WTF?! (או: תוך כמה זמן לדעתכם זה מגיע לארץ?) - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WTF?! (או: תוך כמה זמן לדעתכם זה מגיע לארץ?)

LazyBoy

Recommended Posts

אולי לא עבדתי שם שנים אבל עבדתי שם

ואני יכל להבטיח לך שהעבודה יותר קלה ממ'קחרטע חוץ מהקטע ההיגייני :-[ שזה 10 אחוז מזמן המשמרת

חוץ מזה שבזמן שעבדתי שם בא עובד חדש לא משנה מה עדתו הוא היה אתיופי (באותו מצב הוא היה יכל להיות גם ערבי או יהודי זה לא משנה ) והוא בא לעבוד כשהו עצבני עוד ביום הראשון בעבודה ותאמין או לא הוא עדין עובד שם ומה גם שהוא לא יודע מילה בעברית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ערבים ואתיופים הם אזרחים לגיטימים במדינתנו ותאמין לי שגם הם כאשר הם רק התחילו עשו את עבודתם בשמחה ובחיוך(רובם לפחות) אך אט אט העבודה שוחקת אותך, וזה שאתה מקבל חרא משכורת לא עוזר כלל וכלל.

נסה אתה לעבוד כמה שנים בכזו עבודה ולקבל עליה פחות ממה שמקבל ילד שעובד במקדונלד'ס ונראה כמה עליז ושמח אתה תהיה.

אף אחד לא אמר שעליה זה דבר קל אבל שמע, אמא שלי עלתה לפה חודשים אחרי מלחמת המפרץ, וקרעה ת'תחת שלה על מינימום (בן אדם עם תואר שני כן) כדי שיהיה לי מה שיש לי היום (מחשב דירה וכו'), וכמוה גם האתיופים יכולים וזה שפרצי הזעם הג'ונגליים שלהם מכבידים עליהם זה כבר לא בעיה שלי, המשרד היהודי (אני יודע) היה צריך לחשוב על זה לפני שהוא הוציא אנשים שחיו בבקתות באיזה סוואנה ושם אותם בעולם תעשייתי, או להפך שאשכרה היו קוראים את העלון שנתנו להם לפני העלייה למטוס, כמה זה באמת קשה לחיות פה.

חס וחלילה אין לי שום דבר נגד אתיופים אבל כל אלו שבוכים לנו פה בירושלים אמא אבא סתבא דודה לכו תעבדו קיבינימט אנשים, תרוויחו ותקנו להם פה אפילו אחו שתרבו בו זברות כדי ירגישו בבית אבל לא על חשבוני אמא שלכם בגבס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

... וכמוה גם האתיופים יכולים וזה שפרצי הזעם הג'ונגליים שלהם מכבידים עליהם זה כבר לא בעיה שלי, המשרד היהודי (אני יודע) היה צריך לחשוב על זה לפני שהוא הוציא אנשים שחיו בבקתות באיזה סוואנה ושם אותם בעולם תעשייתי, או להפך שאשכרה היו קוראים את העלון שנתנו להם לפני העלייה למטוס, כמה זה באמת קשה לחיות פה...

^^

העם דורש באן! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Vindicator - סליחה על הביטוי, אבל מאיפה לעזאזל הפלצת את השטויות האלו? אני דיברתי על אנשים שרק מתלוננים שחרא ולא עובדים? לא, אני דיברתי על אנשים שקורעים את התחת במשכורת מתחת למינימום(כמו אמא שלך כפי שהזכרת) ומתלוננים על כך - לגיטימי, אתה לא חושב?

מה הקשר בין מנטליות של ג'ונגל לחוסר עבודה ולתלונות? מה, אין מספיק רוסים חסרי עבודה? אין מספיק אשכנזים חסרי עבודה? אין מספיק מזרחים חסרי עבודה? מה הקשר לעזאזל ל"מנטליות של ג'ונגל"?

