מפגש אוזניות רביעי - תמונות ורשמים מהמפגש - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפגש אוזניות רביעי - תמונות ורשמים מהמפגש

anatoli

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מצטער בפני כולם אך ה DT990 (ואולי גם אני אם אין טעם..) לא יהיו במפגש.

הסיבה לכך היא שמוצר שעולה סכום מכובד מאוד של כסף לא יכול להתמודד עם ווליום טיפה מעל הממוצע..

מסתבר שבאזור ה100 הרץ קיים "חרחור" קטן לחדי הבחנה אך כשהוא נשמע הוא מציק מאוד.

לכן באשמתי הרבה (כנראה) האוזניות שלי כעת בתיקון והסתכלות אצל אבי יפה ואני לא רואה אותן אצלי עד סוף השבוע הבא..

מתנצל בפני כל מי שהעלתי בו ציפיות לשמוע אותן.. :-\

[br]פורסם בתאריך: 12.06.2007 בשעה 19:02:17

חדשות מעולות

תומר התקשר והוא מחליף לי לאוזניות חדשות לגמרי!

רוב הסיכויים שהן נדפקו בגלל נפילה של מטר שאחי הפיל אותן בטעות..

מחר על הבוקר אני שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה ולא זה. הם פשוט לא יהיו שם. אין שום מגבר בשבילן אז אין מה להביא אותן. מה גם שהן צריכות סביבה שקטה לגמרי ולא יהיה שם דבר כזה. אולי אני אביא אותן לביקור כדי שיוכלו להתרשם מבחינה ויזואלית מהאוזניה (שכן היא שונה לגמרי מכל אוזנייה אחרת) אבל לא שום דבר מעבר לזה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם רציניים או מה?!

הייתי בטוח עד שאני חוזר הביתה כבר יהיו 2 עמודים של תגובות. בושה וחרפה למדינת ישראל.

Anatoli.

הפורום מוריד את הלוגו לחצי התורן.

רשמים שלי מהמפגש:

סה"כ היה ממש טוב מבחינת ציוד, הן מבחינה כמותית והן מבחינת איכות.

ראשית כל, אני חייב לציין לטובה את הK340 ביחד עם הDarkvoice, זה לא חדש שהציוד הזה הולך ממש טוב ביחד.

הAKG K701 איכזבו אותי אישית, אני מניח שדי ציפיתי מהם ליותר מידי. הסאונד שלהם לא רע, אבל יש מקום לשיפור. בנוסף הרפידה שמונחת על הראש גורמת לחוסר נוחות מפני שהיא לוחצת על הראש (לפחות שלי, ושל עוד כמה. לשי פשוט יש ראש קטן אז זה לא מפריע לו מסתבר).

אני חושב שהSetup הכי טוב היום דווקא בא ממקום לא צפוי, אחרי שחצי בתקפלו נשארנו אנטולי, רפי, שי, אלכס ואנוכי - ורצינו לבדוק את הכרטיס , חיברנו את הVincent, ואנטולי חיפש לשמוע את הRazer ובמקרה בחר בA900...שילוב מנצח, הRazer מסתבר מוריד באסים במקומות הנכונים ומאזן את הA900, הגעתי למצב בשירים מסויימים שהבאסים שם נהיו טיפה עמומים ונמרחו יותר מידי, אבל לרוב זה נשמע ממש ממש סבבה (אני כבר רגיל לבאס של הA900 שמעיר אותי כמו שצריך בבוקר).

ע"פ דעתי ל701 לא יזיק recable, מבחינה ויזואלית לפחות.

ומהזדמנות קצרה של האזנה לBeyer של אלכס, והנה משהו שגם שי יסכים איתי בו, הגיע הזמן להחליף להם פדים.

הDT990 הם ממש נחמדות, לא נוחות כמו הA900 אבל הם בסדר כמור, שום דבר שמפריע מבחינת נוחות, ולא ממש שמעתי איתם יותר מכמה שניות אז אני לא יכול לתת שום הערה על סאונד כרגע לפחות.

עלתה האפשרות שאני אקנה את הLittle Dot של ענאן, אבל אני עוד לא סגור על זה. המגבר ממש טוב בשילוב עם הA900, אבל אני רוצה לשקול את האפשרות שוב כי גם עלתה האפשרות שאני אבנה מגבר בעצמי כי אני מחפש פרוייקט לבצע כבר די הרבה זמן.

