מחשב למשחקים ועריכה גרפית עד 20K - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב למשחקים ועריכה גרפית עד 20K

Hikaru

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שאלה: האם באמת צריך מקלדת ועכבר ב1000 שקל או שזה סתם בגלל שהתקציב מנופח? האם ההבדל ב"חוויה" בין מקלדת ועכבר ב200-400 שקל לבין מקלדת ועכבר ב1000 שקל רציני?

יש הבדל,

דבר ראשון ככל שהמחיר גבוהה יותר אז הוא איכותי יותר (זה אומר פחות צריכת חשמל, קפיצות, ואפילו מסך LCD במקלדת!!!)

דבר שני הוא שככל שתשלם יותר, תקבל סוג עדיף יותר, -חוטי וגלגלת-אופטי-.

דבר שלישי ואם כן מדובר במקלדת\עכבר אלחוטי\ת יש מהיור העברה ומרחק בין נתונים, ככל שהמחיר עולה כך כם מהירות העברת הנתונים.

דבר רביעי הוא הפיצ'רים שמקבלים עם הסט, (אם זה בטריות או אם זה משחקים או כל דבר שעולה בדעתכם)

לפי דעתי, סט מקלדות ועכברים מומלצים באים מעל 500 ש"ח ומעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות.

אני גם חושב שמקלדת ועכבר במחיר כזה זה פשוט טרוף!

עכבר אלחוטין איכותי היום יכול לעלות 250-300 ש"ח ולא יותר ומקלדת 150-200 ש"ח ולא יותר וזה גם לדברים איכותיים מאוד.

צריכת חשמל? למקלדת ועכבר? זה שטויות ולא בישביל זה משלמים עוד מאות שקלים ומי לעזעאל צריך מסך LCD קטן במקלדת?

יש דברים נוחים מאוד גם במחירים הרבה יותר הגיוניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות.

אני גם חושב שמקלדת ועכבר במחיר כזה זה פשוט טרוף!

עכבר אלחוטין איכותי היום יכול לעלות 250-300 ש"ח ולא יותר ומקלדת 150-200 ש"ח ולא יותר וזה גם לדברים איכותיים מאוד.

צריכת חשמל? למקלדת ועכבר? זה שטויות ולא בישביל זה משלמים עוד מאות שקלים ומי לעזעאל צריך מסך LCD קטן במקלדת?

יש דברים נוחים מאוד גם במחירים הרבה יותר הגיוניים

מסכים..

חוץ מזה, בתור "Gamer" אני מעדיף מקלדת ועכבר חוטיים..

יש לי כיום את ה G5 של והוא פשוט מעולה (עכבר לייזר למי שלא מכיר), עלה לי משהו כמו 400 ש"ח בזמנו והוא שווה כל שקל.. חד, נוח ומקצועי.

מקלדת- סתם פשוטה של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים..

יש לי כיום את ה G5 של והוא פשוט מעולה (עכבר למי שלא מכיר), עלה לי משהו כמו 400 ש"ח בזמנו והוא שווה כל שקל.. חד, נוח ומקצועי.

מקלדת- סתם פשוטה של .

גם מסכים.

אני משתמש במקלדת ZBOARD של IDEAZON.. היא פשוט נוחה וקטנה יותר מאלה של MICROSOFT.. אף פעם לא השתמשתי בסטים של המשחקים (החלפת המקשים). ועכבר? עכבר אופטי פשוט של שעולה 80 ש"ח.. אבל באמת חשבתי לשדרג לעכבר .. אולם, המחשבה שצריך PAD מעצבנת אותי :s07:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, אני נדהם לראות שאף אחד לא התנפל עלי. אני לא היחיד בעולם שחושב שזה אולי אפילו טיפה מיותר לשלם פי שניים בשביל מקלדת/עכבר. מבחינתי- העיקר שזה עובד חלק בלי תקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים..

