מחשב כולל מסך LCD וציוד היקפי. גרפיקה בעיקר. 6200~ שח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב כולל מסך LCD וציוד היקפי. גרפיקה בעיקר. 6200~ שח

polkmen

Recommended Posts

מבקש הצעה למפרט מלא בבקשה.

המחשב מיועד בעיקר לעיצוב תלת מימד בתוכנות: 3d studio max, Solid works, Maya ,Rhino 3D

כמו כן, מיועד להריץ משחקים( אני לא - אין צורך שיתמוך במשחקים הכי הכי כבדים), הורדות וסרטים.

בקשר לOC, אם כדאי לעשות למחשב כזה אז אני בעד כדי לחסוך בעלויות.

אני יודע שזה קשה להרכיב מפרט כזה במחיר כזה אבל תנסו לא לחרוג הרבה.

המחשב הוא השקעה לשנתיים בערך. רצוי שלא אצטרך לשדרג הרבה כדי שאוכל להשתמש בו לאותם שימושים בעוד שנתיים וגם שלוש.

לכן אני מבקש בסיס מספיק טוב לשידרוגים העתידיים שאצטרך כדי להפעיל תוכנות ומשחקים מהסוג שהזכרתי.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

INTEL 2 DUO S775 1.8GHz(E4300) 800MHz/FSB 2MB - BOX ¤681

¤625 GIGABYTE GA-965P-DS3 REV3.3

¤691 TWINMOS 2048MB (1024X2) 800MHz CL5

כרטיס מסך או X1950XT או 8600GTS הX1950XT מציג ביצועים טובים יותר.. אבל ה8600GTS תומך DX10.. תלוי כמה חשוב לך התמיכה בDX10..

WD 250GB 16MB SATA2 7200 RPM - WD2500KS ¤381

ENERMAX LIBERTY 400W - ELT400AWT ¤422

¤305 NZXT TRINITY w/o PSU

LG DVDRW GSA-H30N DOUBLE LAYERED X18 - BLACK - SATA ¤220

SUNBEAM TUNIQ TOWER 120mm ¤254

מסך קח או משהו בסגנון

XEROX XG91D 1500 L192P.בעלי פאנל MVA איכותי או CMV 22 אינטש עם פאנל TN שפחות טוב.. אבל 22 אינשט במחיר מצחיק..

כל המסכים האלה עולים בסביבות ה1400..

תלוי מה אתה מעדיף איכות גבוה + גודל קטן יותר או איכות פחות טובה + גודל ענקי...

לא היה לי כח לחשב כמה יוצא.. אבל זה נכנס בתקציב.. מאוד ישתלם לך לעשות OC..!

גם תחסוך הרבה כסף.. גם תקבל מעבד הרבה יותר חזק.. שמאוד חשוב לשימושים שלך..

כם הרוחב פס(FSB) בין הלוח אם למעבד שלך יהיה על 1333MHZ ולא על 1066MHZ וגם התדר יעבדו על גבוה יותר.. (תלוי לכמה OC תגיע..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח ליותר פירוט לגבי הלוח אם והכ.מסך שאני צריך.

שאלה חשובה: מה ההבדל בין כ.מסך שנועד במיוחד לעיצוב גרפי (QUADRO) לבין כרטיס למשחקים? מה יותר מתאים לי?

כמו שהבנתי DX10 חשוב למשחקים עתידיים. כן הייתי רוצה שיתמוך ב DX10

האם כרטיס יהיה מספיק טוב למשחקים גם? האם כרטיס למשחקים מסוגל לביצועים בעיצוב גרפי כמו QUDRO?

תעזרו לי לעשות קנייה חכמה כלכלית לשנה- שנה וחצי הקרובה. אולי כדאי לקנות רכיבים שיספיקו לשנה הקרובה ואח"כ לשדרג את המערכת כשהרכיבים החזקים היום יהיו זולים בעתיד? אשמח מאד אם אפשר להוריד בתקציב ולנהות ממחשב יעיל. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...