היו 3 זוגות של A900, והמסקנה היא שהם האוזניות שטוב להתחיל איתן וגם לא מזיק להמשיך איתן כי עם שילוב נכון של ציוד אפשר להגיע איתן לתוצאות ממש לא רעות, אלו שאין עליהן מבחינת נוחות וכמובן ששוב כמו בכל מפגש לא שכחנו לציין את איכות הבנייה המדהימה שלהן (במיוחד את הכבל המדהים שהן מגיעות איתו, אין כבלים כאלו בSTOCK של אף בתקציב הזה לדעתי).

3 עמדות מחשב, הiAudio של שי, ועוד כמה נגנים שהגיעו היו המקורות, אני לא שמעתי על אף ניד רק על המחשב של אלכס עם ה0404, שהוא אחלה כרטיס, והתיישבתי עם הZaholu ולאחר מכן עם הRazer. הכי אהבתי היום את הSetup של הRazer A900 Vincent כמו שכבר אמרתי.

סתם משהו נחמד לדעת, בסופו של יום רצינו לראות אם הA900 נכנסות לקייס שאנטולי הכין והם התאימו בדיוק! הוא הרשה לי להשאיל אותו זמנית מכיוון שכרגע אין לו שימוש אצלו, תודה אנטולי! ;D

רשמים על הפן הסוציאלי (חח, מנסה להשמע חכם, ולא מצליח)

כמות האנשים שנענו למפגש הייתה מכובדת מאוד, והבנתי שהייתה גם רשימת המתנה.

מפגש הכי מוצלח עד כמה מבחינת מיקום, החדר משרד היה ממש סבבה, וגם החדר המתנה (המזגן הציל אותי שם, היום היה פשוט שיא החום).

אנטולי מוכיח שהוא אחלה מארח שוב, תודה על האירוח.

היה נחמד להכיר עוד אנשים חדשים שהצטרפו אלינו, והיה נחמד לפגוש שוב אנשים שכבר פגשתי במפגשים קודמים.

נ.ב. כיף לנסוע כשאנטולי נוהג. מי שלא היה ברכב בדרך לשווארמה הפסיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(כתבתי את ההודעה הזאת לפני שראיתי את של NEXT, והוא מניאק ששלו לפני שלי, סתם שתדעו, זה לא באמת עקרוני)

אתם רציניים או מה?!

הייתי בטוח עד שאני חוזר הביתה כבר יהיו 2 עמודים של תגובות. בושה וחרפה למדינת ישראל.

Anatoli.

היתה תחרות מי יגיב ראשון, אתה הפסדת (:

(ועוד בצורה מחפירה, מה זאת ההודעה הזאת? איפה הרשמים, הסיכומים וכו'?)

בקיצור,

היה מאוד נחמד, תודה(רבה) לאנטולי על האירוח, הארגון, הכיבוד והדרכה לשווארמה.

(במיוחד על זה שהוא עבד עלינו עם התשלום בשווארמה והכניס כמה שקלים לכיס)

להלן רשמים כללים,

יש להתיחס אליהם כרשמים סוביקטיבים לחלוטין ובקונטקסט של התנאים שהיו במקום.

(שהיו מאוד נחמדים, אבל היה חם ובסה"כ עם כמות כזאת של אנשים יש די הרבה רעש.

בגלל זה אני לא ארשום כלום על ה-K1000 לדוגמא)

1. DT990/DT880 - מרגיזות עם כול מגבר, גבוהים חורקניים משהו וכהות מעצבנת.

היחידות שאהבתי היו ה-DT880 הישנות(2005?) שגם אצלן הגבוהים מרגיזים פה ושם.

2. DarkVoice +K340 - סאונד קצת מוזר ולא מאוזן, אבל כולכך הרבה FUN שזה שווה את זה.

3. Aqua/Aqua-Mini - מגברים חביבים, לא שמתי לב להבדל בינהם, בכול מקרה, חסרים את הכוח לדחוף את האוזניות שאני אוהב או:

4. A900 - אני מאוד אוהב אותן(כבעלים של זוג אחד), בין שימוש ב-Aqua לבין חיבור ל-X5 לא היה הבדל, אבל בחיבור עם ה-DarkVoice הן ממש פורחות. הטענה היתה שגם עם ה-Little Dot הן מתחברות, אבל ההבדלי ווליום בין הערוצים באקזמפלר שהיה הבריחו אותי מלהתיחס להם ברצינות.