יש לי כיום את ה G5 של והוא פשוט מעולה (עכבר לייזר למי שלא מכיר), עלה לי משהו כמו 400 ש"ח בזמנו והוא שווה כל שקל.. חד, נוח ומקצועי.

מקלדת- סתם פשוטה של .

גם הוא קונה אתה G5.

ובתור אחד שכן משחק משחקי מחשב, עכבר מאוד משפיע. לי יש את ה MX1000 שבזמנו עלה 500 ש"ח וכיום 30 והוא , נוח מאוד.

לגבי מקלדת - לדעתי היא גם משקיעה, אבל לי אישית יש מקלדת פשוטה מאוד, אפילו לא אלחוטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, אני נדהם לראות שאף אחד לא התנפל עלי. אני לא היחיד בעולם שחושב שזה אולי אפילו טיפה מיותר לשלם פי שניים בשביל מקלדת/עכבר. מבחינתי- העיקר שזה עובד חלק בלי תקלות.

אני לא חושב בדיוק כמוך אבל אני באותו הראש אפשר לומר.

אני חושב שבתקציב כזה ענק חובה לקנות עכבר איכותי,אבל אחד כזה עולה 200-300 ש"ח (G5 עולה כך) ולא יותר..

במקלדות אני יותר נוקשה,ולדעתי אין שום סיבה להוציא על מקלדת יותר מ-150 או גג 200 ש"ח.

אני גם מאוד לא מתלהב מדברים אלחוטיים במיוחד אם מדובר בעכבר למשחקים,שאז לדעתי ממש חובה לקחת אחד חוטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל באמת חשבתי לשדרג לעכבר לייזר

ראיתי עכבר חדש (ידיד שלי קנה) ולא הרגשתי שום שיפור ביחס לעכבר אופטי.

מעבר מעכבר עם גלגל לעכבר אופטי - זה באמת היה שדרוג משמעותי ומאוד שיפר את חווית העבודה עם עכבר. אבל מעבר מאופטי לליזר :nixweiss: אני לא הרגשתי שום שיפור.

אני חושב שבתקציב כזה ענק חובה לקנות עכבר איכותי,אבל אחד כזה עולה 200-300 ש"ח (G5 עולה כך) ולא יותר..

במקלדות אני יותר נוקשה,ולדעתי אין שום סיבה להוציא על מקלדת יותר מ-150 או גג 200 ש"ח.

לדעתי אתה צודק.

אני גם מאוד לא מתלהב מדברים אלחוטיים במיוחד אם מדובר בעכבר למשחקים,שאז לדעתי ממש חובה לקחת אחד חוטי

כאן אני לא לגמרי מסכים איתך. אם מדובר במחשב נייח אז באמת אין סיבה ללכת על עכבר (מקלדת) אלחוטי. אם כמות החיבורים שיש למחשב נייח, מה כבר משנה עוד שני חיבורים קוויים :nixweiss:. אם מדובר במחשב נייד רצוי לקחת עכבר אלחוטי גם אם משחקים במחשב זה. נייח שלי הוא ישן ולא מתאים כבר למשחקים חדשים אבל יש לי נייד חדש וחזק ואני משתמש בו כשבא לי לשחק. משטח מגע אולי סביר לעבודה משרדית אבל למשחקים צריך עכבר נורמלי. לא רציתי לחבר חיבור קוי מיותר ולא רציתי לבזבז שקע למקלט RF לכן ולקחתי עכבר בלוטוט' (LOGITECH V270). אומרים שהוא לא טוב כל כך למשחקים כי אם לא מזיזים אותו כ-15 שניות הוא "נרדם" בשביל לחסוך בצריכת החשמל ואז כשמזיזים אותו לוקח לעכבר כשניה אחת להגיב. זה אכן כך וזה נשמע בעייתי למשחקים אבל אני משתמש בו כבר זמן מה כשמשחק (דום 3, אסטרטגיות וכו') והתכונה הזו לא כל כך מורגשת. אני מאוד מרוצה מהעכבר הזה גם כשמשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד:

