WTF?! (או: תוך כמה זמן לדעתכם זה מגיע לארץ?) - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WTF?! (או: תוך כמה זמן לדעתכם זה מגיע לארץ?)

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Judas הטיעונים שלך לא כ"כ רלוונטים ואתה מנסה להסיט את הדיון (עזוב אותי משטויות על תקניות המשפטים בעברית וכו'...).

מדובר באלימות ואכזריות שאנחנו לא מכירים בארץ, גם לא מ"ערסים", וכשאנחנו כן רואים אותה זה מגיע רק ממקור אחד.

אולי אנשים זוכרים פה את שני החבר'ה ה"אשכנזים" שנכנסו למועדון והתחילו להעיף בעיטות ואגרופים לכל הסובבים - קטע ששודר בערוץ 2 והגיע לרשת.

Lev0 אתה רק מצדיק את הטיעונים שלי... ערסים לא גברים, "אשכנזים" כמוך כן... אתה רוצח גורי חתולים בלי למצמץ, איזה מגניב אתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אוי אוי....כמה נחמד שיש כ"כ גזענים בפורום.

בבקשה אותה תופעה באמסטרדם

http://www.youtube.com/watch?v=gEmjOA4TOyU

מה עכשיו? גם הם רוסים?

http://www.youtube.com/watch?v=hE6pi7nw7OA

ובצרפת...גם הם רוסים?

די כבר עם ההכללות הדפוקות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התייחסתי לקודמיך שהיו כה נחושים להגיד שזה רק רוסים, וזרקו הערות מאוד מאוד גזעניות.

ובארץ אני באמת לא מבין את העניין של *אנשים* ללכת מכות 20 על 1. הגעת למצב של מכות? בעיה שלך, לא צריך לערב בזה את כל השכונה, ובאמת שאני מרגיש...לא יודע מה המילה בעברית, עולה לי בראש contempt ,כלפי האנשים האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Judas הטיעונים שלך לא כ"כ רלוונטים ואתה מנסה להסיט את הדיון (עזוב אותי משטויות על תקניות המשפטים בעברית וכו'...).

מדובר באלימות ואכזריות שאנחנו לא מכירים בארץ, גם לא מ"ערסים", וכשאנחנו כן רואים אותה זה מגיע רק ממקור אחד.

אולי אנשים זוכרים פה את שני החבר'ה ה"אשכנזים" שנכנסו למועדון והתחילו להעיף בעיטות ואגרופים לכל הסובבים - קטע ששודר בערוץ 2 והגיע לרשת.

Lev0 אתה רק מצדיק את הטיעונים שלי... ערסים לא גברים, "אשכנזים" כמוך כן... אתה רוצח גורי חתולים בלי למצמץ, איזה מגניב אתה.

המקרה במועדון של הרוסים ששודר בערוץ 2 זה טיפה בדלי לעומת דקירות של ערסים מזרחיים

ואני לא הצדקתי את זה לרגע(אתה התחלת עם ההכללות, לא אני :P).

מה שאני כן אמרתי, שהאנשים האלה כמה שהאלימות שלהם אכזרית, מפנים אותה אחד כלפי

השני בהסכמה ולא תוקפים אנשים במועדון, בטח לא בנשק קר ודוקרים אותם.

בעיקר שהם גם לא באים 7 על 1, אלא בכמויות שוות אחד מול השני.

לגבי רצח גורי חתולים, המשפט אמר שאני חף מפשע :la:

לגבי מגניב, כן אני מגניב! יש לך בעיה עם זה?

אני לא מאשים אנשים מאחורי מקלדת, אני לעומתך גבר להגיד כל דבר

בפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די, שניכם. מה אני גננת פה?

הדיון הזה ננעל עוד מעט בכל מקרה, אלא אם כן אתם רוצים להפסיק להתווכח, לערוך את כותרת הדיון למשהו כמו "תופעת החוליגנים בחו"ל " ולהפסיק עם הגזענות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער לומר לך, אבל גזענות זה לא תמיד דבר רע.

איך אתה חושב שהשב"כ ומשמר הגבול שומר על כך שאתה

תיסע באוטובוסים ולא תתפוצץ? על racial profiling שמעת?

חוץ מזה, אני גם לא הצדקתי את החוליגנים האלה ואני עצמי

לא אדם אלים.

אבל זה מעצבן שחושבים שהתופעה תגיע לארץ כי יש פה הרבה רוסים,

אולי רק להזכיר שרוסים שעלו לפה הם יהודים מרוסיה ולא רוסים(לפחות לא כולם/הרוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אני מבין אותך לגמרי שזה מעצבן, אני בעצמי רוסי. אבל אתה יודע איך אומרים...arguing over the is like running the special olympics...אז אין טעם.

אגב, לנושא- אין לי בעיה עם כאלו חוליגנים תכלס. זה מאורגן, זה שווה כוחות וזה נגמר בלי נשקים\מה לא. כל עוד הם לא תוקפים סתם אנשים ברחוב(ובדרך כלל הם לא), שיהנו מה"ספורט" הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשחקים של בייתר יש כבר כאלה דברים, רק צריך לצאת כמה דקות לפני השריקה למגרש חנייה

שטויות, שקר וכזב.

היית איי פעם במשחק של בית"ר שאתה מדבר?!

ילד כאפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...