5. Doge - מגבר נחמד מאוד, בחיבור עם ה-K701 הוא מוסיף להן את הפאנציות בבאס שקצת חסרה להן(כשהוא מכוון ל-300 אום) אבל הסאונד מלוכלך מדי לטעמי(כן, גם ב60 אום)

6. וינסנט - שידוך יותר מוצלח ל-K701, גם מוסיף פאנצ'יות(אומנם לא כמו הדוג') אבל בצורה יותר נקיה ונעימה(נאמר שעם המנורה הסינית המקורית הוא היה דרק)

7. זאולו - בסה"כ מכשיר נחמד, המגבר שלו מתפקד לא רע, אבל היה קצת קשה להעריך את האיכויות שלו כ-DAC בתנאים שהיו.

8. K81DJ - אוזניה בומית ומאוד רחוקה משאר ה-AKG, מומלצת לאוהבי הבאס המרוח ולאנשים שלא יכולים עם IEM

לסיכום, היה שווה את הנסיעה לעיר החושך,

רק חבל שה-Aria שלי מעוכב במחלקת הבטחון של רשות הדואר(!) ולא היתה הזדמנות להשוות אותו מול שאר המגברים בפגישה.

ושוב, תודה לאנטולי.

עריכה בתגובה ל-NEXT:

אני לא התלהבתי מה-A900 עם הוינסנט. הוא אומנם היה מחובר לזאולו כששמעתי אותם ביחד, אבל ההתרשמות שלי היתה שהוא לא נותן להם נופח נוסף, מעבר למה שיש להן בהשמעה ישירה מכרטיס-קול\נגן.

(בניגוד לחיבור שלהן עם ע-DarkVoice)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשמים? בוא קבל. בנוגע לכמה שקלים שדחפתי לכיס, הלוואי. אולי זה היה מכסה לי קצת מהכסף שהוצאתי על הדברים שהיו בבוקר :)

ראשית, רוצה להתנצל על המזגן בחדר הגדול שלא עבד, לא ידעתי על זה עד היום בבוקר ולא היה לי הרבה לעשות בנידון.

בכל מקרה, בנוגע לציוד. אין לי הרבה דברים חדשים ששמעתי היום. ה-Aqua mini סך הכל נשמע דיי טוב. קצת פחות חזק מבחינת היכולת דחיפה שלו, וקצת פחות מדויק, מעבר לזה דיי דומה לאח הגדול. ה-990 שדרוג של ה-880 בהחלט, אך לטעמי לא שדרוג מספיק כדי שזה יעניין אותי. יותר מדיי סיבילנס בגבוהים.

המנורה שרפי החליף במגבר שלו (אחרי הרבה זמן שאמרתי לו לעשות את זה!) עשתה את שלה והמגבר בהחלט השתפר. הסאונד שלו יותר מעודן, יותר חלק ויותר נעים בהרבה. המגבר של הזאולו דיי טוב (במיוחד ל-50 דולר) אבל הוא ממש לא מגבר אודיופילי כמו הדברים הרציניים יותר של ה-300דולר ומעלה. בכל מקרה, סך הכל הוא עושה את העבודה מצוין. בתור DAC אני מאוד אוהב אותו, ואני מאמין שבעתיד הלא רחוק הוא יעבור מסע שדרוגים גם כן.

על ה-340, A900, K701, DT880, SR225 ועוד כתבתי כבר לא פעם, אני לא רואה כרגע סיבה לרשום עוד.

ה-Triple Fi היו סבבה בהחלט. בהירות מדיי עם האטמים שהיו עליהן היום (ואני מבין מאוד למה רפי השתמש בהם דוקא היום) אבל באמת טוב מפורט ולא חד מדיי.

ה-K1000 היום היו בהופעת אורח קצרה. כמובן שהתנאים לא ממש התאימו להאזנה להן. אבל המעטים שיצא להם לשמוע דווקא קיבלו מושג סביר על הפוטנציאל (ומוזמנים כמובן להאזנה ארוכה יותר אם מתחשק לכם).

