לעזאזל! חומני זו החייה הכי מפגרת בעולם ! למה & - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לעזאזל! חומני זו החייה הכי מפגרת בעולם ! למה &

Sting

Recommended Posts

כבר שעה שאני רודף אחרי החרא הקטן הזה שמתעופף לי בחדר כשכל פעם אני שומע "פאף" "פק" ושאר צלילי התנגשות בקיר של היצור העיוור הזה

בהתחלה ניסתי עוד להיות טוב איתו ואפילו פתחתי לו את שתי החלונות לרווחה כדי שיצא אבל למפגר הזה אין שום קורדינציה בסיסית כדי להעיף את עצמו מהחדר שלי אפילו!

גם שמתי וניסתי להתעלם ממנו אבל מה ? החרא הזה לא מספיק שהוא נתקע בקירות כל רגע אלה הוא גם נתקל בי כל שתי דקות :s07: ... כאילו בכוונה :pissed:

עד שאמרתי דיי הגיעו מיים עד נפש ! אפילו סרט בשקט בלילה אי אפשר לראות. ומי שפולש לטריטוריה שלי ומפר את שלוותי הענווה יאלץ לשאת בתוצאות

ולא מזיז לי שחוק דרומי לא אושר עדיין פה זה חוקי הג'ונגל ! ואפילו חיה מפגרת כזו צריכה להכיר אותם (וגם אם לא אז אי ידיעת החוק אינה פותרת מעונש :smile1:).

אז נכנסתי למוד 300 , לקחתי איזה Tshirt ישנה כדי לירט אותו וסגרתי את הדלת והחלונות >:D !

It's only u and me now

:hat: ! you can hide but u cant run from me bitch !

למשך שעה כמעט שאני רדפתי אחרי החרא המעופף הזה בחדר...

הוא ניסה לברוח... אבל החלונות היו סגורים .

הוא ניסה להתחבא... אבל אני ארבתי לו בסבלנות .

הוא אפילו ניסה לתקוף ! ונתקל בי שוב ...

אך אני לא ויתרתי ולא התיאשתי ...זרקתי עליו שוב ושוב את החולצה ... אך החרא הקטן הצליח להמלט כל פעם מחדש, כן כן... למרות שהחרא הזה היה בעל קישורי טייס של סטיבי וונדר הוא נעזר במשב הרוח שנגרם עקב הזריקה על מנת להתנדף הצידה :o

עד שהגיע הרגע המושלם... קו אש פתוח לירוט קטלני שהיה נקי מחפצים יקרי ערך שיכלו לההרס מ friendly fire ...

target acquired

lock on

green light

fire at will

BANG!!!

זרקתי במלוא העוצמה... והוא נפל לקרקע כמו אורן זריף אחרי קטנה של מייק טיסון .

1760379216zp4.jpg

[אילוסטרציה]

אספתי אותו עם חתיכת נייר ופתרתי אותו מהעולם דרך הניאגרה

כה יעשה לחומני אשר מפר את שלוותי ! :hat:

ועכשיו לפינת בזוקה.

היעדת שחומני היא חיה זרה שהצליחה להתגנב מאיראן ולהתרבות בארץ ? ועל כן שמה חומני, על שם המנהיג האיראני חומני, ימח שמו עם אחמדינג'ד.

בדיוק כמו האיראנים חסרי התועלת האלה שרק צרות עושים כך גם החיה העלובה הזו !

אבל אתם יודעים מה הקטע הכי מעצבן... שעכשיו אני שומע עוד אחד ! הבן-זונה הזמין תגבורת כניראה .... נראה שהולך להיות לי לילה לבן כוס אמק :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

התמונה היא אילוסטרציה! כמו התמונות המצונזרות האלה בכתבות על כל הנפגעים מינית שכתוב לידם "התמונה להמחשה בלבד" "אין קשר בין המוצג בתמונה לכתבה" וכו'

לא הצהרתי באף מקום שזו התמונה שלו... גם ככה הם כולם נראים אותו דבר

אם אתם רוצים... הבא שנכנס לי לחדר אני משפד אותו על קיסם ומעלה את התמונות שלו לפה.

אני יודע איפה הוא גר!

ברחובות!

חחח , מה באמת נסגר עם הלייזר הירוק ? הייתי יכול להמיס אותו עכשיו אם היה לי אותו ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך אליי..

למרות שהיו כמה עיקובים עם המשלוח עקב מחלה של בעל החנות... :( המשלוח יצא לא מזמן...(3 ימים)

אבל אני בספק שהיית שורף את הג'וק בלי לפחות לנסות לעשות את המוד שמטין את ההתנגדות של הוטנציומטר שעל הלוח(מעגל) של הלייזר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז נכנסתי למוד 300

אני מדמיין אותך מחזיק חנית ומגן ביד, עומד מול החומייני הפצפון הזה, וצועק לו "this is spartaaaaaaaaaaaa"

ואז מתחילה המוזיקה הסופר דרמטית וחזקה של "300" , ואתה זורק עליו את החנית בהילוך איטי

:ylsuper:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...