האים התגובה הולמת ? דעתכם. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האים התגובה הולמת ? דעתכם.

Keman

Recommended Posts

מYNET

מסוקים של חיל האוויר ירו לעבר שטחים פתוחים בצפון רצועת עזה, לאחר שפלסטינים ירו שבע רקטות קסאם אל הנגב המערבי.

האים התגובה הולמת ?

האים לא הגיע זמן להפסיק לבזבז תקציב בשביל ירי על שטחים ריקים ולעבור לפעולה אמיתית להגנת תושבי שדרות, שליבי הכואב והזואק איתם ?

מקור :

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3400629,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איך מטילים עוצר על איזור שאתה לא שולט בו?

ואני מסכים עם פותח הת'רד, זה בזבוז לא נורמלי של תחמושת ודלק (מעבר לעובדה שלא משרת שום מטרה)

איך? כוחות קרקעיים סוגרים את מעברי הגבול, אם צריך גם בכח. חיל הים יוצר טבעת שסוגרת את כל היציאות לים וחיל האוויר מזניק שמורידים כל כלי טיס שמתקרב לשטח האווירי שרוצים לסגור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך שום עוצר.

כל קסאם שנשלח לכיוונינו הם יקבלו פצצה על מתקני החשמל והמים שלהם.

מה שאומר שברגע שהם ישלחו קסאם הם יהיו בלי מים וחשמל לתקופות ארוכות עד שהם יבנו מחדש את המתקנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

<מחשבה פוליטיקאית>

זאת תגובה הולמת לגמרי ולא צריך יותר בשלב זה. לא להגיב בכלל עדיף. כל עוד הם הורגים אחד את השני והכאוס בעזה חוגג אסור לישראל בשום אופן לתת להם מטרה משותפת. עד למקרי מוות תושבי שדרות הם ראויים להקרבה.

</מחשבה פוליטיקאית>

חיים קשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך? כוחות קרקעיים סוגרים את מעברי הגבול, אם צריך גם בכח. חיל הים יוצר טבעת שסוגרת את כל היציאות לים וחיל האוויר מזניק שמורידים כל כלי טיס שמתקרב לשטח האווירי שרוצים לסגור.

לזה קוראים סגר

עוצר זה כשאי-אפשר בכלל לצאת מהבית

עד כאן רגע של סמנטיקה :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך שום עוצר.

כל קסאם שנשלח לכיוונינו הם יקבלו פצצה על מתקני החשמל והמים שלהם.

מה שאומר שברגע שהם ישלחו קסאם הם יהיו בלי מים וחשמל לתקופות ארוכות עד שהם יבנו מחדש את המתקנים.

"מתקני החשמל שלהם" זה בעצם של , היא מספקת להם חשמל... לגבי המים אני לא בטוח למרות שנראה לי שגם זה מגיע מישראל כי לא זכור לי איזה מקור מים בעזה.

אם יעשו עוצר זה יפגע בלפחות בשני אינטרסים של , רוצה שהם יריבו ביניהם וחוות דעת עולמית.

<מחשבה פוליטיקאית>

זאת תגובה הולמת לגמרי ולא צריך יותר בשלב זה. לא להגיב בכלל עדיף. כל עוד הם הורגים אחד את השני והכאוס בעזה חוגג אסור לישראל בשום אופן לתת להם מטרה משותפת. עד למקרי מוות תושבי שדרות הם ראויים להקרבה.

</מחשבה פוליטיקאית>

חיים קשים

המחשבה הזאת נכונה עד שמישהו מישראל נפגע, כשזה קורה הפוליטקאים מפחדים מהדעה העולמית ושל ארה"ב בפרט.

חוץ מזה אולמרט יצור לא יודע איך עשו מהבן אדם הזה ראש ממשלה, אני הצבעתי ירוקים רק כי ידעתי שכל המפלגות שחושבות את עצמן הן המיץ של הזבל בלי שרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האים

האים

מה זה הקטע הזה מה ??? נדפק לך השכל מאיזה קאסם?!?!

"האם" לא "האים"...

ברור שזה לא תגובה הולמת... אבל לא תמיד אפשר לחסל את המשגרים ויש רצון להמנע מפעולה קרקעית. אז זה מה יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה הקטע הזה מה ??? נדפק לך השכל מאיזה קאסם?!?!

"האם" לא "האים"...

ברור שזה לא תגובה הולמת... אבל לא תמיד אפשר לחסל את המשגרים ויש רצון להמנע מפעולה קרקעית. אז זה מה יש.

לא, גבר, ממש לא נדפק לי כלום. אני בריא ושפוי.

רק, סתם לידיעה, אחותי, בעלה, ואחיין שלי, שהוא בן 4 חודשים (היצור החמוד בעולם) גרים שם, וממש לא נעים לי כל פעם לקפוץ ובבהלה ופחד על שלומם להיתקשר עליהם.

בגלל זה הדבר האי-מעשה מצד אלה, שהצבענו עבורם (כאלה שכן, וכאלה שלא) ממש מפריע לי אישית.

אני יודע, שהת'רד לא ממש יעזור ולא יבוא הפתרון מצידינו, אבל מעניין אותי לדעת, מה חושבים האנשים פה.

ואם אתה לא אוהב את הניסוח של השאלה שלי - אתה תמיד מוזמן לפתוח דיון משלך ולנסח את זה בצורה, שאתה תוהב.

תודה על ההבנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...