המארז של ה-340 שבניתי התאים מצוין ל-A900 וכרגע הוא אצל אייל שיהנה קצת.

אחרי שחזרנו מהאוכל אני רפי שי אלכס ואייל נשארו עוד שעתיים בערך ויצא לנו לשמוע קצת יותר בשקט ובנחת והיה בהחלט נחמד. ה- דווקא הפתיע אותי דיי לטובה, ואני מתכוון לבדוק אותו יותר לעומק בשבוע הקרוב (מידע נוסף בביקורת שתעלה בעתיד הלא רחוק אני מאמין).

המצלמה לצערי נשארה שם במשרד אז מחר אני אביא אותה ואעלה בטח.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע קמתי, אנטולי אתה לא תתלוש ביצים לאף אחד..

מפגש ראשון שלי, היה סבבה לגמרי, אחלה ציוד ואחלה אנשים.

- K340 ביחד עם ה Darkvoice שילוב לא מהעולם הזה, כבר אמרו את זה אלף פעם לפניי אבל עוד פעם אחת לא תזיק :)

- K701 כרגיל היו האוזניות המועדפות עלי (בלי להחשיב את ה340 כמובן) הפרזנטציה של הצליל, הבמה, הטרבל..

אומרים על ה701 שהן Love Or Hate.. כן בטח, אנטולי תתעורר מה יש לא לאהוב בהן?! יום מן הימים אני אקנה לי זוג :) ואני לא צריך לחפש מגבר שישתלב כי האקווה מתאים להן מצויין.

-880 של רפי, מצטער אחי אבל לא אהבתי בכלל.. החדשות יותר טובות לדעתי.

-880 של רותם ו990 - חתימת צליל של בייר, שונות לחלוטין. 990 כאילו הפעילו להן בוסטר בבאס וטרבל.

-A900 טובות מאוד, אך לא הייתי משקיע סכומים בציוד איתן כי הן די נצילות עם כל מה שתזרוק עליהן והן גם לא ברמה שיצדיקו השקעה... מה שכן עם הליטל דוט של ענאן השילוב קטלני, הבאס נשלט ותחושת ה"בלגן" הכללית מרוסנת.

מה שכן עם הזאו לו הן לא מתאימות בכלל..

-ה990 שלי הולכות טוב עם כל מגבר שהיה שם מלבד הליטל דוט.. מוזר אבל השילוב זוועתי.

הזאו לו מצויין, והפיתוי שלי לקנות אחד הולך וגדל (אולי אפילו זאו לו עם מודים של אורי).

-המיני אקווה בשביל 550 שקל מגבר מעולה, הצליח להזיז כל אוזניה במפגש ללא שום בעיה.. ההבדלים בינו לרגיל הם בעיקר בבאס ופתיחות של הצליל.. משהו במיני נשמע מעורפל ומסורבל טיפה לעומת הרגיל, אבל במחיר חסר למי שיתלונן.

לסיכום, אחלה מפגש! היה סדר מופתי בארגון והכל תודות לאנטולי ושמשון :yelclap:

שמחתי להכיר את כולם, בהחלט נבוא בפעמים הבאות.

ולבסוף בקשר לזאו לו-אורי..

דיברתי איתו ואין שום אקזמפלר בארץ ואין איך לשמוע אותו, חבל.

מה שכן הבנאדם מזיל את המחיר כל שניה, ובקניה קבוצתית+משלוח המחיר יעלה 450 דולר..

עוד מישהו מעוניין? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ארשום על כל אוזניה ומגבר מה אני חושב עליהם כי אין לי כוח אז אני ירשום את מה שהכי הירשים אותי לטובה ולרעה.

קודם כל אני חייב לציין שהk1000 לא רמה אחת מעל כולם אלה 10 רמות מעל כולם הם באיכות מטורפת, פירוט אדיר אימג' מדהים באס מטורף , רק דוגמה על ההרגשה של האוזניה זה ככשמעתי איתה שמעתי פסנתר מתנגן ברקע ולכמה שניות חשבתי שזה איזה רמקול מופעל בחדר עד שקלטתי שזה בה מהאוזניה והבאס מרגיש כאילו הכניסו לחדר סאבוופר איכותי ביותר . בקיצור חובה לשמוע במילים אי אפשר לתאר אותה עד ששומעים.

