קבלו את הביקורת הראשונה על ה GEFORCE FX !!! - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבלו את הביקורת הראשונה על ה GEFORCE FX !!!

ophirv

Recommended Posts

יש לי ד גא וו

זוכרים את הביקורת הראשונה על ה9700

אותם בעיות הופיעו רעש וכדומה...

ואחרי חודש כולנו היינו מלאי הערכה אליו.

אני לא יודע עם הקרור יהפולך חלש יותר אבל אני בטוח שיגיע פתרון מבית TT

ואני עדיין לא יודע דבר על יכולותיו...

צריך בסה"כ הכל לחכות מעט...

ובקשר לפיתרון הקרור המיוחד המופיע בכרטיס על פי מה שזכור לי גם בכרטיס של אביט שהופיע פתרון דומה היתה בעית רעש קלה.

הבעיות שהיו ל ATI בדריברים לא היו של Performance אלא של Compatibility. אני זוכר מצוין את הכותרת של טום כאשר הם בחנו את הכרטיס וזה היה בסגנון "יחי המלך החדש". אבל במקרה הזה... לא.

ובקשר לפתרון קרור - הדבר היחיד שיעשה אותו שקט זה קירור מים, אבל אז הוספת איזה 300 שקל למחיר הכרטיס סתם... הכרטיס הזה, כפי שרשום בביקורות, מתחמם מאד גם עם הקירור המסיבי שלו.

ובקשר לפתרון הקירור של , ה OTES, זה לא עניין של בעית רעש. מערכת ה OTES היא בכוונה לאוברקלוקרים כבדים וכאלה שמוכנים לסבול יותר רעש עבור כרטיס מקורר טוב יותר.

ועם המעלות שהכרטיס מראה בזמן משחקים, יש לי הרגשה שהוא גם כשלון בתחום ה OC, אבל אל תתפסו אותי במילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מציע! במקום עכשיו לקטול את הכרטיס

לחכות שNvidia תוציא לו דריברים חדשים ולראות אותו איתם מול הR300

כי קשה לי להאמין שכרטיס עםמאפינים כאלו מציג את הביצועים האלו. אבל אף אחד לא שוכח את הMatorx perphlia שהיה אמור להיות מתמודד חדש והיום אף אחד לא מתסכל עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שאני מצטרף לדיון מאוחר מידי, עד עכשיו הייתי בבית ספר >:(

לאנשים שאמרו ש-ATi ייצרו כרטיסי מסך "זבל" - אתם לא מבינים דבר או חצי בדבר במחשבים שאני מציא לכם לסתום. ATi מעולם לא ניסתה להתחרות ב- בשוק הגבוהה, הם העדיפו לייצר כרטיסים זולים ופחות חזקים שישמשו כתחלופה לאנשים שאין להם 500$ להשקיע על כרטיס מסך.

ה- 9700PRO היה מצויין מבחינת ביצועים גם בגרסה הראשונה שלו, מה שמנע מהמבקרים לתת לו ציון 10 זה הבעיות עם המשחקים וכל השטויות ש-ATi לא מצאו לפני שיחרור הכרטיס.

הביצועים של ה-FsuX ב-DX9 לא משנים הרבה, הכרטיס לא מראה שום הבדל ענק ששווה 400$ מהכרטיס החזק של ATi במשחקים של DX8.1. עוד חשוב לזכור שהמשחק היחידי שישתמש בזמן הקרוב ב-DX9 הוא Unreal 2, היחידי ביותר שידוע עליו!

זהו בערך, מצטער שלא ציטטתי, אני מאוד עייף פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע! במקום עכשיו לקטול את הכרטיס

לחכות שNvidia תוציא לו דריברים חדשים ולראות אותו איתם מול הR300

כי קשה לי להאמין שכרטיס עםמאפינים כאלו מציג את הביצועים האלו. אבל אף אחד לא שוכח את הMatorx perphlia שהיה אמור להיות מתמודד חדש והיום אף אחד לא מתסכל עליו.

