בליזארד מתגרה בנו... - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בליזארד מתגרה בנו...

עמיר

Recommended Posts

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה לא שיחקתה בדיאבלו

מעכשיו אתה לא יוצא מהבית עד שאתה לא מסיים לפחות את דיאבלו 2

אנשים זה לא הולך להיות MMO

למה כי תחשבו שכל האנשים שמשחקים WOW יצתרכו להחליט איזה משחק לשחק (כי גם ככה אין להם חיים אז גם את מה שנשאר הם יצתרכו להשקיע בשני משחקים)

כמו שאמרו בליזארד עוד לא חלבה את הפרה בשם WOW

אז בטוח שזה לא MMO

כולם חושבים שזה יהיה SC2 D3 או WOS

אם זה יהיה משהו מפטיע אז אני חושב שתקום לנו סדרה חדשה דנדשה מבית בליזארד (מעניין)

תזכרו את דברי :iamstupid:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

From the color scheme and style of the design, it looks very Starcrafty to me. Aside from the fact that Starcraft is the only game on there without a sequel, those vertical blue scanlines just scream of sci-fi. What do you guys think?

כו, זה באמת נראה ככה.

גם העובדה שכל העסק נראה כמו כוכבים בחלל + הפונט (בעיקר הספרות הגדולות) ממש מתאים לsci-fi

אבל DAMMIT - אני רוצה לשמוע משהו על D3!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי שזה נראה ככה, זה יכול מאוד להטעות...

כמו עם ההכרזה על SC:Ghost שכולם היו משוכנעים 100% שזה הולך להיות SC 2 והתלהבו שהתמונה, אם עושים לה ככה ואז ככה היא של הGhost! הולי שיט! ואז מגיעה ההכרזה... משחק פעולה מגוף שלישי לקונסולות שמתרחש ביקום של SC... פאק!(בלי להזכיר את העובדה שהוא בכלל לא יצא וכנראה בוטל).

לגבי הטענה ש"אלו שמשחקים WoW יצטרכו לבחור בין זה לזה וזה לא יהיה משתלם כלכלית" - נו באמת, הרי לבליזארד לוקח שנים לפתח משחקים ואחרי ההכרזה הזו יעברו כמה שנים טובות עד שהמשחק ייצא ועד אז WoW כבר יהיה.. מיושן... ואיזו דרך טובה יותר להמשיך לקבל כסף מMMO אם בשנייה שהמשחק הכי מצליח שלך נהיה מיושן, אתה מכניס משחק חדש דנדש שגם אותו ייקנו מיליונים?

כרגע, אני כמעט משוכנע שזה MMO ביקום של StarCraft, אני מאוד מקווה שאני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא שיחקתה בדיאבלו

מעכשיו אתה לא יוצא מהבית עד שאתה לא מסיים לפחות את דיאבלו 2

אנשים זה לא הולך להיות MMO

למה כי תחשבו שכל האנשים שמשחקים WOW יצתרכו להחליט איזה משחק לשחק (כי גם ככה אין להם חיים אז גם את מה שנשאר הם יצתרכו להשקיע בשני משחקים)

כמו שאמרו בליזארד עוד לא חלבה את הפרה בשם WOW

אז בטוח שזה לא MMO

כולם חושבים שזה יהיה SC2 D3 או WOS

אם זה יהיה משהו מפטיע אז אני חושב שתקום לנו סדרה חדשה דנדשה מבית בליזארד (מעניין)

תזכרו את דברי :iamstupid:

בקשר לנושא: אלוקים תעשה שזה יהיה D3! דיאבלו, סדרת המשחקים היחידה שרכשתי בכסף(חוץ מכמה משחקי פורנו-לא!).

לא בקשר לנושא:

אדון טדי85 אחרי שאני קורא הודעות כמו שלך אני מתגעגע לעברית של קרירירירין(חוץ מהעובדה שהוא "ילד-מאוורר").

הים עתע מזלייייך לכרוה הד המשבת הזה אז......זה רע מאוד בקיצור... לך ללמוד עברית בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לנושא: אלוקים תעשה שזה יהיה D3! דיאבלו, סדרת המשחקים היחידה שרכשתי בכסף(חוץ מכמה משחקי פורנו-לא!).

לא בקשר לנושא:

אדון טדי85 אחרי שאני קורא הודעות כמו שלך אני מתגעגע לעברית של קרירירירין(חוץ מהעובדה שהוא "ילד-מאוורר").

הים עתע מזלייייך לכרוה הד המשבת הזה אז......זה רע מאוד בקיצור... לך ללמוד עברית בבקשה.

תגידו כמה קשה להבין ש"דיסלקט" זו לא קללה ויש אנשים שבאמת קשה להם לכתוב כמו שצריך?

להעיר זה נחמד, אבל וואלה אפשר לעשות את זה כמו שצריך. ואם כבר העירו לו והוא אמר מה הסיבה, אז בכלל.

בקשר לבליזארד-

סדרך העדיפויות של מה שאני רוצה:

1. דיאבלו 3

2. סדרה חדשה

3. SC2

מה שכנראה יהיה:

1. SC2

2. דיאבלו 3

3. סדרה חדשה

ככה שאין מה לקוות :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התמיכה :hi:

העדיפות שלי

1 SC2

2 D3

3 סדרה חדשה

ההימור שלי

1 סדרה חדשה

2 SC2

3 D3

יש לי שאלה יש כל כך הרבה עובדים בבליזארד ועוד הרבה אנשים אחרים שיכולים לדעת אז למה אין איזו הדלפה עסיסית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אם תהיה הדלפה יעלו על מי שבדליף והוא ישלם פיצויים כל חייו ויכנס לכלא.

דבר שני, אפשר לעשות סקר מי רוצה שזה יהיה SC2 או MMO (או חושב שזה יהיה).

מי זה הפותח של הת'ראד, שישנה אתה זה... הכי פשוט לכולם..

מי שהימר נכון יקבל בירה ממני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה יש כל כך הרבה עובדים בבליזארד ועוד הרבה אנשים אחרים שיכולים לדעת אז למה אין איזו הדלפה עסיסית

בליזזארד הם פנאטיים כשזה מגיע למוצרים שלהם.

בשביל להחשף בחברה לחומר שעוד לא פורסם צריך לחתום על כל כך הרבה אישוריים משפטיים שאף אחד לא מעיז להתעסק איתם רק בשביל לספר לעולם מה שהוא ידע לבד שנתיים מאוחר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...