המגבר שהכי התרשמתי זה הדארק וויס שיש לו צליל נורא יפה עם כל האוזניות ששמעתי איתו הוא נשמע מעולה , חם ומפורט מאוד.

מה שלמדתי בעיקר מהמפגש זה שאני לא מנצל את האוזניה והמגבר שלי ,אחרי ששמעתי עם האוזניות והמגבר שלי עם הכרטיס קול 1212 זה היה נשמע לי עולם אחר לגמרי לעומת האוודיגי 2 שלי ,לא שהכרטיס שלי לא טוב פשוט הוא נשמע מעולה בסרטים ומשחקים אבל לא בסטריאו, עם ה1212m הסאונד היה מפורט בטירוף והיה לו במה ענקית. (אני מציין ששמעתי גם עם כבלים יותר טובים ממה שיש לי שקניתי ב20 שקל באייס קנה ובנה)

הלוואי ויצא לי להחליף את הכרטיס שלי מה שכרגע קשה מבחינה תקציבית.

האוזניה הכי שונה מכולם (חוץ מהk1000) זה הגראדו 225 , יש להם צליל שונה ביותר , ההרגשה היא שאתה יושב בין המנגנים וממש הם מנגנים לך ליד האוזנים, הם נשמע מעולה עם הגיטרות אבל אחרי זה ששמעתי עוד סגנונות לא אהבתי אותם ובטח שלא לשמוע איתם לאורך זמן כי הם מאוד בהירות וצריך לאהוב את הצליל המיוחד שלהם.

נורא נהנתי במפגש.

ותודה לאנטולי שאירח אותנו נורא יפה .

אוזניה שפחות התרשמתי דווקא זה ה701 שהיה להם פירוט טוב וטרבל מצויין אבל מעבר לזה לא מדהימות והבאס שלהם חלש ורפה .

עוד אוזניה שאהבתי זה הA900 שביחס למחיר שלה לפי מה שאני זוכר עולם משו כמו800(תקנו אותי אם אני טועה) היו נשמעות מעולה , היו מאוזנות מאוד ובמה רחבה.

עוד משו זה שליוסי יש אוטו מגניב לאללה והוא נוסע כמו נהג שודים! וגם אנטולי נוסע כמו מטורף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובתי לSoapSeller:

אני מניח שאתה העבודה של השיפור המשמעותי בסאונד עשה דווקא הRazer, האוזניות נשמעו שונה מאוד מאשר הם נשמעות עם כרטיסים אחרים.

הRazer כרטיס ממש פצצה, כמו שאמרתי Vincent Razer A900 זה שילוב ממש טוב, הבאסים לא בועטים לך בתחת כמו בדר"כ.

A900 הולכות ממש טוב עם Rap / Hip Hop, ועם טראנסים למיניהם, מטאל קצת פחות אבל גם נשמע לא רע. אבל ע"פ דעתי ביחד עם הRazer יקרה דווקא מצב הפוך שהמטאל ישמע יותר טוב מההיפ הופ ומהטראנסים.

תגובתי לROTEMan:

די התפלאתי שישבת את רוב הזמן שלך על הSetup שלך ועכשיו הבנתי שפשוט בדקת כרטיסי קול.Emu זה משהו שאי אפשר להשוות ע"פ דעתי לשום כרטיס של כרגע מבחינת מוזיקה, והוא הביא אותנו לדיון על איך יש חברות שמתעלות על חברות האם שלהם, וEmu היא בהחלט חברה שנכנסת לקטגוריה הזאת.

אני מסכים בנוגע ל701, אין להם באס מאוד מאוד חלש, אני לא חושב שהVincent דוחף אותן כמו שצריך, לעומת זאת הDV נתן איתן תוצאות לא רעות אבל עדיין יש את המחסור בבאס.

הA900 עלו לי 770 שקל עם משלוח, ועכשיו הדולר אפילו ירד אז מגיע גם לפחות אם תיםול על כמו שאני תפסתי (160דולר במקום 170 שזה נחמד, גם 40 שקל זה כסף...ולא נתפסתי במכס אז בכלל טוב).

