIC שמגיעה באוברקלוק וקירור מים, הכל בחבילה אחת! לא רק הבלוק, אבל זה כנראה יהיה יקר.

ובכללי החברות השונות שמייצרות כרטיסים עם ליבות ATI נוהגות להוציא כל מיני קירורים שונים, למשל ICEQ של HIS ועוד... ובדרך כלל זה לא עולה הרבה יותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק של מינימום 500W הכוונה בספקים ג'נריים שלא מספקים אפילו 250W

אם יש לך ספק כמו LIBERTY 400W שבאמת מספק 400W אתה יכול לשים עליו כל כרטיס שיש היום בלי בעיה ובלי לחשוש

זו התשובה.

בדר"כ מערכות שצורכות הרבה חשמל צריכים מתחים יצבים (כלומר חוטים, וחומרים אחרים איכותיים) לכן קונים ספקים כמו Libarty 400W.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי קירורים שונים

לספיר יש שונה מהסטוק, לא יודע איך קוראים לו, אין עדין סקירות עליו, ולא ידוע כמה הוא יותר אפקטיבי ושקט, אבל לא נראלי שהם היו מוציאים משהו פחות טוה מהסטוק.

כמו כן יש את גירסאת TOXIC שמגיעה באוברקלוק וקירור מים, הכל בחבילה אחת! לא רק הבלוק, אבל זה כנראה יהיה יקר.

ובכללי החברות השונות שמייצרות כרטיסים עם ליבות ATI נוהגות להוציא כל מיני קירורים שונים, למשל ICEQ של HIS ועוד... ובדרך כלל זה לא עולה הרבה יותר..

ספייר הוציאה 2 גירסאות - אחת עם הקירור הרגיל הרועש ואחד טוסיק שממש לא יכנס לתקציב שלי. בדור הנוכחי אפילו HIS הוציאה את הכרטיס עם סטנדרטי ככה שכרגע אין שום חלופה ולכן אני מחכה עם השידרוג (זה והעובדה שה X1900XT שיש לי בהחלט מספק אותי כרגע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספייר הוציאה 2 גירסאות - אחת עם הקירור הרגיל הרועש ואחד [glow=red,2,300]טוסיק[/glow] שממש לא יכנס לתקציב שלי. בדור הנוכחי אפילו HIS הוציאה את הכרטיס עם סטנדרטי ככה שכרגע אין שום חלופה ולכן אני מחכה עם השידרוג (זה והעובדה שה X1900XT שיש לי בהחלט מספק אותי כרגע).

? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...