קבלו את הביקורת הראשונה על ה GEFORCE FX !!! - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבלו את הביקורת הראשונה על ה GEFORCE FX !!!

ophirv

Recommended Posts

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נו אז סוף סוף המפלצת יצאה :)

ומה קיבלנו : שאב אבק עם רצינית ביותר שמסוגלת בקושי להריץ דום3 ...

ועכשיו ברצינות - ההייפ העצבני שהיה לפני הכרטיס היה מוגזם בדיוק כמו שההייפ שהיה למטרוX עם הכרטיס שלה

מפחינת הנתונים היבשים צריך להיות חזק אף יותר מה FX של נוודיה - אולי - מה ששוב מוכיח !!!

הנתונים היבשים של הכרטיסים הם שום דבר !! לעומת תכנון נכון וניצול נכון של הטכנולוגיה !

מה שנווידיה עשו זה הם רצחו את הטכנולוגיה הפשוטה יחסית עם מהירות אבל בלי רוחב פס לזיכרונות ,

לא כמו שיש לפחות לATI ולכן יש מצב של חוסר ניצול - וכניראה המצב דומה בליבה .

אני לא יכנס לטכנולוגיה של מטרוקס - גם הם פיספסו ובגדול - כרטיס שהקדים את זמנו ב 5 שנים לפחות

ולכן ניצול הטכנולוגיה נראה כמו שנראה - על הפנים.

נבידיה לא נפלו הם הוציאו משהו שפשוט גדול עליהם , זה בהחלט כישלון - לפחות מפחינה מסחרית שכן

ATI לא תשאר בשילוב ידיים ותוציא את הליבה המתקדמת שלה ה R350 .

לגבי הרעש - מערכת ה OTS המדוברת כל כך אולי לא מתאימה לכרטיס שאמור להיות פופולרי כל כך

- אולי עוד פיספוס בכרטיס למרות שאולי חברות שונות עלולות להציג קרור שונה ?

לא לחסל לגמרי את הכרטיס הוא רק יצא !!!

תנו לו צ'אנס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין שבכרטיסי הדור הבא רק ATI יצאה טוב. נכשלה כישלון חרוץ, אומנם הוציאה כרטיס שעולה על כרטיסי הדור הקודם, אך באיחור גדול מדי וATI צוחקת כל הדרך אל הבנק. ולחשוב שNVIDIA היו הכוח הבלעדי לפני שנה בכל מה שקשור לשוק הביתי.

אל תשכחו גם את עניין המחיר לגבי נGFX מול הR9700PRO, בינתיים התמחור של ATI אטרקטיבי יותר (ואם הם לא ינסו יותר מדי לחלוב את השוק הגבוה, אז בעתיד הקרוב נראה ירידת מחירים, בייחוד אחרי הR350)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז סוף סוף המפלצת יצאה :)

ומה קיבלנו : שאב אבק עם רצינית ביותר שמסוגלת בקושי להריץ דום3 ...

ועכשיו ברצינות - ההייפ העצבני שהיה לפני הכרטיס היה מוגזם בדיוק כמו שההייפ שהיה למטרוX עם הכרטיס שלה

מפחינת הנתונים היבשים צריך להיות חזק אף יותר מה FX של נוודיה - אולי - מה ששוב מוכיח !!!

הנתונים היבשים של הכרטיסים הם שום דבר !! לעומת תכנון נכון וניצול נכון של הטכנולוגיה !

מה שנווידיה עשו זה הם רצחו את הטכנולוגיה הפשוטה יחסית עם מהירות אבל בלי רוחב פס לזיכרונות ,

לא כמו שיש לפחות לATI ולכן יש מצב של חוסר ניצול - וכניראה המצב דומה בליבה .

אני לא יכנס לטכנולוגיה של מטרוקס - גם הם פיספסו ובגדול - כרטיס שהקדים את זמנו ב 5 שנים לפחות

ולכן ניצול הטכנולוגיה נראה כמו שנראה - על הפנים.