אוזניות שנותנות תוצאות על כל שקל שאתה משקיע בהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובתי לROTEMan:

די התפלאתי שישבת את רוב הזמן שלך על הSetup שלך ועכשיו הבנתי שפשוט בדקת כרטיסי קול.Emu זה משהו שאי אפשר להשוות ע"פ דעתי לשום כרטיס של כרגע מבחינת , והוא הביא אותנו לדיון על איך יש חברות שמתעלות על חברות האם שלהם, וEmu היא בהחלט חברה שנכנסת לקטגוריה הזאת.

נכון בדקתי כרטיסי קול כי על הבוקר חשבתי שהלך לי הכרטיס קול ורציתי לשמוע אחרים , מה שממש נדהמתי מהאיכות של 1212m .

לבסוף בעצתו של אנטולי ניקיתי את הכרטיס וחיברתי אותו לסלוט אחר והוא פועל כמו שצריך, מה שכן זה שהמטרה שלי בsetup שלי זה להחליף את הכרטיס קול שלי שלעומת כל הכרטיסי קול שהיו במפגש היו בכמה רמות מעל האוודיגי אבל ה 1212m נשמע הכי טוב מכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו חזרתי אז בבקשה לא לתלוש לי שערות מהביצים :silly:

היה אחלה ,הרבה אנשים ,הרבה ציוד איכותי .

התרשמיות-990 עדין אוהב, אבל מאוד חשוב לאיזה מקור ומגבר הוא מחובר -שהוא היתה מחובר לליטל דוט הוא נשמע מאוד מוזר,באסים מרוחים בטירוף-דרך האוקוה הצליל היה מצוין.

a900 -נוחות ואיכות-אבל בהתחלה המפגש ממש לא אהבתי אותם ברוב הסטאפים,זה כאילו מכת טרבל ובאס ,ממש עושים חור בראש-מאשיהו סיבה דוקא הראזור משתלב נהדר איתם -כנראה ששנהם הפכים והשילוב בנהם מאוזן.

מגברי האקווה היו מצוינים ואני מרגיש שהם כנראה ממש טובים עם סנהיזר.

הטריפל של רפי ממש הרשימו אותי, מדהים איך כאלה קטנות מוציאות כזה גדול(אוף עוד משהו שאני רוצה לקנות עכשיו)

ועכשיו גם יוסי מספר שאפשר לקנות את האורי moded זאולאו בארץ זה בכלל פיתוי קשה,משהו יודע עם אפשר לקחת משכנתא על אוזניות?

החברה שעזבו מוקדם הפסידו את אנטלי עושה חיקויי אלכס ,ובכלל באווירה היותר רגועה היה אפשר לעשות בחינות יותר רציניות של הציוד.

אני יצאתי עם אוסף נרחב של flac ,וגיליתי שהפסקול של התפוז המכני משתלב מצוין עם פורנו hd ;).

מסקנה :פעם הבאה אנחנו עושים סופר באולם כנסים בבית מלון כמו בהייד פי,ככה יהיה פחות צפוף .

אהה וdoge ן701 שולט !!!111 ,מה קרה לכם כל מאוכזבי ה 701 נראה לי שציפיתם ליותר מדי,או למשהו אחר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, תודות לאנטולי על שאירגן ואירח את כל המפגש הזה, על שמדרבן אותנו להגיב בפורום ולהמשיך להפיץ את בשורת המהפכה(במקום הסתגרות בשיחות פרטיות בלבד בין עצמנו) ועל שתרם יותר מ40% מכלל הבדיחות הטובות והגרועות - אתה אומנם שמוק (במבטא אלכסי) לפעמים, אבל אנחנו עדיין אוהבים אותך. :-*

ואשר למפגש, וכך היה שהגעתי בסביבות השעה 12, בניגוד למנהגי להגיע בדיוק בזמן, ועל הדרך אספתי את אייל(NEXT). בכדי להעניש אותו על העקיצה הקודמת שלו על האוזניים שלי, החלטתי לענות אותו עם אלבום שרק פריקים כמוני וכמו אנטולי יכולים להנות ממנו: Tubular Bells של מייק אולדפילד. למזלו, החלטתי לחוס על חייו ולא להשמיע לו Amarok.

מהציוד, מה שהכי הטעה אותי היה הDark Voice - אני יכול להשבע שבמפגש הקודם אהבתי אותו, אבל הפעם הוא נשמע אומנם מפורט וטוב בערכים יחסיים, אך אני הרגשתי במריחה; לא אהבתי את הצליל עם אף אוזניה שחיברתי.

