WTF?! (או: תוך כמה זמן לדעתכם זה מגיע לארץ?) - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WTF?! (או: תוך כמה זמן לדעתכם זה מגיע לארץ?)

LazyBoy

Recommended Posts

די להזכיר "רוסים, מזרחים, ערבים" בלה בלה בלה. זה ידרדר את הדיון לנעילה בזמן קצר.

אם אתם כל כך חייבים, תגידו איפה התופעה הזו נפוצה ואיפה לא. בלי שום קשר ללמה או בגלל מי היא נפוצה. מספיק.

כרגע בארץ אין משהו כזה, באירופה יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המקרה במועדון של הרוסים ששודר בערוץ 2 זה טיפה בדלי לעומת דקירות של ערסים מזרחיים

לב אנחנו לא עושים תחרות מי יותר גרוע ,

רק בסך הכל מבקשים לא לעשות הכללות , כי זה ממש לא נכון ותלוש מהמציאות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות, שקר וכזב.

היית איי פעם במשחק של בית"ר שאתה מדבר?!

ילד כאפות.

אני בעצמי אוהד ביתר אז אל תעלב, וכן ההיתי בתחילת העונה מול מכבי בבלומיפד, ואז מול הפועל בטדי, ומול נתניה בקופסא, וגם במשחק החארון שכולם התחרפנו ודרסו אחד תשני, וישר רצתי לעזור לאנשים שנמחצו, מאז אני לא הולך ללכת לשום משחק, כי נשבר ה*** מהתנגהות של הקופים ביציע, כן כן אני לא צדיק, גם אני מקלל תשופט, ושר תשירים, מפצח גרעינים וחונק את כולם עם הסיגריות, אבל לפחות אני לא מוחץ אנשים למוות על הגדר, כמו שהיה שכולם פשוט שמו זין אחד על השני, "העיקר שאני יגיע לדשא, מה אכפת לי אם על הדרך שברתי ל3 אנשים תמפרקת", ואני לא זה שהולך כמה דקות לפני סוף המשחק לחנייה להפוך מכוניות, או מנסה בכביש, להוריד את האוטבוס של הקבוצה היריבה.

ההתנגהות של האנשים ביציע זה מה שמביא לי תגועל כול משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השם יתברך עדי , שכאשר היחסים ביני לבין להעולים הרוסים הם טובים , ואנחנו מדברים , צוחקים וכולי

זה בין הדברים שגורמים לי אושר בחיים .

זה שראית כמה תגובות כועסות שלי , זה בגלל שראיתי איך אתם מתייחסים כל כך בזלזול לעדות המזרח .ולא יכולתי לשתוק .

וכל המתח הזה בין הרוסים למזרחים מאוד מאוד הטריד אותי , אז עשיתי חיפוש בפורום וסוף כל סוף הבנתי על כל המהומה .

בחיי שאני רוצה ביחסים טובים עם הרוסים , תנו צאנס למזרחי , אם הוא חרא אז תקטלו אותו ( לא לפני )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעצמי אוהד ביתר אז אל תעלב, וכן ההיתי בתחילת העונה מול מכבי בבלומיפד, ואז מול הפועל בטדי, ומול נתניה בקופסא, וגם במשחק החארון שכולם התחרפנו ודרסו אחד תשני, וישר רצתי לעזור לאנשים שנמחצו, מאז אני לא הולך ללכת לשום משחק, כי נשבר ה*** מהתנגהות של הקופים ביציע, כן כן אני לא צדיק, גם אני מקלל תשופט, ושר תשירים, מפצח גרעינים וחונק את כולם עם הסיגריות, אבל לפחות אני לא מוחץ אנשים למוות על הגדר, כמו שהיה שכולם פשוט שמו זין אחד על השני, "העיקר שאני יגיע לדשא, מה אכפת לי אם על הדרך שברתי ל3 אנשים תמפרקת", ואני לא זה שהולך כמה דקות לפני סוף המשחק לחנייה להפוך מכוניות, או מנסה בכביש, להוריד את האוטבוס של הקבוצה היריבה.

ההתנגהות של האנשים ביציע זה מה שמביא לי תגועל כול משחק.

קודם כל תודה שענית ברצינות ולכן אני מבקש סליחה שקראתי לך ילד כאפות.

למה שאני אעלב אם אתה בצעמך אוהד בית"ר? ???

אני הייתי במלא משחקים של בית"ר העונה וגם בעונה שעברה. לא פעם אחת אפילו ראיתי מכות מתחת לאיצטדיון או בחניה.

מה שכן, באמת אפשר להיגעל מההתנהגות של חלק מן האוהדים.(במיוחד של אלה בני ה35-55) שכשיש תיקו או אנחנו בפיגור הם צועים למאמן להתפטר, מקללים שחקנים(במיוחד גפני, כמה קללות הוא שמע כששיחק...). זה הופך את זה ללא נעים לבוא למשחק.

