מחיר רציני/ראשון ירידת מחירים ל-2900xt, ירד ל-2,250 - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחיר רציני/ראשון ירידת מחירים ל-2900xt, ירד ל-2,250

amig2

Recommended Posts

והנה מקור מאוד מהימן אחר.

http://www.tomshardware.com/2007/05/14/r600_finally_dx10_hardware_from_ati/page26.html

בסוף העמוד תראה טבלה ובה צריכות הספק של מערכת High end עם 2900XT ואחריה אותה המערכת עם 8800GTX.

התוצאות הפליאו גם אותם והם סיכמו בכך שהם מתכוונים לעשות עוד בדיקות בנושא צריכת החשמל ולפרסם בעתיד הקרוב.

כמעט בכל האפליקציות 2900XT לוקח 10-15W פחות (!) מאשר 8800GTX, והעובדות מדברות בעד עצמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה אתם ממשיכים להשוות אותו לGTX? לGTX יש "זכות" להוציא יותר חום \ חשמל ממנו מכיוון שהוא מכוון לשוק יותר גבוהה.

ה2900XT מוציא הרבה חום \ רעש \ חשמל יחסית לשוק בו הוא מתחרה - ה8800GTS 640MB

כל השוואה לGTX מיותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והנה מקור מאוד מהימן אחר.

http://www.tomshardware.com/2007/05/14/r600_finally_dx10_hardware_from_ati/page26.html

בסוף העמוד תראה טבלה ובה צריכות הספק של מערכת High end עם 2900XT ואחריה אותה המערכת עם 8800GTX.

התוצאות הפליאו גם אותם והם סיכמו בכך שהם מתכוונים לעשות עוד בדיקות בנושא צריכת החשמל ולפרסם בעתיד הקרוב.

כמעט בכל האפליקציות 2900XT לוקח 10-15W פחות (!) מאשר 8800GTX, והעובדות מדברות בעד עצמן.

יש שם תיקו

למה אתה מעוות את האמת? מה אתה מרוויח מזה?

אותו סיפור כמו בת'רד ההוא כשחגגת את מחירם הזהה של 2900XT ו-WTF - 8800GTS 320MB

גם פה רואים שהצריכת זרם נמוכה יותר או כמעט שווה לנווידיה:

http://www.bit-tech.net/hardware/2007/05/16/r600_ati_radeon_hd_2900_xt/21

לא נכון ובמיוחד במאמץ

Unfortunately, efficiency is thrown out of the window when the Radeon HD 2900 XT is put under some load. It consumes more power than the 8800 Ultra in the same motherboard, and more than BFGTech's 8800 GTS 640MB and 320MB in a motherboard that has a 55W head start.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*תחילת ציניות* 299 לעומת 306 - באמת הבדל אדיר *סוף ציניות*

ד"א - ב IDLE הוא צורך פחות. עכשיו תחשוב אתה לבד (אם לא קשה כמובן) באיזה מצב אתה נמצא רב הזמן, IDLE או LOAD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי הביא את הלינק הזה, אני או אתה?

לפחות תלמד לומר "טעיתי" ותקבל את זה כמו גבר

שלא לדבר על זה ש

למה אתם ממשיכים להשוות אותו לGTX? לGTX יש "זכות" להוציא יותר חום \ חשמל ממנו מכיוון שהוא מכוון לשוק יותר גבוהה.

עריכה:

ד"א - ב IDLE הוא צורך פחות. עכשיו תחשוב אתה לבד (אם לא קשה כמובן) באיזה מצב אתה נמצא רב הזמן, IDLE או LOAD?

בניגוד לLOAD, בIDLE אפשר להוריד מתחים ולבצע אנדרקלוק כדי שהכרטיס יצרוך פחות חשמל. הרצפה היא הגבול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה ככה - למה נווידיה לא ביצעה את זה? למה להם להוציא כרטיס שב 70 אחוז מהמזמן (זה לדעתי מה שרב הזמן עושה הכרטיס ברב המחשבים) צורך יותר זרם?

כרגע העובדה היא שההבדל בצריכת הזרם בין שני הכרטיסים לא כזה היסטרי כמו שחלק פה מנסים להציג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=2988&p=30

With new product launches, we expect to see increased power requirements for increased performance. With the 8800 series, we saw hardware that offered excellent performance without breaking the bank on power, while the highest end part available required two PCIe power connectors. We can forgive the power gluttony of the 8800 GTX as the 8800 GTS offers terrific performance with a more efficient use of power.

R600 goes in another direction. We have a new part that doesn't compete with the high end hardware but has even more stringent power requirements. While NVIDIA's $400 hardware offered good power efficiency, AMD's Radeon HD 2900 XT eats power for breakfast. In fact, with the R600, we see the first use of PCIe 2.0 power connectors. These expand on the current 6-pin power connector to offer up to 150W over an 8-pin configuration.

http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=2988&p=18

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה ככה - למה נווידיה לא ביצעה את זה? למה להם להוציא כרטיס שב 70 אחוז מהמזמן (זה לדעתי מה שרב הזמן עושה הכרטיס ברב המחשבים) צורך יותר זרם?

כרגע העובדה היא שההבדל בצריכת הזרם בין שני הכרטיסים לא כזה היסטרי כמו שחלק פה מנסים להציג...

בתור מה אתה שואל אותי? אני עובד בNV?

הטעות שלך היא שאתה מתייחס לצריכת החשמל הכוללת (מנוחה+מאמץ) כאילו עוד שקל, פחות שקל, בחשבון חשמל זה מה שיעשה את ההבדל. אתה לא מבין שכרטיס מסך יותר זללן במאמץ גם דורש יותר מסיבי כדי להחזיק אותו, מה שמונע מהמון אנשים לשדרג את הכרטיס הקיים ל2900XT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור מה אתה שואלת אותי? אני עובד בNV?

הטעות שלך היא שאתה מתייחסת לצריכת החשמל הכוללת (מנוחה+מאמץ) כאילו עוד שקל, פחות שקל, בחשבון חשמל זה מה שיעשה את ההבדל. אתה לא מבינה שכרטיס מסך יותר זללן במאמץ גם דורש יותר מסיבי כדי להחזיק אותו, מה שמונע מהמון אנשים לשדרג את הכרטיס הקיים ל2900XT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור מה אתה שואל אותי? אני עובד בNV?

הטעות שלך היא שאתה מתייחס לצריכת החשמל הכוללת (מנוחה+מאמץ) כאילו עוד שקל, פחות שקל, בחשבון חשמל זה מה שיעשה את ההבדל. אתה לא מבין שכרטיס מסך יותר זללן במאמץ גם דורש יותר מסיבי כדי להחזיק אותו, מה שמונע מהמון אנשים לשדרג את הכרטיס הקיים ל2900XT

תגיד לי אתה באמת חושב שלמי שיש כסף לקנות כזה כרטיס לא יכול להרשות לעצמו גם ספק טוב :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...