אשר ל340 - החלטתי סופית שאני פשוט לא אוהב את האוזניות האלה, שלי נשמעו מפורטות מאוד, אך חסרות כל דינמיות (ואני מדבר כאן גם על מוזיקה "רגועה").

בין לבין, היה כיף ומצחיק, מלבד כל הפאן של ההאזנה לציוד יקר של אנשים אחרים, אם כי היה הבדל נחמד שהוסיף "פלפול" למפגש: יצאו ממני כמה דלאים של זיעה באותו יום, עד שקימבנתי לי את עמדת המחשב שלי מול המזגן בחדר הקבלה (ואחרי שכיוונתי אותו עלי).

מהDOGE התרשמתי, וזה היה המגבר האהוב עלי, בצירוף של הDT880. אני לא בטוח עד כמה האוזניות האלה יותר טובות משלי, אם בכלל (לפחות בהרכב הזה), והאם הן יותר מפורטות מה701, אבל הן בהחלט השילוב המושלם מבחינתי בין איכות צליל, איכות בניה ונוחות. ה701 באמת טובות מבחינת איכות צליל, אבל הן לחצו על הראש שלי בצורה מעצבנת והפאדים שלהם נוקשים מדי לדעתי.

מהציוד הנייד, מאוד התרשמתי מהUltimate Ears triple fi שלא רק נשמעו מצויין (בערכים מוחלטים - לא יצא לי לשמוע אוזניות על רמה כזאת מיצרנים אחרים) אלא היו באיכות בנייה מעולה ובאו עם קייס ממש נחמד (עם כי תמוהה שהם בחרו לציין עליו את המידע המאוד רלוונטי של טווח התדרים שהאוזניה יכולה לייצר). אומנם לבשתי אותן בצורה של אטימה חזקה רק לסירוגין, בלי הגזמה על הדחיפה פנימה (בכל זאת, פנים האוזן זה לא אזור נעים במיוחד), אך האטימה טובה והאוזניות נוחות, עד כמה שאני יכול להתרשם.

את הDT990 שמעתי עם שני מגברים, ובאף אחד לא אהבתי את האוזניות האלה בכלל; אני אוהב דינמיות ובאס, אבל הצליל הזה היה פשוט מרוח לטעמי. אני מעדיף את ה880, אפילו במוזיקת הרצח של ענאן[Gnome] המכונה גם "דת' מטאל". אומנם, שי ואנען אמרו שהם מעדיפים את הצליל הזה למוזיקה כזאת.

לצערי, לא יצא לי לשמוע את האקווה.

מהA900 יחד עם הDOGE קיבלתי צליל פשוט מזעזע; עם הLittle Dot הצליל היה דינמי ומפורט, אבל הייתה לי הרגשה שהמגבר גוון צליל מעט "סינטטי".

את כרטיס הקול של בדקתי עם הציוד שלי ועם שאני מכיר, והגעתי למסקנה שיכול להיות שהכרטיס טיפה יותר מפורט משלי(EMU 0404), אך יש איזה "טעם לוואי" מוזר לצליל שמלווה בעמימות, ושאם מדובר במערכת סטריאו, עדיף אחד מהEMUים (בין אם בחישוב של חיסכון במחיר ב0404, או בשיפור האיכות ב1212M).

לסיכום, הדבר היחיד שהיה חבל שלא יצא לי לדבר הרבה עם החדשים, במיוחד בהנתן העובדה שרובם עזבו כשרק "הוותיקים" מחוייבים למסגרת ארוכה (חוץ מענאן, שהחליט להיות שמוק ולהוסיף עוד צלקת לנפשנו מטראומת הנטישה המתחדשת שהוא יוצר בכל מפגש).

אגב, שי ואנטולי, אשר לכתיבת מגילות - כל מה שאתם צריכים זה לבקש, אם אתם באמת רוצים. ממילא אי אפשר לעצור אותי ברגע שאני מתחיל - אני עוד אגיע מאוזניות לאינקוייזיציה הספרדית, ועוד מבלי להזכיר את גרדו (והדימוי הקולע של רפי בנושא). מה שכן, החלטתי שמכיוון שממילא אף אחד לא קורא את זה, אפשר לכתוב בניסוח בלתי בירור ובלי חלוקה ראויה לפסקאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...