נבידיה לא נפלו הם הוציאו משהו שפשוט גדול עליהם , זה בהחלט כישלון - לפחות מפחינה מסחרית שכן

ATI לא תשאר בשילוב ידיים ותוציא את הליבה המתקדמת שלה ה R350 .

לגבי הרעש - מערכת ה OTS המדוברת כל כך אולי לא מתאימה לכרטיס שאמור להיות פופולרי כל כך

- אולי עוד פיספוס בכרטיס למרות שאולי חברות שונות עלולות להציג קרור שונה ?

לא לחסל לגמרי את הכרטיס הוא רק יצא !!!

תנו לו צ'אנס.

לבינתיים אל תתייחס ל doom3 מכיון שהמפתח של דום 3 ( הבחור עם המשקפיים , כל הזמן אני שוכח את שמו ;D ) שאמר שr300 יריץ את d3 בצורה הטובה ביותר פנה ל מהר מאוד לאחר שהתברר שהדליפה של האלפא הגיעה מ ATI .

חוץ מזה , d3 לדעתי רחוק מאוד מאיתנו , ובטוח יהיו לו דחיות , וכל עוד כל משחק רץ אצלי חלק על רזולוציה גבוהה ומספקת , אני לא חושב בכלל על gf fx או ראיידון 9700 ( יש לי ti 4400 ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבינתיים אל תתייחס ל doom3 מכיון שהמפתח של דום 3 ( הבחור עם המשקפיים , כל הזמן אני שוכח את שמו ;D ) שאמר שr300 יריץ את d3 בצורה הטובה ביותר פנה ל מהר מאוד לאחר שהתברר שהדליפה של האלפא הגיעה מ ATI .

חוץ מזה , d3 לדעתי רחוק מאוד מאיתנו , ובטוח יהיו לו דחיות , וכל עוד כל משחק רץ אצלי חלק על רזולוציה גבוהה ומספקת , אני לא חושב בכלל על gf fx או ראיידון 9700 ( יש לי ti 4400 ) .

מה הדליפה של גירסת האלפא באה מכיוון ATi????... מישהו מוכן להרחיב בבקשה...!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הודלפה גרסת בטא של דום 3 לתוכנות שיתוף כמו קאזה ואידאנקי . בעקבות בירור שנערך ההדלפה באה מ-ATI. אין הרבה מה להסביר.

תיקון קטן: ההדלפה יצא מ-ATi, איזה שהיא קבוצה מוזרה לא מוכרת בשם iDN או משו כזה השיגה אותו ושיחררה לשרתי FTP, לא לתוכנות שיתוף מטומטמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Gfx הוא האכזבה של השנה!

כי אם עוד מנצח בכמה אחוזים את הR9700pro אז מה הוא שווה? כי בטוח שהוא יעלה הרבה יותר מאשר המתחרה R300

את האמת אני ממש ציפתי לכרטיס הזה ורציתי לראות את התגובה של Ati לfx אבל אני יודע שהתגובה של Ati היא לצחוק על .שדחתה את הכרטיס בהרבה חודשים וכולם חשבו איזה קלף חזק מחזיקה מתברר שהקלף הוא חלש מאוד.

גם הכרטיס מתחמם מאוד גם הוא נישמע כמו שואב אבק (כמו שאמר אתר החומרה טום. שאפשר לשמוע אותו גם אם אתה לא בחדר)

הכרטיס בשבילי אכזבה גדולה! ואל תשכחו לAti יש את הR350 שבטוח יביס את הFx ועדיין לא ישמע כמוהו (אני מקווה שלא ישמע כמוהו).

מקווה מאוד שאני טועה והכרטיס הוא באמת מפלצת שמצידקה את הקירור המפלצתי. אבל קשה לי להאמין שדריברים חדשים ישפרו בהרבה את הציון ויראו שNvidia חזרה לשוק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...