מחיר רציני/ראשון ירידת מחירים ל-2900xt, ירד ל-2,250 - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחיר רציני/ראשון ירידת מחירים ל-2900xt, ירד ל-2,250

amig2

Recommended Posts

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אורי לפחות יודע לעשות את זה מצחיק, אתה נהייתה חיכוי עלוב שלו :nono:

כל פעם אתה מדבר על האורי הזה, מה יש לך ממנו, אני אפילו לא מכיר אותו!

אחי מה קורה איתך? לא היית כזה..

נו טוב,

ATI שיחדה אותי שאני יביעה דעה לטובתם. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:please:

תגידו, מה זה משנה שהכרטיס בטמפ' של 90 מעלות אם הוא נועד לעבוד בטמפ' כזאת? זה פוגע באוברקולק אפשרי, ו....? הוא לא יעלה את טמפ' המארז בצורה משמעותית (אם הוא מקורר כראוי, כמובן), נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בו נגיד שאפשר להגביר לו את מהירות המאוורר' date=' זה מוריד הרבה את הטמפ'.

[/quote']

ומוסיף המון רעששש

כרגע אי אפשר לדעת מי יותר טוב בין ה8800ים ובין ה2900ים בגלל שאין בנצ'מרקים של DX10

זה כמו הFX מול ה9XXX הFX היו ברוב המקרים יותר חזקים בDX8.1 אבל את מיזה מעניין כשFX תמכו חרא והיו חראאא בDX9

צריך לחכות לבנצ'ים ולמשחקים טובים של DX10 כמו שעד HL2 עדיין לא ידענו את האמת על ה"יכולות" של הFX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומוסיף המון רעששש

כרגע אי אפשר לדעת מי יותר טוב בין ה8800ים ובין ה2900ים בגלל שאין בנצ'מרקים של DX10

זה כמו הFX מול ה9XXX הFX היו ברוב המקרים יותר חזקים בDX8.1 אבל את מיזה מעניין כשFX תמכו חרא והיו חראאא בDX9

צריך לחכות לבנצ'ים ולמשחקים טובים של DX10 כמו שעד HL2 עדיין לא ידענו את האמת על ה"יכולות" של הFX

לדעתי זה מה שניראה גם הפעם :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-2900XT קצת יותר טוב מה-88GTS , אבל יש לו חסרונות משמעותיים

ה-2900XT הוא הכרטיס החם ביותר והמרעיש ביותר , עם צריכת וואט הכי גבוה שיש !

8800GTX [glow=red,2,300]חם יותר בכ10 מעלות![/glow]

8800GTX [glow=red,2,300]צורך כ10-15W יותר![/glow]

מרעיש ביותר?! אם אני אחפש מספיק בטוח שאני אמצא כרטיס רועש יותר, אבל תהיה סמוך ובטוח שככל שנראה יותר דגמים שלו בשוק מיצרנים שונים, אתה תראה אותו עם גופי שונים ומשונים ושקטים יותר.

אז הוא לא -הכי- רועש, לא צורך -הכי הרבה- וואטים, ולא ה-חם ביותר-.

עדיף שתשתוק.

אבל נגיד משתמש שלא משחק על רזולוציות גבוהות- גג עד 1024X1280 וגם זה לא תמיד, וירצה להפעיל פילטרים במשחקים- שווה לחכות ל2900XT או לקחת 8800GTS 320?

ככה או ככה, ל2900XT יש ביצועים אימתניים למדי ונע בביצועיו הנוכחיים סביב ה8800GTS640 (יותר טוב מה8800GTS320).

הוא נותן ביצועים יציבים וטובים (למרות שלא -הכי- טובים) במחשקים של היום, וכנראה יתן ביצועים מדהימים למחשקים של מחר.

בכל מקרה אם תקח אותו תהנה.

סוף סוף... מישהו חכם שמבין עניין. מחזק כל מילה :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.guru3d.com/article/Videocards/431/13/

אני יודע שזה רק מקור אחד, אבל הוא מאוד מהימן. ה880GTX לא צורך יותר חשמל ולא חם יותר. אולי תמצא תוצאות אחרות במקומות אחרים, אבל אני די סומך על המקור הזה. אם אתה רוצה אני אחפש עוד קישורים.

טוב, חיפשתי עוד מקור והנה:

http://xbitlabs.com/articles/video/display/r600-architecture_14.html

משום מה לא מצאתי מידע על החום בעמוד הזה, אולי החמצתי משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...