אבל ההתנהגות של האוהדים שלנו טובה מאוד.

לא היו תקריות אלימות כמעט.(חוץ מזאתי האחרונה וההיא עם האוטובוס של מכבי ת"א)

בכל קהל יש את "הקומץ" האלים שמקלל וחושב שהוא מבין יותר טוב מכולם מה תריך לעשות ואיזה חילופים לעשות וכו'...

בסדר אז רצו לחגוג את האליפות הבטוחה ב99% במשחק ורצו לפרוץ לדשא.. האשמה הייתה של המשטרע: גם לא פתחו את השערים אלא רק אחד וקטן שהיה צוואר בקבוק שגרם להימחצות. גם המשטרע ועוד מס' גורמים אשמים בכך שרק אצלנו לא הורידו את הגדרות - מה שיכל למנוע את אישפוזם של שני האוהדים...

בקיצור, ארזי דפקט וארקי טעה כשמינה אותו וכשהקשיב לאוהדים המטומטמים שפוגעים בקבוצה ופיטר את מזרחי לפני סוף העונה. תארו לכם את זה: אתם מאמנים של קבוצה ואתם 3 מחזורים לפני הסוף כבר 1000% זוכים באליפות. מודיעים לכם שאתם מפוטרים בסוף העונה, אחרי שהשקעתם כל-כך הרבה בקבוצה.

האם תוכלו לחגוג בלב שלם ובשימחה אמיתית?

לא. :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אוהד ביתר ולא הייתי בשום משחק. אבל מה, אתה צודק. המשטרה אשמה שעדר קופי אדם החלטו שעל הז*ן שלהם, שי*דינו כולם אנחנו חוגגים אליפות עכשיו, מגיעים לדשא בכל מחיר ומפרקים לכ מי שעומד דרך את הצורה. לא חסר דברים להאשים בהם את המשטרה, אבל זה היה הדבר המפגר ביותר ששמעתי.

אישית, אני בעד להציב יחידות פיזור הפגנות במשחק הבאה של ביתר, לפתוח את המשערים ולתת למשטרה, יסמניקים, מגבניקים בקיצור לכל מי שרוצה לפוצץ את כל מי שעולה לדשא. רק ככה ה"אנשים" האלה יבינו - האמת אני מספק אם הם יבינו אבל זה עדיין יהיה מעניין לראות.

ומכות בין חברות זה משהו שכן קיים בארץ, בערים נבחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני אומר "רוסים" אני לא מיתכוון לכול הרוסים

אני מיתכוון לקומץ החוליגני שלא קיבל חינוך בבית וחושב שלהרביץ ולקחת לאחרים זה חוקי

כמובן שיש לי כמה חברים רוסים אבל הם הולכים מכות בישביל הכיף ?? אני חושב שלא

ויש לי שאלה להגיד בנדון

מישהו ראה פעם כנופייה של תימנים ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פי כמה וכמה כנופיות של ערסים(הרוב המוחלט הוא מהעדה המזרחית) והם מתנהגים יותר גרוע.

מי דוקר יותר? שמעת בעיתונים על רוסי דוקר מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה! תחרות פשע מאורגן!

מרוקאים VS רוסים!

הורדתם את הרמה של הת'רד הזה לקרשים עם כל החרטה הזו של רוסים לא רוסים. מדברים על תופעה ועל אם היא תגיע לפה, לא על מי יביא אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה טיפשים וגזענים אפשר להיות?!

ציפית לקצת יותר אינטליגנציה בפורום של מחשבים... כנראה טעיתי.

אגב התופעה הזאת הרבה יותר נפוצה בדרום אמריקה ובמיוחד ברזיל שם אנשים עושים קרבות יותר גדולים והכל בשביל אוכל.

אה כן וזה מזמן מזמן קיים גם בארץ.

כשאני אומר "רוסים" אני לא מיתכוון לכול הרוסים

אני מיתכוון לקומץ החוליגני שלא קיבל חינוך בבית וחושב שלהרביץ ולקחת לאחרים זה חוקי

כשאני אומר שאפריקאים הם חבורה של קופים לא מפותחים, אני לא מתכוון לכולם אלא רק לקומץ הקטן שלא יודע לדבר ואוהב

לתפס על עצים בשביל לאכול בננות... וכשאני אומר שיהודים הם קמצנים אני לא מתכוון לכולם אלא רק לקומץ קטן שאוהב כסף...

לזה קוראים גזענות, טיפש!

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%92%D7%96%D7%A2%D7%A0%D7%95%D7%AA

מישהו ראה פעם כנופייה של תימנים ??

בטח! מה אף פעם לא היית בדרום?

מי דוקר יותר? שמעת בעיתונים על רוסי דוקר מישהו?

דוקר לרוב מי שרוצה לרצוח או מי שלא יודע ללכת מכות, זה בכלל לא קשור לעדה. הכרתי 2 רוסים שדקרו יותר מאדם אחד, אז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...