אני מסכים שתהליך ההסתגלות בין הסביבה באפריקה לסביבה המערבית מודרנית בישראל הינו קשה ואולי אף בלתי אפשר להשיג בזמן כ"כ מועט - ראה איך אנשים שחיו במדינות מודרניות כל החיים שלהם לא מבינים איך לתפעל מחשב... אז מישהו שלא גדל אפילו בסביבה כזו? ברור שזה קשה פי כמה וכמה מאשר מישהו שבא מסביבה דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא אמר שעליה זה דבר קל אבל שמע, אמא שלי עלתה לפה חודשים אחרי מלחמת המפרץ, וקרעה ת'תחת שלה על מינימום (בן אדם עם תואר שני כן) כדי שיהיה לי מה שיש לי היום (מחשב דירה וכו'), וכמוה גם האתיופים יכולים וזה שפרצי הזעם הג'ונגליים שלהם מכבידים עליהם זה כבר לא בעיה שלי, המשרד היהודי (אני יודע) היה צריך לחשוב על זה לפני שהוא הוציא אנשים שחיו בבקתות באיזה סוואנה ושם אותם בעולם תעשייתי, או להפך שאשכרה היו קוראים את העלון שנתנו להם לפני העלייה למטוס, כמה זה באמת קשה לחיות פה.

חס וחלילה אין לי שום דבר נגד אתיופים אבל כל אלו שבוכים לנו פה בירושלים אמא אבא סתבא דודה לכו תעבדו קיבינימט אנשים, תרוויחו ותקנו להם פה אפילו אחו שתרבו בו זברות כדי ירגישו בבית אבל לא על חשבוני אמא שלכם בגבס.

90 אחוז אני מסכים איתך וכל מי ששמאלני ורכרוכי שלא יבכה אחר כך
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי סיימנו לרדת על רוסים עכשיו זה תורם של האתיופים, אני ממש גאה בכם.

90 אחוז אני מסכים איתך וכל מי ששמאלני ורכרוכי שלא יבכה אחר כך

מה הקשר בין שמאלני ורכרוכי? וחוץ מזה אתה זה שהתבכיינת פה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה ...

למה הוא קיבל באן ? חוץ מזה שהוא אמר שאמא שלהם בגבס

כי צביקה אמר ?צביקה זה כל העם ? פה זה דמוקרטיה ?

בכל מקרה הדיון בהחלט מיצא את עצמו וירד מהנושא מזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם לידע כללי: אתיופיה היא ארץ יחסית מגוונת מבחינה גאוגרפית ואין בה הרבה יערות גשם (ועכשיו אפילו פחות...).

אה כן וגם יש להם עיר בירה יחסית מפותחת

day_2_1.jpg

http://www.google.com/search?hl=en&q=Addis+Ababa&btnG=Google+Search

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בעבודות שמבצעים הפועלים הזרים לא היו משלמים שכר רעב, אלא שכר הולם, כמו במדינות מתוקנות, אולי לא היינו צריכים עובדים זרים וכסף לא היה יוצא מהמדינה.

אבא שלי קבלן שיפוצים המשלם משכורת של 6K בחודש לעובד פשוט ו-9K לעובד מומחה. הוא מצליח להעסיק רק עובדים רוסים. את יודעת למה? ישראלים לא רוצים לקום ב-5 בבוקר, לא רוצים לעבוד קשה ולא רוצים לחזור ב-7 בערב מלוכלכים. לישראלים יותר קל לשבת בבית ולבכות שאין עבודה בארץ ורק מושחתים מתקדמים.

אז מספיק עם המרמור הזה. ישראלים לא רוצים לעבוד בחקלאות וכן, ניסו למשוך אותם באמצעות משכורות גבוהות. (6K בחודש + הסעות + ארוחות) ישראלים לא רוצים לנקות קיא של קשישים, ישראלים לא רוצים לנקות אסלות בתחנה מרכזית ולכן יש צורך להעסיק עובדים זרים כי מישהו צריך לעשות את העבודות האלה.

אז מספיק לשבת מאחורי מקלדת ולבכות כמה חרא יש בארץ הזאת. את מזכירה לי מישהו ששירת איתי. גם הוא התלונן כל היום על המדינה כאילו מתעללים בו ובמשפחתו כל שני וחמישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצים ללמוד? או לא יכולים ללמוד?

