שימוש במארז ישן - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שימוש במארז ישן

Dubek

Recommended Posts

שלום.

יש לי מחשב ישן שלא עובד, ואני רוצה להשתמש בספק ובמארז שלו לבניית מחשב חדש לשימוש משרדי.

בגלל שזאת הפעם הראשונה שאני מתכוון להרכיב מחשב, יש לי שאלה שאולי תראה את בורותי בנושא.

רציתי לשאול אם אני יכול להשתמש במארז מלפני 4 שנים ולהתקין בו לוח אם חדש, למרות שהקונפיגורציה של החיבורים האחוריים שונה ממה שקיים היום (יש מקום רק לשני חיבורי , ואין חיבור לכרטיס .

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד אנחנו מדברים על מארז ATX ולוח ATX סטנדרטיים לא צריכה להיות שום בעיה.

אני מתאר לעצמי שיש לך ספק ג'נרי,אבל אם אתה לא רוצה להשקיע במשהו חדש אני לפחות מקווה שאתה לא מתכנן על כ.מסך חזק במיוחד אחרת יכול מאוד להיות שזה לא יספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה להשתמש בלוח אם עם כרטיס מסך מובנה (המחשב לשימוש משרדי).

השאלה היא אם אני אצטרך להוריד את החלק האחורי של המארז כדי לחשוף את כל החיבורים של לוח האם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שתעשה את זה לא הבנתי,תפתח את המארז מצידו השמאלי (אם הוא עם הפנים אלייך) ותחבר הכל.

כ.מסך מובנה יכול להסתדר עם ספק ג'נרי אם אין לך רצון לקנות מארז/ספק חדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שתעשה את זה לא הבנתי,תפתח את המארז מצידו השמאלי (אם הוא עם הפנים אלייך) ותחבר הכל.

כ.מסך מובנה יכול להסתדר עם ספק ג'נרי אם אין לך רצון לקנות מארז/ספק חדשים.

לא התכוונתי לפירוק בזמן הרכבת המחשב. המארז הרי סגור מאחורה ויש לו פתחים לפי החיבורים שקיימים על לוח האם.

אם ללוח האם החדש יש קונפיגורציה אחרת של חיבורים, אני צריך להוריד את הפלטה האחורית, מאחר שהפתחים שלה לא מתאימים לקונפיגורציה של החיבורים בלוח החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...