אתה יכול להציא הרבה דברים, אבל מה שאתה מציא מטומטם. הדרייברים לא יעזרו לו הרבה.

יכולים להיות לו כל המאפיינים הכי עצבנים בעולם, של דור מיליון ומשהו, זה לא משנה. אם הוא לא יודע לנצל אותם כמו שצריך, הוא לא שווה יריקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קרה כמה חודשים טובים אחרי יציאת הכרטיס ... ::)

אני לא יודע... הדבר היחיד שאפשר לעשות, זה לחכות ולראות, מה לידטק ומסי יוציאו מהכרטיסים ...

( אגב, משהו במקרה יודע אם הן ישנו את הקירור? ) .

לגבי משהו שדיבר על פיתקון מבית TT, אמרו כבר שהכרטיס הוא תנור, אז איך ה TT מול ה טנק יהיה? :)

ובאמת... כשאני שומע שוב ושוב, את ה GF FsuX מול ה 9700פרו זה ממש מוזר ( חוצמיזה שהאוזניים כבר כואבות לי, אבל זה משהו אחר! ) ...

* GF FsuX by TheHunter ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בעבר עם סדרת הGF4 TI עם דרייברים שמתאימים להם יותר הם הוציאו 20% יותר ביצועים מאשר דרייברים ישנים.

אפילו עוד עשרים אחוז שיפור בביצועים לא מבטיח לנוידיה הצלחה, כרגע יש להם כרטיס פחות או יותר שווה לזה של ati, והמצב בשוק הוא שלati יש כרטיס שעולה על הכרטיס של כמעט בכל פלח שוק. אז הfx בשביל נוידיה הוא כמו שאומרים too little too late, מילא אם האף איקס היה בגדר שיפור של ממש, כפי ש הריידיאון 9700 היה לעומת הגיפורס ארבע טי, אבל הוא לא.

ובשביל כל אלו שלא רוצים להאמין שהסטוטס קוו כבר לא תקף אני רק אומר שאף אחד לא נמצא בראש לאורך זמן, גם ati תרד מגדולתה בסופו של דבר ותבוא חברה אחרת במקומה, ומה שבאמת צריך להיות חשוב למשתמש הוא שימשיכו לבוא מוצרים חדשים ואיכותיים ללא קשר לחברה שתיכננה אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר הייתי חושב שכל מי שכתב בדיון זה הוא פאנבוי של ATI . :)

עדיין אי אפשר לדעת אם ה-FX יפול בוודאות , אך לפי המצב כרגע , זה רע בשביל נוידיה .

סליחה >:(

אני פן בוי של ניווידיה, אבל אי אפשר להתעלם מה שעומד לך מול העיניים! :o ( טוב, לפחות לגבי הרעש, אין ויכוח זה 100% רועש - גם לחרשים זה יהיה חזק :-X )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שה GF FX יהיה יותר טוב בהרבה כי נראה לי כל הדחיות של היו בגלל שNVIDIA ידעה שהכרטיס שלה לא יכול להתחרות ב R9700 PRO ולכן לדעתי הם כל הזמן שיפרו אותו עד שלפחות ה FX הצליח לעבור את ה R9700 לפחות ב 10 אחוז ...

לכן מקסימום הדריברים ישפרו את הביצועים אולי ב 5 אחוז לא יותר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שה GF FX יהיה יותר טוב בהרבה כי נראה לי כל הדחיות של היו בגלל שNVIDIA ידעה שהכרטיס שלה לא יכול להתחרות ב R9700 PRO ולכן לדעתי הם כל הזמן שיפרו אותו עד שלפחות ה FX הצליח לעבור את ה R9700 לפחות ב 10 אחוז ...

לכן מקסימום הדריברים ישפרו את הביצועים אולי ב 5 אחוז לא יותר ...

אם אתה צודק הכרטיס הזה יהיה חסר כל יכולות אובקלוקינג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...