INTEL CORE 2 QUAD PROCESSOR S775 2.4GHz(Q66000) - BOX

מחיר: ¤2990

לוח אם:

COMMANDO

מחיר: ¤1147

מסך:

DELL LCD 24" 2407WFP ULTRASHARP FLAT PANEL MONITOR

מחיר: ¤4370

כרטיס מסך:

BFG PCI-EX GeForce PX8800GTX OC2 768MB GDDR3 384 BIT TV/O DVI - DX10 - RETAIL

מחיר: ¤3532

דיסק קשיח:

SEAGATE BARRACUDA ES 750GB 16MB 7200 RPM SATA2 - NCQ - ST3750640NS

מחיר: ¤1741

צורב DVD:

LG DVDRW GSA-H12L DOUBLE LAYERED X16 - LIGHT SCRIBE - RETAIL

מחיר: ¤260

זיכרון:

G.SKILL 4096MB (2048MBX2) DDR2 800 CL5-5-5-15 - F2-6400CL5D-4GBPQ

מחיר: ¤2386

מארז:

THERMALTAKE KANDALF LCS FULL TOWER CASE- VD4000BWS - w/o PSU - BLACK+WINDOW

מחיר: ¤1660

סט מקלדת ועכבר:

LOGITECH DINOVO MEDIA DESKTOP LASER

מחיר: ¤1355

ספק כוח:

COOLERMASTER REAL POWER 850W : RS-850-EMBA

מחיר: ¤1269

קרור למעבד:

SILENT KNIGHT FOR INTEL&AMD S775/K8

מחיר: ¤308

קרור למארז:

4 CHANNEL-2x8025+2x1025 FAN KIT WITH 3.5" CONTROLLER - TT-A2003

מחיר: ¤159

מחיר סופי לאחר הנחה: ¤20277

(שווי ההנחה: ¤900)

המחיר כולל הרכבה ובדיקה במעבדת החברה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

אני מעוניין לרכוש מחשב חדש שיחזיק לתקופה של 3 שנים בערך (אין לי כוונה להחליף את המחשב בזמן שהותי בצבא). ידוע לי שלא ניתן לנבא עד מתי מחשב יחזיק מעמד, אבל השאיפה היא לכמה שיותר

שאלה יש לך יכולת כלכלית לקנות מחשב בסביבות 20K, או שאתה הולך לפתוח חיסכון ולהפוך להיות חייל תפרן לשלוש שנים?

כי לדעתי אם אין לך את היכולת, אתה פשוט זורק כסף לחינם! היום מחשבים מתיישנים ברגע שקנית אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט זורק כסף לחינם!

ממש לחינם..!

אולי המחשב הזה יהיה חזק.. אבל יש בו כלכך הרבה דברים שהם ממש ממש לא משתלמים..

COOLERMASTER REAL POWER 850W : RS-850-EMBA

מחיר: ¤1269

ואיך אנשים מגיעים לעזעזאל לכאלה ספקים?!?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סורי להיכנס באמצע, אני לא מבין גדול בעייני המפרטים...

אבל אתם לא חושבים שיותר טוב לתת לו ספק אנמרקס 620? כאילו זה יותר איכותי, יותר טוב... ראיתי שמשתמשים בו בכל הבדיקות חומרה שבאתר...

ו 850W... נו באמת... :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתם לא חושבים שיותר טוב לתת לו ספק אנמרקס 620?

לא.. אני חושב על משהו יותר בסגנון של אנמרקס 400W.. סתם אנשים רושמים ספקים בומבאסטיים.. (אלא אם הוא לוקח מרובע ..למרות שזה ביזבוז)

וסתם נותנים לו מפרטים בומבאסטיים..

ואגב סתם שתדע שיש ספקים הרבה יותר טובים מאנמרקס 620W בפחות מחיר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...