לידיעתך, מספר המקומות במוסדות להשכלה גבוהה הוא מוגבל, לכן מבחני הקבלה הם הרבה פעמים בעלי רף שרק אחוזון מכל מי שמקבל בגרות במדינה הזאת, יכול להתקבל (על אלו שלא, אין מה לדבר בכלל). ועכשיו בוא נדבר על שכר לימוד... כן, לכל אחד יש חבר שגר בשותפות עם חבר שלו בתל-אביב והוא סטודנט לקישקושולוגיה, כמו שלכל אחד יש דוד שמעשן מגיל 8 כבר 60 שנה והוא בריא כמו שור, אבל בפועל, לשלם סכומי עתק למוסד להשכלה ובו זמנית ללמוד, להכין עבודות, פרוייקטים, לחבר הרצאות משלך, להתכונן לבחינות ועוד לעבוד - זה כמעט בלתי אפשרי.

זה נשמע לך כמו נוסחאת קסם - ללמוד בבוקר, צהריים-ערב לעבוד במלצרות ובערב ללכת הביתה להתפנן בדירה השכורה בפלורנטין... אז זהו, שלא. תוך כדי עבודה אתה מאבד זמן יקר בו אתה יכול ללמוד את החומר מחוץ לכיתה, לקרוא ספרים ומאמרים ולחבר סיכומים. אז מה יוצא? שבקצב הזה או שאתה נכשל בחצי מהקורסים, או שאתה עובר בקושי עם ציון שספק מי ירצה להעסיק אותך אח"כ, או שאתה פורש את התואר ל-5-7 שנים, כמו טמבל, בזמן שבחו"ל כולם מסיימים אותו בעד 4 שנים.

אז יופי, יש מלגות...! על כל תלמיד שמקבל מלגה, יש עוד 200 שצריכים (באמת צריכים) ומקבלים זין.

אבא שלי קבלן שיפוצים המשלם משכורת של 6K בחודש לעובד פשוט ו-9K לעובד מומחה. הוא מצליח להעסיק רק עובדים רוסים. את יודעת למה? ישראלים לא רוצים לקום ב-5 בבוקר, לא רוצים לעבוד קשה ולא רוצים לחזור ב-7 בערב מלוכלכים. לישראלים יותר קל לשבת בבית ולבכות שאין עבודה בארץ ורק מושחתים מתקדמים.

אז מספיק עם המרמור הזה. ישראלים לא רוצים לעבוד בחקלאות וכן, ניסו למשוך אותם באמצעות משכורות גבוהות. (6K בחודש + הסעות + ארוחות) ישראלים לא רוצים לנקות קיא של קשישים, ישראלים לא רוצים לנקות אסלות בתחנה מרכזית ולכן יש צורך להעסיק עובדים זרים כי מישהו צריך לעשות את העבודות האלה.

אז מספיק לשבת מאחורי מקלדת ולבכות כמה חרא יש בארץ הזאת. את מזכירה לי מישהו ששירת איתי. גם הוא התלונן כל היום על המדינה כאילו מתעללים בו ובמשפחתו כל שני וחמישי.

לעבוד 12ש' ביום בשביל 6K? זה לא כל כך הרבה. זה מינימום שעתי + שעות נוספות ואח"כ מס הכנסה גוזר לך משם קופון, איזה כיף.

נכון, רק רוסים לוקחים את העבודות האלו. אני אחת מהם. אחרי הצבא דחפו לי רק עבודות זמניות ומסריחות. לקחתי. כשאלו היו מסתיימות לא רציתי לשבת חודש או שבועיים בבית, לחכות שהפרוצה מהכוח-אדם תתקשר ותזרוק לי עצם, הלכתי ועבדתי בנקיון - כי שם תמיד צריכים (כי ישראלים מלכלכים המון). גם לפני שהלכתי לעבוד בחו"ל, עבדתי בנקיון, כי היה לי חודש חופשי בין העבודה האחרונה לפני כן ועד לטיסה.

אתה לא מכיר אותי, לא את העבר שלי ולא את העבר של המשפחה שלי במדינה הזאת. אתה בן של קבלן עם כפית של כסף בפה, בחיים לא היית צרייך לעבוד קשה בחיים שלך, דבר לא נחסך ממך ואתה אומר לי שאני מתבכיינת? ברצינות. כל מי שאומר "מתבכיינים" זה מי שלא ידע קושי בחיים שלו. השבע לעולם לא יבין את הרעב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...